Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Informatii utile Constanta 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua dragele mele!Eu sunt f bine,interventia a decurs ca la carte.Dr minea Laurentiu un profesionist si un om deosebit.Acum sunt in covalescnta,dar nu prea am stare[:D]
Tiza multumesc de urari si ma bucur ca putem conunica si la alt topic!Stii tu mai bine ce zic....
Felicitari Melisa!
[pup][pup]O zi placuta va doresc! cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Melisa, [bis] sa fie intr-un ceas bun, bun, bun!!! Sa va intalniti sanatosi dupa cele 9 luni! Valeria, succes si tie la laparoscopie!! Sa o urmezi pe Melisa! Tiza mea, refacere! [flo] Ne mai intalnim noi, ca doar e loc pe DC [pup] Melisa, din cate stiu dr Balasa este la Medgidia. Aveam o colega la birou, a carei nora sau fiica( nu mai retin exact) mergea la Balasa, si ramasese natural dupa 2-3 FIV-uri. De aceea am retinut, stiind cate incercari.... Eu iti recomand tot Lutescu, fina mea merge la dansa si incearca sa gaseasca "barza" [:)]...si din cate imi povesteste, este destul de atenta cu intreg procesul asta...cum a zis si Valeria, experienta. [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9"] Astept un vot AICI pentru Clipele de vara alaturi de Alexia (cri.jpeg) [/url] Cris mami de Alexia & Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeria: Cum te simti dupa laparo? Sper ca esti bine!!! Melissa: Felicitari pentru sarcina!!! Cu ce echpa ai facut FIV si unde? Daca alegi varianta dr. Lutescu va trebui sa naste la Euromaterna pentru ca ea nu mai este la spital. Chiar as vrea sa stiu daca aveti vreo recomanadare: sora mea e gravidutza ( are deja un bebita de 1 an) si nu ar mai merge la Euromaterna din cauza pretului....ce dr. bun mai profeseaza la spital?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata si laparoscopia! Am facut-o luni si ieri (adica miercuri), m-am externat. Ma simt foarte bine azi, ieri si alaltaieri am fost cam ametita si cu o stare de greata, de la anestezie. Dar am baut multe lichide si mi-am revenit. Mi-a clipsat trompele pt. ca aveam un inceput de hidrosalpinx la amandoua, pe ovarul stang aveam un mic focar de endometrioza, si ceva aderente ( de la operatia de apendicita), pe care evident le-a scos! M-a operat dr. Dantes, si nu pot sa spun decat ca sunt multumita. Conditiile la Euromaterna sunt excelente, si aveti parte de toata atentia personalului. O sa merg marti sa-mi scoata firele, si am vb. cu dr. Lutescu cum imi vine ciclu sa incep sa iau anticonceptionale.... va mai spun eu pe parcurs. Daca vrea sa ma intrebe cineva ceva, va raspund cu placere! PS - Parca am auzit ca dr. Balasa este la Euromaterna si la AVA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...