Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Informatii utile Constanta 21


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bubu:id="red"> Sa va traiasca minunea si sa va aduca numai bucurii!! Nu stiam ca esti deja mamica...[bang] Doamne Ajuta daca te gandesti la o noua incercare! Eu am facut ambele FIV-uri la Bucuresti; acum am facut un al 2-lea FET si pe 21 am testul!! Am niste emotii!!!

Ankct:id="red"> Si eu intru aproape zilnic pe forum, dar uneori nu am timp sa scriu ...

O zi buna tuturor!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stan.valeria
Off ma Ancuta, hai ca te salut eu![flo]Da bubu, eu o sa fac fiv cu prof. Ron-el prin ianuarie sau februarie sa vedem cand imi spune...Sunt mai multe fete care fac fiv cu el, dar nu stiu daca stiu de forum!Si da, vine in Constanta dansul[avion]
align="right" id="quote2">Doamne Ajuta sa fie f bine!Astept vestile bune [pup]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria08
Bubu:id="red"> Sa va traiasca minunea si sa va aduca numai bucurii!! Nu stiam ca esti deja mamica...[bang] Doamne Ajuta daca te gandesti la o noua incercare! Eu am facut ambele FIV-uri la Bucuresti; acum am facut un al 2-lea FET si pe 21 am testul!! Am niste emotii!!!Ankct:id="red"> Si eu intru aproape zilnic pe forum, dar uneori nu am timp sa scriu ...O zi buna tuturor!!
align="right" id="quote2">Tin pumnii sa fie minunea mult asteptata! [flo]Makar sa ne spui si noua despre testul cel mult asteptat IIEu pe 22 ma testez [:D]Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie noul an, mai sunt cateva zile, sa-l intampinam cu ganduri bune, pline de speranta si incredere.

 

Cum ati intampinat Sfintele Sarbatori ale Craciunului?

Nu ati mai scris...

maria08, pe 21 trebuia sa faci testul si tu ancuta la fel, pe 22 parca...mai spuneti ceva.

 

Sa va rugati Celui de Sus sa va dea minunea mult visata, sa nu incetati nici o clipa in a spera.

Sarbatori fericite in continuare va doresc!!!!

[flo][flo][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bubu73
Se apropie noul an, mai sunt cateva zile, sa-l intampinam cu ganduri bune, pline de speranta si incredere.Cum ati intampinat Sfintele Sarbatori ale Craciunului? Nu ati mai scris...maria08, pe 21 trebuia sa faci testul si tu ancuta la fel, pe 22 parca...mai spuneti ceva.Sa va rugati Celui de Sus sa va dea minunea mult visata, sa nu incetati nici o clipa in a spera.Sarbatori fericite in continuare va doresc!!!![flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">[pup] Multumim pt urari. Sa aveti in continuare un craciun fericit!id="green">Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...