Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Informatii utile Constanta 21


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetelor!!!

ce faceti???

nu mai intrati pe aici?

eu am facut stimulare luna trecuta ,si azi sunt ziua 36.ieri am facut test,azi am facut test.....si a iesit si a doua liniuta....[:D]....cei drept nu este la fel de intensa ca cea de control....dar....acummmm astept pana sapt viitoare sa fac eco.NU_MI VINE SA CRED....de-asta nu vreau sa ma entuziasmez foarte foarte tare....desi deja sunt in al 9-lea cer...totusi am nevoie sa-mi spuna altcineva ca e adevarat...

pup....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alaura, sigur e sarcina! A doua liniuta nici nu trebuie sa fie la fel de puternica precum cea de control, trebuie pur si simplu SA FIE!

 

________________________

 

Angelique, mami de Pupi (28.12.2007)id="purple">

id="purple"> Inimioara meaid="purple">id="size1">

 

zicolorataid="purple">id="size1"> - despre mine si puiul meuid="size1">

Valul pictatid="purple">id="size1">- pozeid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alaura Felicitari pt samburel! Poti face beta hcg ca sa fii sigura deshi nu cred ca testul a greshit. Nici la mine nu s-a vazut a 2-a liniutza prea intensa. Uite [url="http://family.webshots.com/photo/2689393420105105016DwABji"]aici[/url] si [url="http://family.webshots.com/photo/2024762490105105016XYJMbZ"]aici[/url]. din 09.12.2009 [9cer] mami de [bebic] Katya Natalia si [bebic] Sofia Alena [url="http://community.webshots.com/user/larisel"][foto][/url] [url="http://community.webshots.com/slideshow/575962552xQAPQL?mediaPosition=36"]album bb-lushe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alaura, ce-mi vad ochii?Ai reusiiiiiit!Bravo!Bravo!Bravo!A doua liniuta pal?Ca la mine! Uraaa!Bravo mai fata draga!Doamne ajuta!

Angelique [pup].Ce face Pupicu' ala micu si frumos?[pup]

 

[gravi] +32 cu[baietel]George-Theodor

 

 

AMR 7saptamani !!!

Doamne ajuta!id="red">[ruga]

 

Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!

 

nicolescu_ella

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor[flo][flo][flo]

inca nu am confirmarea de la dr...ca m-a programat pt pe 28 ianuarie....dar maine ma duc pe capul lor acolo si va trebui sa ma primeasca.......de cateva zile ma cam doare burta....si vreau sa vb cu dna dr...

Nu-mi vine sa cred ca am reusit de prima data[:I].....azi-dimineata am mai facut un test[:I]....si este la fel...cred ca inca nu pot sa cred ca in sfarsit ni se intampla si noua....

Multi [pup][pup][pup] la toate fetele....si sa auzim de cat mai multe burtici anul asta.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alaura, inca odata felicitari! pana ajungi la dr, incepe sa iei acid folic o pastilita pe zi neaparat si daca mai ai dureri de burtica NO-SPA pana la 3 pastilute pe zi.
Citat:
citat din mesajul lui ellanik
Alaura, ce-mi vad ochii?Ai reusiiiiiit!Bravo!Bravo!Bravo!A doua liniuta pal?Ca la mine! Uraaa!Bravo mai fata draga!Doamne ajuta!Angelique [pup].Ce face Pupicu' ala micu si frumos?[pup][gravi] +32 cu[baietel]George-Theodor AMR 7saptamani !!!Doamne ajuta!id="red">[ruga]Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!http://www.flickr.com/photos/9821718@N07/
align="right" id="quote2">Creste si invata tot mai multe, multumesc de intrebare! Mai multe despre noi poti citi in blogul de la semnatura. Nu imi vine sa cred ce putin mai ai si tu!________________________ Angelique, mami de Pupi (28.12.2007)id="purple"> id="purple"> Inimioara meaid="purple">id="size1"> zicolorataid="purple">id="size1"> - despre mine si puiul meuid="size1">Valul pictatid="purple">id="size1">- pozeid="size1">Barfeid="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelorrrrrr[q][q][q]

am fost azi si am facut eco(la gara,la dr mocanu)ca nu am putut ajunge la dr lutescu.........si nu a vazut nimic.....ba m-a mai luat si peste picior[bang][bang][bang].de nervi am luat un alt test barza l-am facut acum seara si a iesit si a doua liniuta......si se vede destul de clar......ce credeti?????oare chiar sa nu fie...............pe 11 dec am avut ultima menstruatie (adica prima zi)

fetelor la voi cand sa vazut sarcina la eco?????

[q][q][q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...