Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! In primul rand vreau sa o felicit in aceasta dimineata pe Hypnotic pentru reusita ei. Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si la termen[pup] Si acum sa va povestesc despre mine......pt ca nu am mai intrat pe forum sa scriu din vara de la nereusita FIV-ului, desi am citit tot ce ati scris voi. M-am bucurat pt toate reusitele voastre, dar si am plans alaturi de voi cand vedeam cate o veste proasta. In noiembrie am fost la Sibiu si am facut un FET la care am transferat doi embrioni. Dupa 7 zile de la ET au aparut niste scurgeri maronii care m-au dezamagit foarte mult. Nu mai credeam ca o sa reusesc. Dar am facut BETA in Z9. Dupa alte trei zile am primit raspunsul[bang] si spre surprinderea mea a iesit 117. Nici nu ma puteam bucura, dar totodata ma rugam la Dumnezeu ca totul sa fie bine pana la capat. Nu am mai repetat beta ci m-am programat in Z 14 de la ET la prima eco. Dar in Z13 au aparut niste sangerari. Nu va spun cum m-am simtit. Dar ii multumesc unei fete de pe acest forum (stie ea cine [pup] ) care m-a indrumat sa merg de urgenta la spital, desi era duminica si sa vad ce este pe acolo. Am facut eco si s-a vazut saculetul si parca m-am mai linistit. Dar totodata m-am internat si in spital si am stat sub observatie si tratament cinci zile. Cand m-am externat aveam 5 sap si 6 zile. Am mai facut o eco si acum se vedea si embrionul in saculet si cu activitate cardiaca. Chiar am auzit si inimioara[pk] In continuare sunt in CM si stau numai in pat, sangerari de atunci nu am mai avut si sper sa nu mai am. Imi doresc ca sarcina sa fi intrat in normal. Nu stiu ce s-a intamplat cu cel de-al doilea embrion (oare acele sangerari pot fi de la el ?). Dar acum nu mai conteaza. Ma rog in fiecare zi ca acest VICTORIOS si LUPTATOR sa ramana cu mine pana la 9 luni. Am vrut sa va scriu ca sa va mai ridic putin moralul si sa va arat ca se poate pana la urma, desi si eu gandeam cateodata ca nu se poate. Dumnezeu este mare si o sa vedeti ca pana la urma toate dorintele noastre se vor implini. Pupici pt tate fetele mele dragi [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Multumesc Doamne pentru minunea data in acest Post al Craciunului![ruga] [gravired] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hypnotic, gabriela felicitari!!! [olala], ce ma bucur. Sa va fie calatoria placuta timp de 40 de saptamani. Are mama buna dr. I, vad ca in perioada asta ii plin de reusite. Promit sa va dau si eu o veste buna cand imi vine randul. Pana atunci asteptam pupici de molipsire. Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hypnotic si gabriela, BRAVOOOO!!!!! Felicitari! dragelor, sa aveti sarcini usoare! gabriela, nu te mai gandi la sangerarile care au fost. Stai cuminte, ia-ti utrogestanul si asteapta cu rabdare sapt. 12. Dupa aceasta varsta de sarcina, sansele sa duci la termen bebele sint de peste 90%!!! [pup] fata curajoasa si rabdatoare Gabi+23 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...