Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gabriela , hypnotic felicitari si ma bucur din suflet pentru voi, sa dea dumnezeu sa fie bine pana la capat, eu sper sa va urmez, sa fie molipsitoare reusitele voastre, am facut un nou Fiv cu dr.I, un doctor de nota 20, ca de altfel toata echipa, am facut transferul sambata, asa ca mai am o saptamana buna pana la beta, nu am nici un simptom, la celalat Fiv facut in luna august parca mi se umflasera putin sanii, imi aparusera cosuri pe fata, acum parca nimic...e foarte grea asteptarea, mai ales cand am mai trecut printr-o situatie similara si pe moment cazusem rau de tot cand beta a fost doar 1,21. Dar cred ca dumnezeu ne ajuta pe fiecare si trebuie sa credem in el. Hypnotic pana la urma care au fost simptomele dupa ET? Gabriela la tine au fost ceva simptome, acum sau la Fiv-ul trecut?[pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki stai linistita si nu mai cauta simptome. Este prea devreme. La mine abia prin saptamana 5 au inceput niste stari de greata si sanii putin mariti, dar pana atunci nimic. Depinde de fiecare organism. Bafta multa! si te asteptam cu un BETA MARE. Multumesc Doamne pentru minunea data in acest Post al Craciunului![ruga] [gravired] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc fetelor din suflet pentru urari, asa e, sa dea D-zeu sa fie bine pana la capat! marti merg la primul echo si mai revin atunci cu amanunte. aseara am facut si un test de urina, asa sa il am amintire si s-a pozitivat imediat. Doamne de cand asteptam sa vad cele 2 liniute. Desi aveam beta, totusi am avut emotii la testul de urina. despre simptome, ce sa va zic.....pana la beta aveam toate simptomele de CM, acum nu prea simt nimik, doar dureri usoare de spate din cand in cand. va pup si mai revin[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...