Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV la Sibiu (21)


Recommended Posts

eu am avut o hiperstimulare de toata frumusetea si am stat in spital acolo la polisano o saptamana ..nu am ce sa reprosez..incepand de la personal , pana la curatenie si confort , ai totul ..cat despre dr ispasoiu numai cuvinte de lauda ..venea mereu sa vada ce fac , vb cu mine si imi explica tot ca sa inteleg ce mi se intampla.am numai cuvinte de lauda celor de la clinica, in special dr i
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui crudiutalida
buna fetelor... am intrat si eu sa va dau vesti bune[pk][pk] am facut beta ieri ziua 9 de la cryo ET .....si surpriza e 42,7...eram sigura ca nu e nimic....mai ales ca de aseara am si ceva scurgeri maronii..... va pup pe toate si sa va dea DD bebele mult dorit! [pup][pup][pup]
BRAVOOO!!!![colegi] lasa scurgerile maronii, sint sanse f mari sa se opreasca si sa fie totul bine in continuare!!! iei utrogestan? cati omuleti de zapada ai in burtica? [pup] Gabi+25 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yarina iti doresc sarbatori fericite sa te bucuri de acest craciun minunat langa bebeii tai, mereu te citesc din urma, si imi dai curaj sa merg mai departe, pe undeva ma regasesc in povestea ta. talida ce veste buna, felicitari si bebebeii sa stea 9 luni cuminti la mami in burtica, zi-mi ai avut ceva simptome in aceste zile dupa ET?[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...