Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana ***(200)***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANKA, habar nu am, teoretic nu am avea nevoie, practic...cine stie? La noi oricum se vor tine la Paris. Intrebam doar ca fapt divers sa fac legatura cu diploma si faptul ca nu i-a dat punctele...dar totul a trecut, nu mai conteaza. Ma imbarbatez zicandu-mi ca daca pe noi nu ne ia, cum D-zeu au sanse africanii aia, care nu au nici pe departe o situatie ca a noastra si aici nu pun financiarul in discutie. Trebuie sa ma apuc si eu de dosare, intr-o zi, in viitorul apropiat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iselin mortala esti! Dar ce-o fi fost pe sotul tau! Apropo de stat in frig, intr-o zi eram la scoala sa-mi iau fetita si ma suna baiatul sa vin mai repede acasa ca el si-a uitat cheia si acum statea si ma astepta in cabanon si se invelise cu husa de la barbeque[:D] Acum sa-l vedeti ce grijuliu e dimineata cind pleaca, sa vada daca are cheia la el[:D] Nelia eu ti-am mai zis, cred ca intr-o zi o sa trec pe la Atwater si o sa vad o statuie mare pe care scrie Nelia![flo] Pai numai cind citesc ce faci ma ia oboseala... cred ca n-as fi capabila sa fac nici a zecea parte din ce faci tu![pup] Alina felicitari pentru interviu![flo] Si eu imi amintesc cu placere de momentul in care-am iesit pe poarta Ambasadei cu interviul trecut, lumea era a noastra. Multa bafta in continuare! [pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, statuie ar fi la Atwater daca mi-as invinge teama si prejudecatile legate de masina si de condusul ei...[bang] Norocul nostru este ca drumul spre casa e frumos, ca e prin parcul Westmount... ieri era o rata zgribulita acolo, copiii voiau sa o ia acasa. I-au zis si lui tati, care le-a raspuns ca era bine daca o aduceau, ca avem zi varza in frigider.[:D] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Exclusive, incearca si la Aquasport desi sunt la mama naibii (e adevarat ca depinde din care parte a Montrealului vii).Uite coordonatele: aquasport.ca 8866 Pie-IX Montreal, QC H1Z 3V1 (800) 567-6660 Simonna, ziceai acu'1000 de ani ca ti se afuma laptele cand il fierbi. Io, mare gospodina mare[8D], am niste oale adevarate de aluminiu (primite cadou la nunta si emigrate si ele in canada) si in ele fierb laptele cand am nevoie numa ca, inainte de a pune laptele, le umezesc bine cu multa apa si apoi torn laptele . Nu se mai afuma nici sa vreau. Alina, felicitari pentru reusita!! eu eram insarcinata la interviu, mi-amintesc cu drag de ziua aia. nelia, esti incredibila. Mie incep sa-mi inghete picioarele numai cand imi imaginez c-as putea face drumurile pe care le faci tu. Iselin, super sotul tau. Si eu tot asa sunt. Nici nu-mi amintesc ultima data cand am stat la casa unui magazin si nu s-au schimbat vanzatoarele. sau daca ma asez la o coada, aia merge cel mai greu chiar daca sunt 2 peroane in fata. Oana, imi pare rau de masina. Si noua ne-au spart-o acum 3 ani parca, in parcarea interioara a blocului (pt. dvd-ul copiilor si gps); paguba ca paguba dar faptul ca cineva m-a urmarit in timp ce eu ma plimbam in singuranta cu fetele...Si tot asa, la sfarsit de noiembrie. dana, sa stapaniti sanatosi bucataria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui codritu
Daca vreti sa mergeti la Hrusca au mai programat un spectacol in aceeasi zi de la 9.30 seara. Se pot comanda biletele direct de pe net. Va pup [url="http://picasaweb.google.com/smt934"][bonjovi]si[autoroz][/url]
Eu vreau sa merg, mai merge cineva, n-as vrea sa merg singura [:I] sotu s-a oferit sa ramana cu copii [:D]. http://community.webshots.com/user/Dragaica Mamica fericita[mamica] de leuti minunati [copil]Tudor Sébastian si [copil] Félix Alexandru 10.08.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...