Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat dureaza dragostea?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabi3604
Citat:
citat din mesajul lui XIO Dpdv hormonal senzatia aia de indragosteaza dureaza macimum 2 saptamani , dupa aceea dispare .
doar 2 saptamâni?... la mine dura 4-5 luni de zile; nu exagerez, sa stii! si slabeam de parca eram în pragul mortii, foarte brusc si intens, si urât. e drept ca m-am îndragostit rar, doar de vreo 2-3 ori în viata...
[:-)))], mi-amintesc de mine...rad de mine...si la mine a durat cateva luni bune senzatia aia de ...fluturasi, tremur, gol in stomac, stiti voi... si la fel si eu...am slabit 2 kg intr-o saptamana, nu mai aveam nici o pofta de mancare, nici somn, aveam o stare de agitatie sora cu boala, o durere difuza in piept, vb ta parca eram in pragul mortii... am ajuns la medic, am zis ca am criza de astm...era de vina anxietatea, pana atunci nu stiam ca am asa ceva[alcool] oricum, nu mai imi trebuie indragosteala, a fost, frumos, unic, divin, dar de doua ori in viata ajunge[:I] prea multa emotie ptr mine[olala] Nikole, mami lui [url="http://community.webshots.com/user/nikole2910"]Albastrel[/url](4.08.2007) si fericita [gravi]14+cu posibil...Maronel "To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law" Allan Kardec
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna. Numai atat?[q] Nu cred, sa mai cerceteze poate maresc perioada. Indragosteala asta la mine dureaza de vreo 15 ani incoace. Cei drept in primele luni alergam ca diperata sa-l vad macar odata pe zi acum vad non stop si tot nu ma satur (si nici el de mine[:D])[olala]. Fluturasii din stomac au disparut, parca nuami sunt asa [alcool], insa marea diferenta este ca numai dau jos kg-leeeeee asa de usor precum acum 15 ani (si nici el[:D]), dar ne iubim la fel ca in prima zi si speram sa ne tina pana la apus.[pk] Mamica si tatic de Bianca Ioana (29.09.2009) si Mihai Alexandru (18.10.1999)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...