Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 121


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va pup unguroaicelor adc[flo],bine ai venit la unguroaice...iti doresc sa stai cat mai putin pe aici. tanoo [flo] alla,sper ca esti mai bine. eu pot sa ma declar scapata de hiperstimulare. de ieri am inceput sa-mi simt burta...pana acum nu prea o simteam din cauza ca era umflata. denisa,cat mai ai pana la test??? va sarut si sper ca a trecut Mosu' pe la fiecare dintre voi. radeam cu sotzioru' aseara si spuneam ca pe la noi anu' asta trece Mos' Kovacs...adica am fost noi la el si ne-am luat darul[bibe][bibe] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33 denisa,cat mai ai pana la test??? __________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Facu-si un test astazi dar nu sunt nici calare nici pe jos, ii mai dau 4 zile[:D] Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura 40 - de platit platesti prima consultatie si apoi nu mai platesti nimic pana la final. Totalul a fost in jur de 11000-12000 ron (plata la clinica, tratament si hotelul 2 nopti). Eu nu am stat acolo decat dupa transfer, in rest nu am platit cazare. Eu am avut 4 embrioni, 2 transferati si 2....din pacate nu au rezistat pt congelare. Tratament am avut Gonal si ultimele 2 zile si Merional. Daca te mai pot ajuta scrie-mi un PM. Activeaza-ti si tu PM.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adc, noi am gasit Merional la prima farmacie din Szeged in care am intrat, chiar pe pietonala - Kigyo Patika. Si in prealabil sunasem la Dom Patika si ne-au asigurat ca au pe stoc. Stai linistita ca in Szeged gasesti sigur, fara comanda in prealabil, pt ca fiind clinica de fertilizare si orasul mic, au farmaciile importante din oras tot timpul Merional. Noi era superstresati, in drum spre Viena, cu stimularea inceputa, asta pt ca un "prieten" ne-a promis ca ne aduce 5 cutii si in ultimul moment ne-am trezit ca ne-a adus doar o cutie..[bang] iti doresc sa fie FIVul norocos, ca la mine asa a fost! cu tot stresul aferent[:I] Gabi+22 placenta previa centrala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Eu ma pregatesc de FIV cu dr. Peter Kovacs, sunt programata pentru prima consultatie pe data de 20.12.2010 la ora 12.30. Pana acum am facut doua FIV-uri cu Dl doc Ispasoiu de la Polisano Sibiu, nereusite. Acum incerc sa gasesc informatii despre cum sa ajung la clinica de la gara. Ajung dimineata cu trenul si plec seara...in aceeasi zi. Am aflat ca prima consultatie si ecografie costa in jur de 21.000 forinti si ca trebuie sa am banii cash la mine. Am inteles ca o sa-mi dea o reteta si pot cumpara medicamentele de la ei, pentru ca este mai convenabil pretul. Trebuie sa fac ceva cumparaturi in perimetru gara-clinica, si sa mananc la pranz si seara. Poate cunoasteti locatii convenabile ca pret. Forinti de unde cumpar in Bucuresti? Am fost la doua banci pana acum si nu aveau. Astept comentariile voastre, Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanitza tin pumnii[pup], DOAMNE AJUTA!!! Ma bucur ca vrei sa incerci din nou.
Caut pregnyl !
Miki [flo] MTHFR C677T homozigot + Fact V Leiden heterozigot + Prot S la limita inferioara + NK mari, 2 sarcini obtinute prin FIV oprite din evolutie (8 sapt fara clexane, 5 sapt cu clexane 0.4) Vine Mosu [cubrad]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...