Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(31)


Recommended Posts

 

[flo]Morning!LA MULTI SI FERICITI ANI SARBATORITILOR DE AZI! SA FIE SANATOSI, VOIOSI, VAOINICI SI SA PETREACA CLIPE MINUNATE ALATURI DE CEI DRAGI!id="red">id="size4">[pup]trupa si-o saptamana minunata sa aveti!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)! Povestea unui LICURICIid="red">"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">Ziua Balantelor_2009Clubul miorlaitorilorZiua Pisoiasilor_2008

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata dragelor, ce faceti?

La multi ani si de la mine sarbatoritilor zilei!

Nico sa stapanesti sanatoasa masina! am stat si m-am minunat de pozele tale, cand a crescut Andra atat? mai ieri erai gravida si acum ai d-soara mare si frumoasa! da si Alex e tare scump! sa-ti traiasca!

 

La noi in zona defileaza iar pedofilul de anul trecut, a fost vazut acum la blocul de langa mine, fara stupoare cu mana in chiloti si tricoul ridicat in sus, se uita la niste copii ce se jucau in fata blocului...l-a vazut tatal unui prieten de a lui Marc si a strigat la el ca ce cauta acolo, s-a fastacit asta tot, s-a urcat rapid in auto si a disparut. politia nu-i poate face nimica din lipsa de probe, nu s-a apropiat de copii si nu a vorbit cu ei...asa ca stam cu ochii pe copii si nu-i mai scapam din ochi.

Sambata nopatea ne-a accidentat unul beat mort masina, a intrat cu masina lui in masina noastra, noroc ca si-a rupt roata si mortal fiind nu a putut pleca mai departe, l-a vazut o vecina si a sunat dimineata la 4.30 la usa noastra, asa ca am chemat politia si acum suntem cu masina la reparat.

 

Copii sunt bine, cu gradi, scoala, ieri am fost la muzeul tehnic de automobile si avioane cu ei si au fost ft cuminti, nu-mi venea sa cred ca sunt ai mei.

 

va pup pe toate si va doresc o saptamana buna!

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Pisi bine ai revenit! Nici Roxy nu face serbare. Eu anul asta mi-am cumparat bilet de avion pe 16 sperand ca pe 18 prind si eu o serbare... Asta este...

Claudia cred ca l-as snopi in bataie pe nemernic dar stiu ca in vest nu te poti atinge de nemernic... Iuf aveti grija de copilasi...

Eu am lucart tot weekendul dar am facut asa de multa treaba si ma bucur.

Azi este ziua lui Roxy care este si Andreea, ah am uitat sa zic la multi ani Andreilor si Andreelor.

Va pupic si sa aveti o zi super.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

[s] romanilor si [RO]

 

Nu prea am timp sa intru dar ma gandesc la voi.

Mi-am adus aminte ca intr-o noapte saptamana trecuta am visat-o pe Anca si-mi spunea ca are 10 saptamani de sarcina, totul bine si frumos, bucurie mare de tot.

 

Nicoid="red">, sa folosesti sanatoasa masina!

Claudiaid="red">, ce intamplari cu indivizi din astia ciudati. Stai ca vine Dorinaid="red"> sa faca haba-haba!

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Si de la mine la multi ani romanilor! Sa ne dea Dumnezeu sanatate si incredere in mai bine.

La mine este asa de urat afara. Chiar acum a si inceput sa ploua.

Aseara noi am pus ornamentele de Craciun in casa si am aranjat bradul.

Joi am Secret santa si la servici si la mine acasa.

Azi ma duc la penultima sesiune de laser. Auci...

Va pupic si sper sa aveti o zi superba!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Hello! Hello!

 

Eu nu-s cu toate tziglele pe casa iar boii-mi umbla razna pe campii, asa ca va sevesc rapid cu o [cafea][cafea][cafea] si merg in coltul meu de soba sa-mi ling labutele si blanitza, poate reushesc sa ma mai relaxez!

 

Claudiaid="red">, fac haba-haba sa i se usuce ..."pretioasa" lui nenea ala sa nu mai aibe ce-si cauta prin chiloti [bruta]! Bata-l saracia de nemernic!

M-am intristat cand am auzit ce a patit masinuca voastra, dar m-am bucurat ca nu erati in ea! ... Lasa ca tabla se indreapta! Voi sa fiti sanatosi![pup]

 

Cristinicaid="red">, poate la voi nu or fi asa de fixiste educatoarele si-or incropi vreo serbarutza! ... Eu deja am trecut la colinde, macar cu asta sa-mi ridic moralul! [pup]

 

Nicoid="red">, in sfarsit, am reusit si eu sa vad minunatele pozute si m-am topit toata cand am vazut-o pe Andraid="red"> cu floricele in par (fie ele si de plastic) ca arata ca o printesa veritabila in miniatura! Iar Alexid="red"> a crescut foarte mult si frumos ... o sa pice fetele ca mustele dupa el ... cred ca ti-am mai prezis asta odata! [olala][flo]

Sa stapanesti sanatoasa masinuta, fara evenimente neplacute![pup]

... Deci, care-va-sa-zica, esti sofer [sofer] de acum inainte! Bine ai venit in clubul disperatelor![:D]...pardon, al profesionistelor trebuia sa spun![:I][alcool]

 

Otiliaid="red">, tu cu ce te mai lauzi??? Pozute cu printese balaioare nu ne mai trimiti??? Ce-ti fac frumoasele cu ochi de-azur???

 

Apropos: voi ce faceti de Sarbatori, c-am uita sa va intreb???? [:)]

 

No, v-am tzucurit dulce si apasat pe toate ca tre' sa ma intorc la depresia mea!

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=4JVA8CTUHis[/tube]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ma alaturi si eu la haba-haba lui Pisi si zica la fel ca ea ca ce bine stie ea sa se roage pentru nenea nemernic.

Pisi [pup]ca sa vina toate la locul lor. Cat despre serbare nici o sansa. Asta eset. Voi petrece mai mult timp cu Roxy si asat este cel mai important.

La mine ploua cu galeata si este cerul plumburiu. Treaba am pana la gat. Ieri de la laser aoleu ce ma mai doare...dar deh cine nu mai are picioare de caprioara.

Eu de minunatele sarbatori stau acasa sa ma bucur de familie ca sunt destul plecata.

Va pupic si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, natiune!

Daca m-ati dat la disparuti, bine ati facut. Am avut la munca pe cap si mi-a fost si rau de tot 3 zile la rand saptamana trecuta de nu mi-a mai ars de nimic. Si nici n-am avut timp.

 

In primul rand LA MULTI ANI NICO!!!!!!!!!!! [s][s] sa ne traiesti! Si sa iti stapanesti sanatoasa masinuta cu care iti doresc sa nu ai nici un fel de incidente.

 

Dorina, super tare ca inca lucrati la buget. Din partea mea poti sa faci haba-haba non stop, ca vad ca e foarte eficient!!!!!!!

 

Otilia, iertare, iertare ca te-am lasat in suspans. La eco a fost asa: la san nu am nimic dar tiroida a inceput sa aiba modificari. Acum 6 luni era perfecta, acum a scazut in volum si au aparut niste noduli. Pe mine ma strange rau de tot de gat si ma sufoc, mi-e somn si sunt obosita in continuu...Trebuia sa merg miercurea trecuta la endocrinolog sa imi dea tratament dupa aceste analize dar m-au sunat de la clinica sa-mi spuna ca dr. nu vine si ma reprogrameaza peste 2 saptamani. Asa ca abia pe 9 decembrie reusesc sa ajung la medic. Astept cu nerabdare sa incep tratamentul fiindca efectiv nu mai suport, ma simt rau si am inceput sa iau si proportii (bine, stiu ca iar o sa radeti de mine!).

 

Cristinica, deja ati impodobit bradul? Oau! Mi-ar placea si mie sa-l impodobesc dar nu stiu daca tine fiindca vreau unul natural si mi-e teama ca se usuca. Eu vreau sa fac un brad tematic anul asta si nu am cumparat inca toate ornamentele necesare.

 

In rest mari noutati nu am: au picat in capul meu multe responsabilitati suplimentare la servici si ma stradui sa fac totul la timp si bine. Deocamdata sunt doar responsabilitati fara vreo recompensa alaturi dar sper ca in timp sa vina si asta. Pe undeva numai faptul ca mi s-au dat aceste responsabilitati e un semn de apreciere dar oricum, pe termen lung, nu e suficient.

Mama e acasa dar cam singura si deprimata, tata e mereu plecat si nu sta cu ea, noi nu avem prea mult timp sa trecem pe la ea. In weekend am fost pana la tara sa mai adunam frunze si nuci si sa facem curat, ca n-a mai fost nimeni pe acolo din august si se alege praful daca lasi asa.

 

Ieri am sperat sa am si eu o zi linistita de 1 Decembrie si sa pot sta mai mult cu mama dar nu am reusit: mi-am gasit masinuta noua (care are doar 250 km la bord!) cu un scuipat pe parbriz si un surub infipt in roata!!!! Un paznic de la Universitate, unde o parchez, care are pica pe mine mi-a facut "bucuria". Sigur, nu am dovezi ca sa ma pot duce la politie dar nu este nici un dubiu, avand in vedere cate sicane mi-a facut si cate amenintari am primit din partea lui. L-am reclamat la Administratie si sper ca se vor lua masuri impotriva lui. Incredibil cata rautate exista pe lumea asta si, pe deasupra, combinata cu prostie.

 

Va pup cu drag pe toate (si pe cele nementionate mai sus) si sper sa am mai mult timp sa intru pe la voi in urmatoarea perioada! id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

La noi la Targoviste ne-a spus o fata pe forum ca a murit un copilas intr-un parculet de joaca la un balansoar sau asa ceva... Doamne fereste! Aveti grija fetelor de puiuti...

Eu azi am doua mese de Secret Santa deci o zi care imbina utilul cu placutul ca am si mult de lucru.

Ancuta ai grija de tine. Noi am impodobit bradul ca aici il fac de la jumatatea lui noiembrie. Asa este la ei. Plus noi avem un bradut micut si artificial dar am aranjat casa frumos.

Va pupic si o zi cat mai buna.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...