Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(31)


Recommended Posts

[flo]Morning trupa, oriunde te-ai afla!

 

Io-s cu ochii in punga, fac si desfac planul pentru la anu', desi buget nu avem ... cu alte cuvinte muncesc degeaba! Marele meu castig este ca voi deveni o rasa nobila, daca ne luam dupa sintagma care spune ca "munca te innobileaza"! [:D]

Las vrajelile si trec la lucruri concrete: poftiti, deci la [cafea][cafea][cafea] si [papica][papica][papica], sa nu muncim pe burta goala. Si ca sa ne hranim si sufletul in spiritul Sarbatorilor care bat la usa, m-am gandit ca n-ar fi rau daca am asculta si o melodie de sezon:

 

[tube]

[/tube]

 

[pup] toate fetele si-o zi minunata va doresc! ... Fug la oile mele! [fuga]id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

Ziua Balantelor_2009

Clubul miorlaitorilor

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

La multi ani Otilia pentru Elisa! Sa fie sanatoasa si tot ceea ce isi doreste sa i se implineasca!

Pisi bine ai revenit. Cat despre munca asa este peste tot. Nu exista tara in care sa fei perfect deci macar nu te stresa cu gandul ac ar putea fi mai bine...

Eu sunt cu o mie de probleme dar asta este viata mea si ar trebui sa fiu deja obisnuita cu asta...

Va pupic fetelor si sa aveti o zi super!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fete dragi!

 

Cristinaid="red">, mersi de urari!

Pisiid="red">, catigi experienta [;)], nu?

Nicoid="red">, [s] din partea restantierei grupului [:I].

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) Povestea nasterii celor doua gogosele sagetele

Pozele noastreid="green"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Asa mai pe la pranz...

Eu lucrez de la ora 7. Azi nu am fost nici la sala... Poate ajung dupa amiaza. Ar fi super daca nu asta este trebuie sa traiesc o zi si fara sport.

La mine este o zi frumoasa afara cu soare dar cred ca este frig. Am de lucru ca la nebuni dar poate cine stie mosul imi va aduce si mie ceva bun pe anul acesta cum ar fi un cuvant de la supervisorul meu ca am facut ceva bine.

Eu va pupic si va doresc o zi frumoasa!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Oti, la multi ani pt Elisa, sa creasca mare si sa fie sanatoasa ce repede a trecut un an! ati facut petrecere?

 

Dupa ce saptamana trecuta a fost Marc cu febra,dureri gat, muci, acum e Luca pe antibiotic si de aseara am inceput eu cu tuse, gat, acum ma simt si cam calda, ma duc imediat sa iau ceva. Nu mai suport, abia astept sa ne treaca, stam ca inchisi intr-o colivie.

 

pupici la toate!

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Eu azi am imbinat utilul cu placutul. Am vb de dimineata cu Roxy, apoi am plecat la laborator nde am stat pana la 1.30, apoi am plecat la cumparaturi cu o prietena de-a mea. Bine inteles ca nu am putut sa vin cu mana goala asa ca mi-am luat o rochita simpatica.

Claudia va doresc sanatate maxima. Si Roxy este mucioasa. Macar de luni nu se mai duce la gradinita.

Va pupic fetelor!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Otilia, la multi ani cu intarziere pentru Elisa! Sa-ti traiasca printesica!

Eu am intrat doar sa va citesc si sa va intreb cum stati cu pregatirile pentru Craciun.

Eu am reusit, ca in nici un an, sa fac ceva mai multe pregatiri din vreme dar nu am terminat totusi.

Partea haioasa este a ieri am umblat ca nebunii dupa brad prin tot orasul fiindca nu ne placea nimic din ce gaseam. Bineinteles ca am plecat cu una si am venit cu alta: voiam un bradut mai mic, in ghiveci, pe care sa-l pun pe o masuta dar, cum nici un brad micut nu a corespuns criteriilor estetice sau financiare, ne-am ales cu un brad inalt de peste 3 m, frumos ce-i drept, dar pe care mai trebuie sa-l cioplim saracul ca nu intra in casa. Si mai stresant decat orice, bineinteles ca toate decoratiunile pe care le cumparasem erau "cantarite" pentru bradul mic, acum trebuie sa mai iau inca pe atat ca sa nu fie bradul gol. Ei...nu=i bai, dar nu prea am timp si, recunosc, nu mai am nici rabdare sa umblu prin magazine.

Aseara am fost la un concert superb al lui Horia Brenciu intr-un club din Bucuresti. Saptamana trecuta am fost la VH2 care ne-au incatat si ei dar Horia Brenciu ne-a lasat cu gurile cascate. Cred ca voi deveni mare fan HB [:D], are o voce superba si are si un simt muzical si artistic deosebit.

 

Va pup si va doresc pregatiri de Craciun nestresante si placute!id="Comic Sans MS">id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

Eu sunt fara voce. Ieri dupa amiaza am avut o zi super cu niste prieteni de-ai mei de aici. Am lucrat de dimineata dar macar am avut si o parte placuta.

Ancuta ce bine ca ati scapat de cautat brad. Poimaine plec si eu acasica si abia astept sa fac brad si sa ma apuc de pregatiri.

Va pupic fetelor si sa aveti o zi superba!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...