Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(31)


Recommended Posts

[font=Comic Sans MS]LA MULTI ANI, ANA DRAGA! Sa fii mereu sanatoasa, vesela si frumoasa asa cum esti acum! Si sa n-o superi pe mami.id="red">

 

Claudia, nici acum nu ninge la voi? AM vb cu prietena mea din Konstanz aseara si zicea ca ninge serios de tot acolo.

 

Eu tot bolnava, parca din ce in ce mai rau, seara fac febra si nu scade mai deloc, cu tot paracetamolul si aspirinele din lume. Sper sa ma lase pana la Craciun, ca vreau si eu sa-mi vad nepotul.

 

Va pup si va doresc o duminica placuta. [/font=Comic Sans MS]id="size2">id="purple">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTORid="red">

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de urari [pup].

 

Multa sanatate Ancaid="red">, poate nu ajungi la antibiotic.

Am si eu un raport de predat maine. Si n-am nici un chef sa merg la munca, trebuia sa fiu in concediu de saptamana trecuta.

 

Si la noi a nins ca niciodata si inca rezista zapada. Le-am scos azi pe fete, le-am facut poze dar am intrat repede in casa ca viscolea.

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004) si Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Anca a nins aseara putin, dar azi a fost cald si a inceput sa se topeasca deja. dar de bucurie am si scos saniutza aseara si azi dimineata ne-am dus la gradi cu ea. ne-am dus si dupa-masa dar nu mai prea e zapada. speram sa ninga de craciun. ma cert cu barbatu-meu ca nu si-a schimbat rotile la masina si imi fac griji pt el. multa sanatate! si pe aici a bantuit virusul asta cu febra cateva zile la rand, au avut si copii mei.

 

Mai maine si apoi vine vacanta si la noi pana pe 10 ianuarie, Luca de poimaine pana pe 5. Asa ca ii am pe amnoi acasa.

 

Eu va doresc tuturor un "Craciun fericit! si mosul sa va aduca tot ce va doriti.

 

[pup]

 

Claudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...