Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr.ALBU Dragos 17 Bv Corry, Arabella, Babyblue


Recommended Posts

felicitari cori!!! superb! fetelor, eu cum pot avea in ziua 27 de ciclu, beta de aproape 700???? nu cumva mi-a venit vreun ciclu peste sarcina, si oi fi avut luna trecuta cine stie ce ovulatie mai tarzie? mi se pare enorm cat am eu. o fi vreo greseala? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saru mana!:) asta inseamna ca s-a prins mai devreme. ce chestie!:) tot timpul inseminarile le faceam in ziua 14, dc ma gand bine, prb acum am ovulat in ziua 7-8. sau si mai repede. prb era saracul ovar atat de stimulat de la fiv ca ovula instant. oricum mie mereu mi se parea ca inseminarile le fac prea tarziu. una am facut o in ziua 16. nu stiu de ce nu a prins la fiv. realmente, nu pot pricepe, cum de n-a prins la fiv si prinde 2 luni mai tarziu, natural. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
felicitari cori!!! superb! fetelor, eu cum pot avea in ziua 27 de ciclu, beta de aproape 700???? nu cumva mi-a venit vreun ciclu peste sarcina, si oi fi avut luna trecuta cine stie ce ovulatie mai tarzie? mi se pare enorm cat am eu. o fi vreo greseala? _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
ce te bat mai conteaza ce si cum? fa ti o eco si gata be happy[pup][flo] [gravi] +33 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga] AMR 17z, cu voia lui DD poate rezistam mai mult[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babyblue felicitari ma bucur f mult, intradevar D-zeu a facut o MINUNE si in cazul tau[pup], eu zic ca sunt 2 inseamna ca dr. pe tine te-a dat exemplu saptamana trecuta cand am fost la el? sau o fi fost o alta minune corry felicitari[pup] esti mamica MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA, FVL, ANTICOAGULANT LUPIC 3 IA, FIV 1 nereusit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...