Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr.ALBU Dragos 17 Bv Corry, Arabella, Babyblue


Recommended Posts

Va multumesc din suflet [pup].Nici nu realizez ceea ce mi se intampla. Alexa, desigur ca o sa va tin la curent cu evolutia, pentru ca mai am drum luung de parcurs. Povestea mea, este scurta: dupa cativa ani in care nu ramaneam insarcinata, am facut o extrauterina.In urma acesteia am ramas decat cu o trompa, iar cealalta mi-a fost clipsata.Apoi am facut un FIV la Giulesti, nereusit.Am pierdut fff mult timp pe coridoarele de aolo si nu am benficiat de atentia cuvenita.Apoi,pe un alt forum, ramasese ricainsarcinata, cu dr Albu.Si mi-a dat incredere si speranta, sa incerc si eu cu el.Multumesc mult, Rica[flo]. Si uite asa, am ajuns aici.... Astazi ma simt f bie, nu mai am nicio durere.Decat sanii.Sper sa fie bine pana la capat...am citit multe pe aici[bang] Arabella, de ce nu mai dai niciun semn?Esti bine? Didi,Rica,Alexa, Flo, Maria, poftiti stafeta[pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mie mi-a iesit azi beta 1578,7. fata de cel de joi care era aproape 700.

eu zic ca e bine. e mai mult decat dublu.

desi mi se pare ff mare pt ziua 30.

 

corry, tu simti ceva? eu nu am niciun simptom...:))

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari fetelor sa aveti parte de sarcini usoare si bebei sanatosi .

Noi suntem bine,

Bebele a crescut are 8 cm si 40 gr, astept sa treaca perioada de greturi si toate cele si sa ma pot bucura si eu de sarcina.

Inca o data felicitari fetelor si asteptam si alte vesti bune.

Haideti cine urmeaza la beta mare?

Pupici la toate fetele

 

[pup][pup]

 

Mutatia MTHFR C677T si A1298C ambele genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Doamne ajuta pentru toate fetele care se chinuie. Dumnezeu exista, in mod sigur, cu mine a facut un miracol, inca nu ne revenim, inca nu putem crede ca e real....

 

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....

2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010, 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corry, babyblue, felicitari [flo] [flo] [flo]

[pup]

ps. cine stie sa faca emoticonuri?

sa faca un buchet mare de flori

[;)]

 

LA pozitiv, PS la limita inferioara, Mutatia factor XIII heterozigot, MTHFR-mutatiile C677T si A1298C ambele heterozigote, o sarcina oprita la 10 saptamani, un FIV nereusit

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor.

 

corry, tu ti-ai mai facut betahcg?

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....

2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumimar,ce frumos...Te rog, poate ne dai mai multe detalii, nu mai fii asa zgarcita[pup].Tu cum te-ai simtit la inceput?Dar acum?

Uite, eu am o serie de intrebari, de la vopsit (cu vopsea fara amoniac, desigur), machiat, parfumuri, creme,epilat, [xinpat].Imi este frica sa si respir...

Babyblue, eu primul test l-am facut vineri (ziua9)si il voi repeta miercuri, deoarece astea era data cand ar fi trebuit sa-l fac.

Am facut astazi (ziua 11 de la ET) un test de urina, si s-a pozitivat.

Referitor la simptome, am mai spus-o, mai ma doare burtica (din cand in cand), ameteli, sunt balonata si sanii durerosi.

Oricum, nu-mi fac griji deoarece il simt ca este acolo si ca totul este ok.[pup]

Brunadria, multumesc mult.

Ti-am urmarit povestea in zilele cat am fost acasa, dupa ET, si imi pare tare rau prin cate ai trecut.Tin sa-ti spun ca mi-a placut la nebunie modul cum va sustineati si cum va sfatuiati...Din ceea ce am citit mi-am dat seama ca esti o femeie puternica, nu renunta, doar ca trebuie sa mai lupti un pic.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...