Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr.ALBU Dragos 17 Bv Corry, Arabella, Babyblue


Recommended Posts

rica, babyblue, ma bucur ca v-am cunoscut [flo], pacat ca nu am aut mai mult timp de barfa

babyblue, te asteptam cu vesti

 

rica, se pare ca si eu am o problema cu secretia - am primit tratament [bang] nu stiu cum m-am pricopsit dar ma durea burtica rau asa ca ma asteptam. Asa ca trebuie sa fac tatamentul si abia dupa aceea imi da schema; si daca totul merge bine, ma programeaza in feb [pk]

 

mi-a dat si mie sa repet amh-ul - valoarea care mi-a iesit la parhon se pare ca nu este relevanta [bang]. tie ti-au spus fetele de la recoltare in cat timp este gata? si eu am emotii ce valoare imi iese la medlife

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

valy, se pare ca vom face cam in acelasi timp - daca faci analizele in ian poate te programeaza tot prin feb. Dar poate nu mai e nevoie si vii si tu cu o veste buna asa ca babyblue[flo]uf, nu mai am rabdare pana in feb
Citat:
citat din mesajul lui valy27
felicitari mamicilor corry si arabella ;sarcina usoara si la termen [bibe][bibe][bibe][bibe], sa ne tineti la curent cu toata evolutia sarcinilor...pleaseeee.flo-flo eu am probleme de ovulatie- sotul era ok in vara,vom repeta spermograma in ianuarie,+ toata analizele le vom face in ianuarie-la medlife..ca m-am saturat de drumuri.
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ma bucur enorm ca ne-am cunoscut! sunteti tare dragute si simpatice, amandoua!

 

eu am facut eco, mi-a zis ca se vede sarcina in uter, sac vitelin si nu mai stiu ce a mai zis si un embrion micut. mi-a zis ca e cam devreme ca sa-i bata inima si de abia pe joia viitoare sa repet o ecografie, ca sa vedem cum ii bate si inimioara. a zis ca ar fi 4 saptamani si ceva.

 

insa joia viitoare este aproape ajun si eu nu mai sunt in bucuresti, apoi nu mai sunt in tara, asa ca nu stiu cand o sa mai ajung sa mi fac eco! prb dupa 1 ianuarie!

 

va tin pumnii la toate!

 

rica, asa cum ti-am promis, ma uit sa vad ce mai am, din flacoane si din pen-uri si vorbim sa le ai si tu![flo]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....

2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue, bravo am zis noi ca este micut pentru inimioara de la 6s in sus.

Vezi acum cand nu o sa ai timp de nimic si chiar vei calatori o sa fie totul bine. A fost sa fie. Doamne ajuta! Este minunea Domnului cu siguranta.

Mersi pentru tot ne auzim pana sa pleci atunci.

Flo ce tratament ti-a dat? Si daca repeti la ei nu este motiv de ingrijorare ca dif mare nu poate fi. Hai ca stai bine ca esti tinerica ca o floricica.

 

[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rica, scumpa, sa stii ca nu mai am progesteron.

mai am doar menopur o fiola, sta la rece si e sigur cumparata in septembrie acum.

si mai am intr-un pen, cam 150 de U de puregon. tot la rece a stat. si multe ace pt pen.

 

dc te ajuta, cu multa placere.[flo]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....

2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
rica, scumpa, sa stii ca nu mai am progesteron.mai am doar menopur o fiola, sta la rece si e sigur cumparata in septembrie acum.si mai am intr-un pen, cam 150 de U de puregon. tot la rece a stat. si multe ace pt pen.dc te ajuta, cu multa placere.[flo]_______________________________________________________________________Babyblue va pupa pe toti!!id="red"> [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue"> ________________________________________________________________________id="red">
align="right" id="quote2">Sigur ca ma ajuta ce acum fac si nazuri. Mersi mult. Sa-mi spui cand sa luam legatura, adica mai exact cand ai tu timp.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am timp iubita!

da mi mesaj pe personale sau telefon.

te pup.

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

[ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra....

2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010, decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv.id="blue">

________________________________________________________________________id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imm, ce cafeluta buna.

Multumim Flo.

Ce s-au intalnit ele, dragalasele[pup].

De abia astept sa va sustin si sa se intoarca roata[:D]

Adica cand o sa fiti in perioada de asteptare, sa vin si eu cu sfaturi gen: nu mai cauta simptome, mai este un pic[:D]

Pe 28 dec m-a chemat la eco.Cred ca asa tarziu, deoarece este posibil sa ii aud si inimioara.O sa va tin la curent.

Babyblue, este doar un bebelus?Eu ma gandeam ca sunt 2[:D]

Cum te mai simti?[flo]

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...