Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr.ALBU Dragos 17 Bv Corry, Arabella, Babyblue


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, bine v-am regasit! Mirela, scumpa mea, nu pot crede ca mai ai asa putin si nasti!! Urez tuturor fetelor multa bafta la FIV! sa fie cu noroc si cu doua linii pt fiecare! Atat va zic: DUMNEZEU exista si face miracole! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
Fetelor, bine v-am regasit! Mirela, scumpa mea, nu pot crede ca mai ai asa putin si nasti!! Urez tuturor fetelor multa bafta la FIV! sa fie cu noroc si cu doua linii pt fiecare! Atat va zic: DUMNEZEU exista si face miracole! _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
ramonellll[pup][pup][pup] cum esti pui? [gravi] +33 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga] AMR 18z, cu voia lui DD poate rezistam mai mult[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Didi [flo] I-am trimis mesaj azi si ma primeste marti Sper sa fie totul ok - am emotii cu analizele. Spre exemplu vad ca progesteronul mi-a iesit un pic cam mare - este 16.6. Din cate stiti voi este vreo problema?[help] Eu nu prea ma pricep cum este cu analizele astea.Analizele care le-am facut la parhon, cele din ziua 3 cica sunt tare bune....dar progesteronul asta vad ca este peste limita superioara...am emotii....macar cu ovulatia sa stau bine daca mai am doar o trompa si aia varza....[bang]
Citat:
citat din mesajul lui didi32
Buna dragelor, am fost si noi aseara la Albu din nou si abia la sf lui ianuarie mai are locuri la FIV, am fost f surprinsa s-aud asta. Asa ca cine vrea sa faca programare, sa se grabeasca putin ca altfel prinde din februarie incolo, cine stie cand. Flo, eu cand nu gasesc programare, ma duc pur si simplu si spun la receptie ca am adus analizele sa le vada. Aseara cand am ajuns noi chiar n-avea pe nimeni, probabil intarziase vreo programare, si-am intrat si-n cateva minute am rezolvat tot. Eu zic ca poti sa faci la fel. Bine, i-am dat un mail sapt trecuta si l-am anuntat ca n-am gasit programare si ca din receptie mi s-a spus sa-ncerc pe data de 8 si mi-a raspuns ca e ok. Fetelor, se-apropie zilele de beta, am emotii pt voi si va tin pumnii! Apropo de scumpiri, aseara am luat si o parte din tratament, tot in ideea ca poate se gandesc sa le scumpeasca si pe-astea. Mi-a dat reteta si le-am luat, chiar daca le folosesc abia la anul. Rica, sper sa citesti postarea mea, stiu ca esti pe drum spre Ro si ca voiai sa faci FIV in ianuarie, dar uite ca nu mai sunt locuri! [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai cum sa fiu, stiu ca va fi socant, dar eu dupa fiv-ul din sept care nu mi-a reusit, m-am trezit luna asta, gravida natural. habar nu am de cand, dar am test de urina pozitiv si beta de 678,2. poate ma lamuriti voi, ca eu inca sunt in stare de soc. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

baby,wow...ce veste minunata!!!! vezi,fata draga,ca are DD planul sau pentru fiecare dintre noi??!!! felicitari...sarcina usoara si bebe la termen. [flo] ____________________________________________________ 3 SARCINI EXTRAUTERINE, FACTOR V LEIDEN-POZITIV HETEROZIGOT-GENA1691A, URMEAZA FIV 3 LA BUDAPESTA-DR. KOVACS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mercic, samira. ma sperie doar acest beta, in ziua 27 de ciclu, deci nici mkr nu mi intarziase, nu cumva a fost ciclu peste sarcina? sau sa fie mai veche decat cred eu? pt ca totusi, nu e cam mare beta petru ziua asta? maine il voi repeta. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
mai cum sa fiu, stiu ca va fi socant, dar eu dupa fiv-ul din sept care nu mi-a reusit, m-am trezit luna asta, gravida natural. habar nu am de cand, dar am test de urina pozitiv si beta de 678,2. poate ma lamuriti voi, ca eu inca sunt in stare de soc. _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
[olala][olala][olala][olala][olala] super tareee[pk][pk][pk][pk][pk] ce ma bucur asa cadou de mos nici nu se putea felicitari din suflet [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [gravi] +33 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga] AMR 18z, cu voia lui DD poate rezistam mai mult[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...