Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Dr.ALBU Dragos 17 Bv Corry, Arabella, Babyblue


Recommended Posts

Felicitari Babyblue, eu cred ca din cauza stimularii facute la FIV, ovarele au produs si luna urmatoare la greu. Am mai auzit cazuri de genul asta. Ma bucur pentru tine.[pup] Am si eu o intrebare fetelor. Mi-au trimis si mie de la Medlife schema de FIV pentru luna ianuarie si vad ca punctia e pe 24 si pregnylul pe 22. Nu e prea devreme 22? Pica ca naiba in weekend. Voi ce ziceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua fetelor, Ce de activitate pe-aici si numai vesti bune.Felicitarii Babyblue!!!![pup][flo].Sper sa se indure D-zeu si de noi si sa ne daruiasca un bebe mic si sanatos la toate fetele dupa forumul asta, dar pana atunci ne bucuram pentru cele care au parte de aceasta minune.[flo][flo][pk] D-zeu ne iubeste!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babyblue, felicitari si sarcina cat mai usoara si la termen! Rica, poate daca ati vorbit v-a pastrat o programare, nu stiu ce sa zic. Si noua ne spusese sa facem tratamentul, sa repetam analizele si daca totul e ok, atunci ramane pt 17 ianuarie. Alaltaieri cand am fost ne-a zis ca pe 31 si ca nu mai sunt locuri pana atunci. Chiar am intrebat daca nu se poate mai repede si a zis ca e plin [bang]. [aho] imi va aduce cel mai frumos cadou!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BabyBlue, felicitari, asta chiar ca este o minune dumnezeisca. sarcina usoara si un copil sanatos ( este decatunul?[:D]) Fetelor, pe mine m-a mancat pielea. Si cand te mananca, te scarpinu, nu? Astazi am facut beta. In ziua 9 de la ET, beta 48.37. Credeti ca este posibil sa nu se fi eliminat Pregnylul? Mi se pare o valoare mare pentru ziua aceasta..... Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai ce de vesti bune corry[pup][pk] felicitari din suflet si eu am facut beta in ziua 10, val a fost 69 si am facut si pregnyl dupa ET si uite ce rezultat am acum deci, felicitari si ai grija de burtica[pk] [gravi] +33 cu motaneii [baietel]Razvan si [baietel] Robert si mami de Vlad (12.12.1999) [ruga] AMR 17z, cu voia lui DD poate rezistam mai mult[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...