Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Austria (29)


Recommended Posts

Salut. Vin cu o mare intrebare: am o prietena care de cateva luni isi pierde vederea... este internata in Bucuresti de 3 saptamani, cu febra, medicii nu-i dau de cap! La inceput i-a aparut o pata "in campul vizual" care s-a extins... culmea este ca are si febra, acum vede foarte putin (nu vede sa citeasca... sotul meu a vorbit cu sotul ei, detalii vom primi pe mail). Acum nici nu stiu de ce fel de doctor sa intreb: oftalmolog, "infectionist"... Nu va ganditi, prietena asta este profesoara de engleza, el este inginer... deci au facut pana acum tot ce s-au priceput, au mers pe unde se putea... Dar ne gandeam sa le propunem sa vina aici la un medic, cine stie?? Poate ii vor da de cap. Ce ma sfatuiti sa fac pentru ei? Multumesc. Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nicoleta, acum am citit ca pagina cu activitatile e in constructie pina pe 26. Despre prietena ta: a consultat-o un neurolog? Nu poti sa faci nimic pentru ea pina nu are un diagnostic, intre noi fie vorba eu am mai mare incredere in medicii din Ro., aici am avut o serie de experiente negative..... "As da tot ce stiu pentru jumatate din ce ignor!" Descartes Flavia si Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, nu stiu daca au fost si la neurolog, insa am aflat ca o vor muta la Infectioase, ea avand si febra de destul de multa vreme. Eu ma gandesc la o infectie nedepistata inca sau la un "fenomen" inflamator... Ce face degetul domnisoarei tale? Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele, Flavia,imi pare enorm de rau pt ce a patit mica printesa,multa sanatate va doresc si sa va faceti cat mai repede bine[pup][pup].Cum s-a intamplat? Nicoleta,multa sanatate prietenei tale! Ligeea,uite aici un link cu ap de inchiriat in zone turistice,http://www.ferienwohnungen.de/urlaubsideen/skiunterkuenfte/europa/oesterreich/ Noi pe 26.10,dupa masa, vrem sa mergem la Hofburg,Rathaus,mai vine cineva??ß Gina si Thomas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Multumesc pentru urarile de sanatate! Sper sa isi revina repede. Gina, imi zicea sotul meu in seara asta (el va fi plecat luni) ca ar fi fain sa ajung in Centru cu copiii, ca va fi o "expozitie" de tancuri/tunuri in aer liber prin zona de care zici... Sa vedem cat mai tin balamalele, ca as vrea sa ajung (imi trimiti numarul tau de telefon pe PM, te rog, ca nu stiu cum am facut de l-am pierdut...) si daca reusesc te sun sa ne vedem, ok? Silvia, pupici si frumosilor tai! Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Stefan a vomat de dimineata de 4 ori, acum este bine, in mare forma, de la 10 nu a mai vomat. Sper sa nu se repete... Maine este putin probabil sa mai venim prin Centru, o data ca sa nu imprastiem, a doua oara ca sa nu colectam si altele... Nicoleta, mama lui Stefan [cavaler] si a lui Matei [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...