Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC !...(129)


Recommended Posts

Salut, la multi ani Relusha , cu scuzele de rigoare pentru nesimtire. oricum eu sunt varza la capitolul felicitari, tot timpul in contratimp. Gabi , tare dedicatia, dar nu ma face sa revin la sentimente mai bune fata de cel din dotarea mea.Da, a urcat singur cu pruncii, eu aspiram de zor si a inceput sa urle la mine ca primele 3 fraze nici n-am inteles ce vrea de socata ce-am fost. El era nervos ca a intarziat si nu mai putea merge la aikido si in loc sa-si dea lui palme ca nu se stie organiza cu timpul a gasit persoana vinovata, adeca io. Sa stii ca soriciul meu a inceput sa transpire, azi dimineata curgea transpiratia pe picioare ca umblam cu mopul dupa mine.[:D]E drept ca am bagat un tae-bo extrem. Si acu seara am transpirat ca am bagat la foc automat continuarea curateniei de ieridar am fost nepiperata. Clau si Maria Rubi multa sanatate va doresc. Clau te-ai piperat? Ducki, statul plareste salariile educatoare, ingrijitoarelor, bucatareselor si ce-o mai fi pe acolo, pune la dispozitie locatia si toate cheltuielile legate de regie si eventuale renovari si din ce in ce mai putine dotari. Noi suportam masa, optionalele, dotarea gradinitei cu rechizite si jucarii si alte cheltuieli neprevazute si necesare de urgenta. Eu zic ca-i super asa si ultra suficient cat plateste statul, pentru ca la o gradinita particulara unde platesti la real ca sa zic asa costurile, tarifele meg de la 150 pana la 300 euro pe luna.Mie 100 lei nu mi se pare deloc mult pentru rechizite si jucarii pentru tot anul. Acasa sunt convinsa ca cheltui de cateva ori mai mult in cursul unui an cu chestiile astea, doar ca nu le contabilizezi si nu dai toti banii odata. Azi am fost la Dezna la han, am papalit bine si am stat la aer. Am fost invitati la o zi de nastere. Maine mergem la Deva si la Hunedoara la castel. Nu mai vine nimeni in excursie? Ne-am hotarat brusc , pe drumul de intoarcere cand am vazut nebunia de culori de pe dealuri. Anca cum a fost la caluti? Ada esti la Alba? Te-am sunat. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ceau fete! La multi ani Mirelusho![flo][pup] Sanatate Clau![pup]Sanatate Cristina si Mara si Dora![pup][pup][pup] Sa va zic ce-am facut vineri;am invadat-o pe Flavia cu borcanu de zacusca si cu vecina mea cea picata in cap, care ti-a zis tie Miha ca are un copil cat cinci , si ai tai sigur sunt cuminti ca altfel n-ai fi facut 4.Toate bune si frumoase pana m-am dus eu sa pun apa de la "fantana" din biroul Flaviei; ce-am facut, ce n-am facut am stricat butonul de apa fierbinte si a inceput apa sa curga de n-am mai putut sa o oprim;vecina mea a plecat pe strada dupa ajutor, eu cu Flavia eram cu degetele toate fripte pe la dozator si puneam apa prin pahare si cani in timp ce copilul vecinei mele il tragea pe saracul Bogdi de pleata.Am scos butoiul pana la urma si a reparat si butonul stricat Flavia.Asa ca Flavia nu m-am lasat la vecinii tai; te-am inundat si eu la birou, si inca cu apa fiarta[:D][pup]Te-am scos din butoiul cu melancolie Flavia asa-i[:D] Cristina mersi, mersi de complimente;vorba Mirelei incepe sa ma stranga si pe mine tricoul.Mi-a dat si mie Cristina jumatate din uleiul ei si ieri am luat si eu foc , dar astazi mi-am pus putin si l-am intins bine si a fost mult mai bine. Sport am facut asa din cand in cand, dar sarit coarda ca de tae-boo m-am apucat de vreo 3 ori si niciodata n-am apucat sa fac prea mult ca a inceput Bogdisor sa se vaicareasca.Am cam 60 kg si dimineatza imi arata cantarul chiar 59,9;asa-i de bine sa-ti arate cantarul ceva cu 5[:D] Alina a eu inca astept amanuntele despre grupa de pitici de la Elza! Weekend placut![pup] Somnic usor![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No vad ca scrieti taremult in ultima vreme... La multi ani , Mirelusha! Sa fii fericita alturi de cei dragi! Clau, Cristina, multa sanatate! Miha, drum bun! Mergem si noi pe aici prin jur pe dealuri... La scoala e ok, fetele spun ca liniutele sunt cam plictisitoare...Am auzit ca la Alex sunt deja 35 in clasa...Cam multi... Merg sa fac cafea... Cristina si gemenele [url="http://www.flickr.com/photos/23718908@N05/sets/72157603964285199/"]pantofiori[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! AM inviat si eu dupa ce ieri am stat doar in pat si am dormit...noroc cu Clau care a fost un SUPER domn....toata ziua s-a ingrijit de mine si de Raul, a facut oleaca de curat, ceva de mancare ptr ei, a scos copilu in parc cateva ore si tot asa...eu n-am fost in stare sa ma ridic din pat asa ametita am fost...aseara facui si febra si o tura de frisoane de am stat cu 2 plapume pe mine [bang] Nu-mi amintesc sa-mi fi fost vreodata atat de rau. Clau s-a speriat foarte tare dimineata cand mi s-a facut rau, ca m-a pus pe pat si am inceput sa am stari de voma si pana sa vina el cu licheanu, io am cazut pe jos (habar n-am cum), cert e ca tremuram din toate...no Doamne multam ca am inviat! Miha, o excursie Deva-Hunedoara imi doresc si eu de multttttt...acum nu a fost sa fie, poate altadata [q] Sa ne povestesti cum a fost![flo] Ducky, sincer, asa cum ti-a zis si Miha, mi se pare rezonabila suma care o dam pentru rechizite pe un an. [flo] Niko si FLavia [:-)))] Cristina, distractie faina si voua! [flo]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Somleac, Niko, Cristinacsa [pup] va multumesc de urari, la fel va doresc si voua.... Clau, ma bucur sa aud ca ai "inviat" [pup] Moni, duminica nu face parte din w-e....? [:D][pup] (duminica nu dai [cafea]?) Maria_rubi, multa sanatate...sa va faceti bine [pup] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am ajuns de la Bihor, a fost super ca am avut timp frumos.[olala] Relusha, [s] La multi ani! [s] [flo][flo][flo] (scuze de intarzaiere) Nu pot adauga datele tale la listuta ca Ada a deschis subiect nou, sau le adauga ea sau eu la urmatorul capitol. [pup] Clau, bine ca esti ok, din cate povesteti ai fost f bolnava.[pup] Flavia, Niko, faina "aventura" voastra cu apa. [:-)))] Mi-am amintit de cand stateam in Vlaicu in chirie (acu 11-12 ani) a venit un nenea instalator sa-mi schimbe garnitura la robinet, la apa calda si nu se putea inchide apa calda de sub chiuveta (era ceva defect) ci numai din beci. El a zis ca incearca sa o faca asa si dintr-o data tasneste apa fierbinte pe el, intr-o secunda a fost ud tot. [:-)))] I-am dat ceva prosoape sa pune (desi nu prea faceau fata la presiunea care era) pana am coborat eu jos s-o caut pe administratoare sa inchida repede apa calda din beci (noi stateam la etajul 4). Cand il vedeam pe ala tot ud abia ma abtineam sa nu rad. [:-)))]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele! MIRELA LA MULTI ANI! Cafea n-am dat,dar am motivare: azi l-am botezat pe Tudor. Cateva poze aici:http://www.dropshots.com/monica70#date/2009-09-27/12:37:50 V-am pupat,mai apar io maine ...
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...