Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC !...(129)


Recommended Posts

Ada, si eu vreu 6 kg. Eu nu ma mai iau dupa nimeni. Monti a spus clar ca si fructoza trebuie folosita cu restrictie, si ca orice dulce deregleaza practic organismul uman care nu-i construit ca sa aiba nevoie de asa ceva. Deci indulcitorii in orice forma ar fi sintetici sau naturali nu fac bine, trebuie folositi cat mai putin. Dar dintre toti raii astia dulci se pare ca fructoza e cel mai putin rea. Asa ca vreu 6 kg. La intalnire vin oricum si oriunde, dar sincer mi-ar placea aia cu film si dupa aia beerhouse sau alt undeva. Ati auzit ca la Kevin Costner pretul biletului e 65 lei? E adevarat? [:0] Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Na, e 20 lei biletu la dacia, 10 lei la teatrul vechi si gratis in aer liber[:D] Ufff, Carmne si eu ar trebui sa-l intarc pe Vic. Dar prima data ar trebui sa ma intarc pe mine. Nu ma simt pregatita sa fac asta. Gand ma gandesc ca n-o sa mai am parte de chestia asta minunata imi vine sa [q], chiar si acum. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata' Cafea vad ca ati servit deja , prajitura sigur o refuzati ca vad ca v-ati pus mai toate pe slabit ,asa ca va dau un [pup]. Vin si eu cu ultimele noutati ,cam tarziu ca nu pot tine pasul cu voi [bang] Joi am avut si noi sedinta la gradi ,le-am cunoscut pe ambele educatoare ,sunt ok ,chiar imi place mult de ele ,sper sa nu ma dezamageasca .Ne-au povestit in mare ce proiecte au stabilit (vor sa organizeze ceva curs educational pt parinti ,care dureaza 5 sapt , ,excursii impreuna cu parintii ,fel si fel de activitati in care sunt implicati si parintii).Suna interesant sper sa se si realizeze. In rest bani ca peste tot ,dar asta e ca sa faci daca statul nu contribuie cu nimic ,in fond e vorba de copii nostri . Vineri l-am dus pe David la gradi si spre surprinderea mea a fost super incantat ,singura lui problema era dormitul acolo.Am mers pe la 13 dupa el ,ca oricum era si prima zi si au zis ca si deratizeaza dupa masa si cine poate sa-i duca mai repede acasa.Eu aveam de gand sa-l las normal pana dupa-masa (ca-l cunosc eu cat e de smecher ),dar m-a sunat educatoarea daca pot sa merg dupa el ca au mai ramas doar 4 copii si a cam intrat in panica vazand ca dupa el nu merge nimeni si sa nu-l speriem din prima zi . Luni deja lucrurile n-au mai fost asa roz ,s-a lasat cu scandal ,l-am lasat urland ca un turbat si toata ziua ii spune educatoarei sa o "sune pe mama sa vina dupa el", ,ieri mai binisor ,azi deja si-a dat seama ca nu exista cale de intoarcere si se pare ca s-a impacat cu ideea.[pk],dar repeta de n ori ca el nu vrea sa mearga niciodata la gradi si n-o sa-i pleaca niciodata . Cam astea sunt vestile ,nimic imprevizibil ,nici nu ma asteptam sa reactioneze altfel . Mai aveam de scris dar s-a trezit Ivett si nici o sansa ,vrea sa butoneze ea [bang] Ildi cu [bicla] David (2 mai 2006) si [bibe] Ivett( 25 iulie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ildi, ma bucur ca ne dai vesti. [pup] pe David sa se imace cu ideea si sa ajunga sa-i placa la gradi repede! Hai ca fac sub nou imediat! [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...