Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC !...(129)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Ioi cat de dulce ii piticu'![pup] Si cat mai seamana cu tine!!! Sa va traiasca! [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Licurici drag plecat in cer[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Multumim frumos!!! Asemena si voua sa va traiasca minunile gata am inteles....sunt buna!!!!! Doamne cat e inima in mine!!!! noroc ca am un tricou larg pe mine si se poate umfla in voie....[:D] seamana si cu tacsu....au aceeasi "chestie" intre picioare....[:D][:D][:D] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70
MIRELA e superb bebe Radu - blond cu ochi albastri,nu? [olala] Si ce frumos zambeste !
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Moni [pup] da....e bondut spre saten cu ochi albastri, acuma sa speram ca vor si ramane asa.... sa stii ca nici voi nu sunteti mai prejos cu printesa manechin Diana [:D] si dolofanul Tudor [pup] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Am avut sedinta asa ca abia acum am reusit sa intru. Faine bancuri am citit, mai puneti, ne descretim fruntile. Mirela, ce dulce ii bebe si ce faini ochi are [olala]. Ada, si io ma distrez cateodata citind ce scrie pe masinile din fata mea. Eu i-am luat la cumnatumeu cand am fost in concediu o chestie pe care scria "Honk if u want sex" - Claxoneaza daca vrei sex [:D]. Clauuuuuu si io am dormit de pe la 9 si ceva, de aia vorbim prostii ca suntem obosite???[:D] Miha, vezi pe unde dai uleiu sa nu aibe Susu probleme [:D]. De la sedinta ... 150 lei am dat, 20 lei fondu gradinitei, 20 pt rechizite, iar restul pt ce vor sa mai faca in clasa, adica 2 dulapioare pt jucarii (au mai ramas 2 colturi nefacute), covoarele vor sa le schimbe ca is mai vechi si reconditionarea meselor (care nu is vechi da is subrede si mari si vor sa faca din fiecare masa mare cate 2 mai mici si sa nu se mai miste de parca stau sa se prabuseasca). In rest de dus in fiecare luna un pachet de servetele, o hartie igienica, un sapun lichid si o sticla de 5 l de apa plata. Despre Bogdi mi s-a spus ca nu manca, ceea ce nu e o noutate, ca in rest nu are probleme cu el. Mi s-a atras atentia (justificat) ca nu se imbraca si dezbraca singur, asa ca aici mi-am insusit critica impreuna cu alte mamici si o sa ma stradui sa fac ceva in sensul asta. Educatoarea aia de care va ziceam ca e mai rece, mai autoritara, va mai fi doar anul asta pt ca iese in pensie, asa ca de la anul va avea una noua. Din cate imi dau eu seama se ocupa de ei ca Bogdi imi vine cu tot felul de chestii noi de la gradi. [url="http://sebicu.shutterfly.com/"]Sa-l ajutam pe Sebi[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea unui Licurici[/url] [mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neata si la Flavia....uite pregatesc repede o [cafea] calda sa-ti revii dupa datu-l de bani....[:D] ma bucur ca ti-am descretit fruntea...eu nu mai stiu alte bancuri, dar promit ca o sa caut pe net si va mai trimit si voua.... PROMIT!!!! doar sunt casnica, am baiat cuminte si sot care mananca orice!!!![:D][:D] multumim de complimente...merg sa-mi schimb tricoul ca nu ma mai incape decat a crescut inima in mine.... pot sa va spun ceva....? VA IUBESC mai aradencelor!!!! cu voi ma simt mai aproape de casa, de Arad.. "Honk if u want sex" - Claxoneaza daca vrei sex [:D].... asta e pentru mine....[pup][asia][pup] multumesc [:D] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blonda inteligenta O blonda se gandea ea ca daca se va vopsi bruneta va fii mai inteligenta... S-a vopsit bruneta si a decis sa plece in lume sa vada daca a devenit mai desteapta... In timp ce se plimba cu masina vede un cioban cu niste oi... Se opreste langa cioban si-i spune: - Nene daca iti spun din prima cate oi ai aici imi dai una? - Da fata mea, ia spune! - 384 - Doamne, dar ce inteligenta esti dumneata, ia o oaie! Blonda suie oaia in masina si cand se plece ciobanul ii spune: - Doamna daca iti spun ce culoare are parul tau natural imi dai oaia inapoi? - Ia spune nene ! - Esti blonda !! - Cum v-ati dat seama ? - Pai mi-ati luat cainele !! Promisiunea e promisiune!!!!! Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...