Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARADENCE DC !...(129)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ancapolgar
Saluti! Miha, Alex e la gradi la PP2, langa Biserica Sarbeasca, iar educatoarea cu pricina se numeste Ani Darjan, mai are si ea 2 ani si iese la pensie. Si am constat ca nu scuntem singurii care nu o prea indragim. Eu cred ca ele ar trebui sa aplice metodele potrivite personalitatii fiecarui copil, ca de aia au facut Psihologia Copilului, stie Ada despre ce vorbesc. Miha, sambata dimineata merg la calarit in Gai, in sfarsit am reusit sa ma programez. Pupici la toate![:D] Anca[mamica] de [bonjovi] Alex
Anca, acolo a fost si daria la gradi, exact la aceleasi educatoare[:D] Nu-ti fa probleme. de ocupat se ocupa de ei. Cu Ani darjan de asemenea , e mai rece si mai intepata, dar decat pe Mada as prefera-o de o suta de ori. Ani e perseverenta, isi face meseria, adica nu face rabat la chestia asta, cu Ani rareori i-am gasit pe copii dupa masa uitandu-se la TV, in schimb cu Mada de cele mai multe ori erau cu nasu in desene.Desi nici mie Ani nu mi-a facut o impresie buna la inceput, pana la grupa mare am ajuns sa o prefer pe ea Madalinei. La fel si copii. Mada e cu mai multe fete si barfitoare si copii simt asta si sanctioneaza. Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Somleac
Citat:
citat din mesajul lui Claudelu
Ioana, in mod normal vinerea viitoare, pe 2 octombrie, dar vad ca fetele nu dau din aripi [:D]
[flo] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea Licuriciului iubit! [flo][/url]
[font=Comic Sans MS][navy]Claudia [vampa] si Raul-Andrei [bonjovi]
faaal faaal faaal faaal faaal faaal Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;[b]Victor -28.03.2008
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mamica fericita de bebe RADU-DEIAN (07.06.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glad al meu a teminat cu bine a doua saptamana de gradi. Eu m-am intors din capitala unde am facut drumuri o gramada. La gradi am avut sedinta ieri si ni s-a transmis "scorul". Pe anul viitor ma gandesc tot mai serios la gradi de langa Liceul Agricol pentru sectia de germana...ce parere aveti??? Am intrat la Master ca vreau si eu sa fiu educatoare (cica !!), asa ca de saptamana viitoare incep scoala (iar !!). Va pup si va citesc. Peste o saptamana facem o intalneala ??? Pup si weeekend placut la toate, la toti !! Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca traiesc desi am avut niste zileeeeeeeeee[bang]. Am niste clienti care tot vin de vreo 2 saptamani si negociem. Pana la urma le-am pregatit actele pt un apartament, trebuia sa vina si mama sa semneze si cand a venit am reinceput explicatiile, negocierile, era aia nemultumita de tot, bla bla. A stat 3 ore la mine si pana la urma s-a razgandit, a ales alt apartament si am stabilit intalnire pe azi. Azi am luat-o de la capat, nemultumiri, tot felul de bube gasea, vrea si ceva modificari la apartament. Colega mea zicea ieri ca de cand e ea la firma nu a avut asa clienta, chiar si clienta ei cea mai naspa a fost mai buna ca asta. Azi a auzit-o alt coleg de-al meu si el cu state mai vechi la firma si a zis cam la fel, deci am rezistat eroic si pana la urma i-am vandut ceva mai scump decat vroia ea si i-am vandut si parcare [:D]. Da is obosita rau dupa astea 2 zile. Azi a venit Niko pe la mine si mi-a adus zacusca de fasole [olala]. Am mancat ca o sparta acum 5 minute[:D]. Am avut si o patanie cu Niko, va spune ea cand mai intra ca io nu mai is in stare amu. Revin maine poimaine cand is mai apta. [pup] la toate. [url="http://sebicu.shutterfly.com/"]Sa-l ajutam pe Sebi[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Povestea unui Licurici[/url] [mamica] de [bonjovi] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau si eu dau din aripi!Desi sambata viitoare mergem la un botez si poate o sa fiu zombie a doua zi[:D]( si ce m-as fi dus la concertul lui kevin costner[q] care e tot atunci). M-as duce si maine la concert la kusturica ,dar pot ss fac "fal-fal" prin buzunare , si tot de maine incepe festivalul de film si m-as duce si eu la cateva filme, ca la toate nu imi permite nici timpul , nici bugetul... Eu i-am dat deja tema de casa la maica-mea sa imi puna la uscat ardei iute rosu, dar eu vreu sa fac ulei picant pentru mancare, ca ne place foarte tare la pizza si la paste. Daca tot suntem la capitolul retete de infrumusetare hai sa va spun si eu una foarte buna . Zat e cafea amestecat cu ulei de masline cu care va faceti gomaj pe intreg corpul. O sa aveti o piele de bebelush dupa. Zatul e foarte bun anticelulitic asa ca in zonele problema puteti insista cu masajul. Diana Ducky ce ai facut la capitala? Bey, cum vine uichendu cum dispareti toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...