Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Epilepsie(6)


Recommended Posts

id="red">LA MULTI ANIid="red">!Sa aveti parte numai de lucruri bune si multa sanatate!Am intarziat cu urarile,dar mai bine mai tarziu decat niciodata!Esti balanta ca baietii mei,Alex si sotul meu sunt nascuti pe 2 oct.[pup][pup][pup]toti copilasii si mamicile lor!

 

ioana, mamica unui nazdravan Alexandru-Stefan 02.10

2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu va ganditi ca nu va citesc dar nu mai am timp nici sa ma uit in oglinda ziua [:D] am inceput serviciul si eu [pk] va pup intru sa va dau detalii sper sapt asta muiltumesc elena [flo]

 

POZE ROBI

POVESTEA LUI ROBI

Catalina [m-a] sotie de Teo si mami de Robi [testoasa]

 

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

 

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna, fetelor, liniste mare aici... Noi cu terapia noastra la Targoviste... In rest vesti bune si rele... Dariuta este instabila momentan, poate tretam complex, sau... De voi imi era foarte dor. Duminica plecam spre casa asa ca sapt viit va povestesc mai multe. Imi este dificil de pe tel . Va pupam dulce.

 

Adriana si trei iezi cucuieti Alex 13.04.2001 ,Daria 09.03.2007 si Arsenie 27.05.2010

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sa stiti ca nu v-am uitat, dar simt ca nu imi mai ajunge timpul. De cand am inceput lucrul parca mi s-a scurtat timpul. Tudor este putin mai bine, cu crizele este mai bine, face cand are vreo infectie sau raceala. Am fost internati la pediatrie, a fost f.f. racit, febra mare si restul stiti voi. In august am fost la Bucuresti, i s-a facut o biopsie musculara, i-a iesit negativ rezultatul. Acum, adica de astazi este sotul meu cu el la Bucuresti, suntem programati la recuperare. Este prima data cand facem recuperare, iar eu nu am avut cum sa-mi iau concediu si a mers el, adica barbatii.

Ma bucur pentru mamicile care au vesti bune, dar ma rog pentru cele care inca nu ne pot da vesti mai bune. De fapt ma rog pentru toti copiii care au nevoie de ajutor.

Va doresc multa sanatate si putere ca sa puteti avea grija de puiuti.[pup]

 

Anca, mami de Tudor - 26 mai 2009id="blue">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna dragele mele,

 

Imi este tare dor de voi!! Vad ca nu mai scrie nimeni pe aici,sper ca toata lumea este bine.

Noi am facut multe lucruri de cand nu am mai scris pe aici.

Am fost in Ucraina la Truskavets si a fost totul foarte bine. A fost greu dar a meritat tot efortul. Stefanut a plans primele zile dar s-a acomodat cu programul si a muncit pe branci. Muschii sunt mai tari acum, il duc doar de o manuta prin casa. Si echilibrul este mai bun, reuseste sa stea singur si cate 10-15 secunde.

Am inceput un tratament homeopat si poate si asta il ajuta. Luam Pure DHA si urmeaza sa luam din Germania Cerebrum.

Pe 26 martie vom merge din nou in Ucraina. Speram sa reusim sa mergem de 2 ori anul viitor.Puiul meu a crescut, este un adevarat cavaler acum.

Iar Irinuca a inceput scoala si avem mai multa treaba acum. Ii place deocamdata la scoala si este foarte constiincioasa.Mie imi este insa mai greu acum ptr ca trebuie musai sa imi fac timp si ptr ea.

Si la servici avem proiecte noi in derulare si este si acolo mai stresant. De aceea nu am mai avut timp sa va scriu, ma gandesc insa la voi si la puiutii vostri.

Astept vesti de la voi.

Vio - balerina ta ce mai face?? Cred ca ati fost mult la recuperare anul acesta asa ca timpul este tare scurt si la voi.

Cata - voi cum mai sunteti?? Robi ratoiul este scolar acum din cate am mai citit.

Va doresc multa sanatate si putere dragele mele mamici speciale.

Sa aveti parte de sarbatori binecuvantate cu liniste si pace, iar puiutilor vostri sa le aduca Mosul multa sanatate.

[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamaluiana
SARBATORI FERICITE! acolo in Germania ce fel de clinica este ...daca poti sa-mi spui noi vrem sa ajungem in Germania la KINDER CENTRUM MUNCHEN. http://anamaria-teodora.blogspot.com/
http://www.schoen-kliniken.de/ptp/kkh/bhz/ Este langa Munchen, la 100 km aproximativ.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate,mamici si pitici! Sa va aduca anul acesta linistea de care aveti nevoie,sanatate si muuuuulte bucurii! Sa nu credeti ca nu va urmaresc,sunt aici,dar ma intristez cand vad ca lasati topicul nepopulat(sper din inima sa fie din cauze bune si placute)Mi-e dor sa va aud vestile bune,progresele,si sper ca in anul cel nou sa tot avem parte de asa ceva :) La multi ani!!! idoina http://bijuteriifimo.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...