Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Epilepsie(6)


Recommended Posts

Cata,iti dau eu o cafeluta la ibric,aromata si numai buna de calduta! Eu astept sa se trezeasca balerina mea care doarme cu gura cascata parc-a venit de pe front[nani]... merg pe varfuri prin casa...Fla a plecat la scoala. Sa stii ca sunt f. bune bandajele acelea,ii poti cumpara si lui Robi. Nu stiu nimic de Alex,poate intra Ioana sa ne spuna cate ceva. va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

de care bandaje vio? robi daca e in tricou isi face semne, acum cu frigul are si bluza cu maneci si hanorac si se musca de haine [:D] a luat tzeapa de la natura [pk] irina doarme de la plimbarea de ieri [olala] mititica cred ca i-a placut afara [url="http://community.webshots.com/album/577544719VniiSQ?start=0"]POZE ROBI[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw"]video pentru robi[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159058"]POVESTEA LUI ROBI[/url] Catalina [m-a] sotie de Teo si mami de Robi [testoasa] Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde) Robi imi doresc din tot sufletul sa fii un grapefruit si sa profiti de tot ce e bun pe lumea asta [9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata,i-a luat sotu` doua tipuri,unele sunt chinezesti,firma wilson si sunt flausate,groase si elastice(pe acestea i le-am pus,sunt in numar de doua) si altele sunt de la merango(bandaj pentru articulatia mainilor,unul singur dar mai lung),sunt mai subtiri si elastice. Sunt folosite de tenismani pentru protejarea articulatiilor,cred ca acum iti imaginezi cum arata. Am folosit doua pentru a-i acoperi toata zona pe care Irina o ataca. Cred ca a observat schimbarea ca renunta usor si nu-si mai infige dintisorii. Am fost de-a dreptul distrusa cand a aparut acest fenomen de automutilare,se pare ca este comun copiilor cu probleme. Toata vara a fost ok,a imbracat numai rochite cu bretele,nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi aratat atunci. Intre timp s-a trezit si Irina,a mancat ,si-a luat medicamentele si acum asculta muzica in camera la Fla.Mai tarziu incepem gimnastica. pup ochisorii lui Robi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu o cafea,Cata,Alex a avut o perioada mai prosta,dar si-a revenit,acum este bine,asteptam sa vina mosul. [pup][pup][pup]pentru Irina si[pup][pup][pup]pentru Robi,ca tare dragalas este in poze! Numai bine va doresc si multa,multa sanatate! [pup][pup][pup] toate mamicile si puisorii lor speciali! ioana, mamica unui nazdravan Alexandru-Stefan 02.10 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, un pupic si-o cafeluta, noi n-am dus-o tocmai bine, in urma varicelei ne-am procopsit cu o raceala si o tuse urita, intii emi si apoi sebi.totul e aproximativ bine acum, si era si timpul ca m-am epuizat de administrat atitea medicamente si suplimente. ieri am trait un moment mai special, a fost serbarea de la gradi, l-am luat si pe sebi chiar daca nu e foarte cuminte, adica mai tipa de fericire. cel putin cind l-a vazut pe mosu, i-au iesit ochii din orbite ca la desene animate.emi a fost de nota zece, a spus atat de frumos poezia si a dansat atat de frumos, tare mandra am fost. sper ca pe anul asta sa se fi terminat cu toate bolile,mai am luni dimineata control la endocrine si apoi sper sa ma pot relaxa. [pup]cata,imi pare rau ca n-am raspuns la prezenta, dar ma bucur ca te-ai gindit la mine week-end frumos, merge careva la saniuta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce liniste...toata lumea cu pregatiri, si eu la fel [:)] noi suntem bine, robi a devenit un alintat si un obraznicutz in rest toate bune va pupam [url="http://community.webshots.com/album/577544719VniiSQ?start=0"]POZE ROBI[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw"]video pentru robi[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159058"]POVESTEA LUI ROBI[/url] Catalina [m-a] sotie de Teo si mami de Robi [testoasa] Un grapefruit este o lamaie care a avut o sansa si a profitat(Wilde) Robi imi doresc din tot sufletul sa fii un grapefruit si sa profiti de tot ce e bun pe lumea asta [9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! eu nu fac pregatiri speciale ci alerg intre trei copii.cand termin cu masa de dimineata a celor trei ieduti o iau de la cap cu masa de pranz si tot asa. Dariuta a inceput de ieri inca o serie de perfuzii, nu este bine deloc. vom incerca si acel Ospolot daca reusim sa-l procuram. Micul Arsenie ne incanta zi de zi cu progresele sale, deja are 6 luni si trei saptamani si paseste tinut de manute. ne straduim cu diversificarea asa ca am de lucru... o prinde pe Daria de bluzita si trage de ea,ii scoate sosetele din picioare. ieri cand se chinuia asistenta sa-i pinda vena, se uita fix cum plange Dariuta si intindea manutele spre ea. imi iubesc atat de mult copilasii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pupici Adriana si trei iezi cucuieti Alex 13.04.2001 ,Daria 09.03.2007 si Arsenie 27.05.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, harnicutele , nu au timp de povesti sau poate sunteti plecate pentru sarbatori in familii reunite. Am zis sa intru sa va urez Sarbatori fericite!!!!!!!!!!!!!!! Daruri multe si sanatate cat cuprinde. Azi am terminat perfuziile, Dariuta este linistita si il asteptam pe Mosu sa vina.Am gasit si acel medic Ospolot despre care va intreban insa il vom incerca dupa sarbatori. Sa aveti parte de Craciun fericit, imbelsugat fara crize si suparari. Va pupa. La un An Nou fara crize , plin de realizari si progrese!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Adriana si trei iezi cucuieti Alex 13.04.2001 ,Daria 09.03.2007 si Arsenie 27.05.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi,nu ma laud cu prea multa harnicie,ma tot imping de la spate. Irina e linistita dupa o ora de plans,seara trecuta. Ieri mi-a facut o criza usoara in timp ce manca,am tras o sperietura zdravana. Ma rog la Dumnezeu pentru Dariuta sa-i mearga Ospolot,deasemenea ma rog pentru toti copilasii dragi,Stefanut,Robi,Sebi,Alex,Tudor,minunea lui Julianne si toti ceilalti care au nevoie de sanatate. Si eu va doresc sarbatori fericite si un an nou mai bun![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...