Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli cu cadouri in ghetute (10)


Recommended Posts

Salutare! V-am priiiiins!!! De ce nu v-ati pus ghetele la usa? Iata ca Mos Nicolae a venit la voi cu mine in dar [:D]. Va bucurati, nu? Dragelor, mi-a fost dor de voi. Am avut ceva probleme cu netul, nu mi-a mers cateva zile. Ne-a tot amagit unu' de la cablu [:D] ca vine si se urca pe stalp...da' mi-au iesit ochii din orbita si lungit gatul dupa el. In fine.. Ce ma bucur ca David e ok si Luto fericita [pup]. Am vazut poze cu Raluk, Vik si copiii simpaticuti [flo], am vazut filmulete cu Emma si Andrei, am vazut-o pe Zeina. Au crescut cu totii micii de ei. Ma bucur tare mult sa o citesc pe Dana15. Si evident, Uka!!!!! Draga mea prietena, esti foarte tare. Surpriza de Mos Nicolae e asa..pe masura sufletului tau mare. [pup] O imbratisez pe Carina scumpica. Va pup dragelor. Sunt pe-aici daca vreti sa ne radem [:)]. --- Pentru pisicuta mea draguta De Craciun voi multumi Domnului cel bun si darnic Ruga ce ne-a ascultat-o Ca acum, de Craciun, Prin casa sa auzim Zambete si chicoteli De copil senin si bun. Recunostinta! Multumesc lui DD!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oooo, ce veste super ne aduce mos nicolae deghizat in Ioana [:D] Multumim ca te-ai gandit sa ne anunti [flo2] , noi aveam niste depresii planificate, niste taieri de vene...[:D] Sa vedem ce facem acum cu timpul liber ramas ... Fetele, la loc comanda. Nu taiati! Repet, nu taiati !! ROGER?! Trece lebedele-n zare. Eu ma uit, ele dispare !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin la ceas tarziu, am citit si eu un pic din urma si am vazut cadoul. [flo] Multumim tare frumos pentru cadoul de Mos Nicolae, draga Uka. [pup] Ralu suuper cadou ai primit de la mosu, eu m-am rugat azi macar o intrare sa primesc, am gasit o piscina faina in zona si daca e ok, sper la Mos Craciun, care e mai generos, la un abonament pe 3 luni, are si sauna si fitness, deci trebuie sa fiu cuminte. [:D] Mai are rost sa spun ca eu te "vizualizez" de fiecare data langa piscina? [:D] Irina simteam nevoia sa te imbtatisez asa virtual ca m-a emotionat mesajul tau. Ai o minune de baietel langa tine, iar tati e aproape de voi cu gandul. [flo] Eu inca nu imi dau seama ca au venit sarbatorile de iarna, am ramas undeva pierduta in toamna tarzie. La modul cel mai serios, nu realizez cand a trecut timpul. Alexutu a primit jucarii si hainute, dar nu stiu cat a inteles ca sunt de la mosul. [:D] Iar eu am primit dimineata zambetul superb al puiului meu, cel mai frumos cadou ever. mami fericita de Alex [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, recunosc ca stiam deja de stire, chiar daca nu eram acasa cand a vorbit Boc. Dar nu mi se parea o veste buna. Ma gandesc cu groaza la actualele gravide pe ultima suta de metri! Sa ti se dea asa o veste [bang]. Ma gandesc cu groaza cate cezariene vor avea loc inainte de termen in luna decembrie [bang][bang]. Ma gandesc cu groaza ca procentul de copii alaptati va scadea si mai mult din cauza unor tampiti... Hepi stiam eu ca tu esti slabuta si incapi in cizme [:D] Lull esti o dulce [pup] sper sa ajung candva macar aproape ca in poza aia (perioada in care eu ma credeam grasa, desigur [:D]). Si sper sa primesti cadoul mult dorit sa ne balacim impreuna [olala] Ai dreptate cu Irina, o imbratisez si eu cu drag! Sa inteleg ca si anul trecut a fost plecat tati?
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna, fetele! v-ati culcat? noi acum am terminat cu invitatii, de' familie mare, am un frate Nicusor, sa-mi traiasca, sa fie norocos si fericit! netul nu mi-a mers acum pe seara, asa ca iata-ma acum, aici [:D]; nu-s coerenta, stiu, dar sunt un pic obosita; azi am avut alergatura toata ziua, am fost si cu Andrei la Galati la doctor, mi se parea mie ca bate inimiaoara lui mai tare decat normal, acum cred doar ca ii e dor de tatal lui [olala]; dar, slava Domnului, totul e ok si sunt doar inchipuiri ale mele; apoi am trecut pe la mine pe acasa, unde l-am urcat si pe Andrei [olala]; nu va inchipuiti cata bucurie a fost in ochii lui cand a intrat in casa (va spun sincer ca acum plang): a inceput sa chiuie, sa rada, a luat la inspectat toate camerele, iar apogeul a fost camera lui; era atat de bucuros ca e la el acasa!!!! azi nu stiu ce am, va rog eu sa nu va suparati pe mine ca ma plang aici, dar cu voi vorbesc cel mai deschis; stiu, toata lumea imi va spune ca si la mama e bine; si DA, e bine, ne este bine, dar nu e locul nostru!!!! Lullaby, Raluk, va multumesc de imbratisari si eu va imbratisez cu drag, pe toate, ca va simt tare aproape [flo][flo][pup] Raluk, ma intrebai de tati Craciunul trecut! anul trecut, in ajun de Craciun a murit bunica lui la Onesti si a trebuit sa plece in seara de ajun!!! alea n-au fost sarbatori!!! in alta ordine de idei, ma bucur tare mult pentru tine ca ai reusit sa ajungi la piscina!!! vezi cum faci, sa ajungi mai des!!! meriti! Dana, multumim mult de vot! [pup] o sa va dau si cateva poze cu pustiulica smecheras al meu!!!
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1An2Luni?feat=directlink"] ANDREI [/url] prokid.ro/concurs/voteaza-poza/251/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

proba de semnatura [:)] ......…………(¯`O´¯) ......…………*./ | \ .* ......…………...*~*. ......………, '** ' , ......……. '*• ~~~•*' ......….. ' *, • '~ ' • ,* ' ......….' * ~*•*~ * ' ......…'* , • Merry • , * ' ....…' * ' ~~*•*~~ ' * ' ......' ' ' • Christmas . • ' ' ' ....' ' * • ~~~*#*~~~• * ' ' ...... ………….....# ……………........~~~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
proba de semnatura [:)] ......…………(¯`O´¯) ......…………*./ | \ .* ......…………...*~*. ......………, '** ' , ......……. '*• ~~~•*' ......….. ' *, • '~ ' • ,* ' ......….' * ~*•*~ * ' ......…'* , • Merry • , * ' ....…' * ' ~~*•*~~ ' * ' ......' ' ' • Christmas . • ' ' ' ....' ' * • ~~~*#*~~~• * ' ' ...... ………….....# ……………........~~~
Uka,imi dau seama cat ai buchisit la ea [:D]. E foarte frumoasa...numai tu puteai sa faci asa ceva [8D] Te pup dulce ![dual] Noapte buna fetelor,ne vedem dimineata! [i] 2 copii si o mamica asteapta cu nerabdare zapada ! [ninge][ninge][ninge] Doamne,fie voia Ta!!![ruga] [si-eu]Mos Craciun exista !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/SfNicolae?feat=directlink"] asa [/url] l-am petrecut noi pe Mos Nicolae!!! va pupic dulce si sa aveti o noapte linistita!
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1An2Luni?feat=directlink"] ANDREI [/url] prokid.ro/concurs/voteaza-poza/251/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
proba de semnatura [:)] ......…………(¯`O´¯) ......…………*./ | \ .* ......…………...*~*. ......………, '** ' , ......……. '*• ~~~•*' ......….. ' *, • '~ ' • ,* ' ......….' * ~*•*~ * ' ......…'* , • Merry • , * ' ....…' * ' ~~*•*~~ ' * ' ......' ' ' • Christmas . • ' ' ' ....' ' * • ~~~*#*~~~• * ' ' ...... ………….....# ……………........~~~
ce tare e!!! ne auzim maine, mai dai un sfat, o parere!!! [pup]
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1An2Luni?feat=directlink"] ANDREI [/url] prokid.ro/concurs/voteaza-poza/251/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
proba de semnatura [:)] ......…………(¯`O´¯) ......…………*./ | \ .* ......…………...*~*. ......………, '** ' , ......……. '*• ~~~•*' ......….. ' *, • '~ ' • ,* ' ......….' * ~*•*~ * ' ......…'* , • Merry • , * ' ....…' * ' ~~*•*~~ ' * ' ......' ' ' • Christmas . • ' ' ' ....' ' * • ~~~*#*~~~• * ' ' ...... ………….....# ……………........~~~
Uka,imi dau seama cat ai buchisit la ea [:D]. E foarte frumoasa...numai tu puteai sa faci asa ceva [8D] Te pup dulce ![dual] Noapte buna fetelor,ne vedem dimineata! [i] 2 copii si o mamica asteapta cu nerabdare zapada ! [ninge][ninge][ninge] Doamne,fie voia Ta!!![ruga] [si-eu]Mos Craciun exista !
[asia] merciii [pup] jumate buchisita, jumate "inspirata"[asia] fug la [nani] va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...