Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Fetele, ce e cu acest Transformers ? Este un film pentru baieti de 5 ani ? ...noi cred ca suntem cam sectanti, abia de il las la TV si atunci ii pun "Max and Ruby" si "Bernstein Bears" .. si l-am auzit de aceste Transformers, cred ca stie de la scoala, dar filmul nu l-a vazut ...dar e film sau serial ? In alta ordine de idei, azi Alex implineste 5 ani - dragul mamii baietel [:D] ... s-a dus cu bebelusul meu [q]. Am fost la scoala si am dus tort si juice si i-au candtat La Multi Ani ...a fost atat de serios, copilul asta cand e la scoala este atat de constipat, imi pare bine, pare ca ia scoala in serios. Apoi am venit acasa unde il asteptau jucariile ...si asa a inceput scandalul - Flavia ca vrea si ea sa se joace, CU ACELEASI jucarii, Alex ca nu are voie sa puna mana ca ea nu este 5 si le strica, agitatie, eu montam linii de tren, barbatul injura cutiile astora ca iti trebuie jumatate de zi ca sa le scoti din cutie, Flavia plangea ca ea nu are nici o jucarie, Alex o certa pentru ca SUNT ALE LUI ..ce sa mai, ca la nebuni. Am venit la serviciu sa-mi revin ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lexi dar cel mai frumos era la rubrica "ce vreau sa fiu cand ma fac mare", unde toti piticotii visau sa devina astronauti, firefighters si politisti, iar cei mari deja coborasera cu picioarele pe pamant si aspirau la din astea mai omenesti, avocati, doctori, arhitecti.
Hahahahahaha ...al meu vrea sa se faca PILOT si Flavia bucatareasa [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, la multi ani pentru Alex al tau. Panteruta, ce haios e Aidan! M-am uitat si eu pe acolo, nu gasesc costum de pilot pentru Alex (nu marimea lui). Ana vrea sa fie motanul Tom, dar s-ar astupa de caldura in costumul ala de pe site. Buflea, eu cumpar intotdeauna cadou si pentru copilul nesarbatorit, asa ii felicit pentru ziua surorii/fratelui si am si eu liniste.[:D] Lisa, e draguta faza asta. Stiu cit m-au mai alergat si pe mine copiii la vremea aia! Nici nu poti sa le iei obiectul pe care-l arunca, altfel se supara... Lexi, astept si eu sa-l vad pe Alex ca alege o meserie mai down to earth. Deocamdata Ana zice ca se face dr. si el vine cu tot felul de fantezii.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, asta e tare fain dar nu stiu cat de mare e Large http://www.buycostumes.com/Jr-Air-Force-Pilot-Toddler-Child-Costume/18162/ProductDetail.aspx Da, costum de motan in TX e cam mult :)), poate daca va loveste vreun front rece de aer din CA puteti sa o scoateti la capat :) Buflea, LA Multi Ani lui Alex!!! Transformers e ceea ce eu numesc "cool violence" :D, sunt 2 filme PG 13 cred dar nu poti sa tragi copiii si adultii(fani de SF) din fata ecranului :)).Noi am mers la cinematograf sa vedem al doilea film si era plin de prunci :)), apoi l-am descarcat si acasa si l-am mai vazut de vreo 60 de ori :)). La noi asa e, avem obsesii, pana acum avea obsesia Thomas the Tank pe care le-am vazut de 1000 de ori dar am scapat :)) Si eu sunt fan Transformers si in secret as vrea sa existe in realitate :)))) Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe aici...casc gura la jucarii... Ce parere aveti de chestiunea asta: http://www.ubergizmo.com/15/archives/2009/01/mindflex_game_by_mattel.html ? Andrada, pareri? Buflea...La Multi Ani juniorului!!!!! Sa fie sanatos, frumos si fericit (si sa va scoata doar un minim de peri albi)!!! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Panteruta, eu nu vad size chart nici daca ma tai! Teoretic cred ca large ar fi OK, dar nu neaparat. Nici noi n-avem treaba cu Transformers sau alte cele. Ai mei au acces doar la PBS si cind mergem la film vedem din cele "normale" (gen Ratatouille). Alexandru nu-i interesat deloc de jucariile astea, are niste Transformers cu care nu se joaca deloc. Am ris ca ieri l-a pus la PE sa joace flag football. Musai, desi el a incercat sa se sustraga. El nu stie deloc cu ce se maninca asta - de fapt toti in familie sintem afoni cind e vorba de jocuri americane. Era asa haios cum povestea ca teacher striga ceva de genul "hut" (habar n-am cum sa spell, dar dupa pronuntie e ceva de genul asta), aruncau mingea si se inghesuiau aia pe acolo. El cica mai mult a stat pe teren.[:D] L-am intrebat daca n-au ris copiii de el. Cica nu, ca erau ocupati.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, nici eu nu vazui size chart, de aia nu stiu cat de mare e large, dar costumul e tare fain, poti sa intrebi ca mai ai timp. Trimite transformerii la noi ca pe mine Aidan ma intreaba in fiecare zi daca mai primeste vreunul :))) Anamaria, ai avut dreptate cu cartea lui DB, totul se dezvaluie cam repede si apoi finalul e blah pt mine, cuvantul pierdut ma enerveaza, voiam ceva mai palpitant si mai de efect la sfarsit ca si in DaVinci Code :)), sa aiba conspirationistii ce sa discute pe bloguri :)) Jocul pare tare interesant dar cred ca trebuie mult antrenament sa obtii acele brainwaves care sa ghideze mingea unde trebuie. Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, multumesc ! ! ! ... este un baietel minunat, ca e al meu (zise cioara din mine [:D]) ... este vesel si nebunatic, receptiv si sensibil, prinde repede dar si uita repede, gandeste repede dar nu gandeste profund, agitat si isteric, R E P E Z I T [bang], rade mult si zgomotos, cu niste hohote carora nu le poti rezita, fetelor va jur, are atata copilarie in el, are atata bucurie de viata ca te face sa uiti de greutati cateodata, este foarte extrovertit, ii citesti pe fatza sau in tonul vocii sentimentele, plange TARE, tzipa TARE, rade TARE, se enerveaza TARE, se exprima TARE ... intr-un cuvant - seamana leit cu mine [:)]. Imi spun ai mei ca are inclusiv gesturi sau mimica fetzei pe care le aveam eu cand eram mica ... Gata - am ventilat, sunt pe tavan de mandrie, il iubesc cu toata fiinta mea, el si Flavia sunt cele mai mari realizari ale vietii mele, mai presus de orice scoala, succes profesional, cariera, emigrare ...etc. [:)] Stiu ca am spus lucruri banale si m-am pierdut in lozinci, dar azi e ziua lui si merita sa spun lumii intregi cata bucurie aduce in vietile noastre [:)]. Ocebine, par alb spui ? Glumesti ? [:D] Poate sa inceapa sa mi se coloreze, ca alb este deja - nu v-am spus odata demult ca eu mi-l "inrosesc" pe ala alb ? De nevoie nu de voie ... Philipa, am poze dar nu stiu sa le pun, aici se pot pune poze cu imageshack ? Sau trebuie sa le vars neaparat undeva pe net si apoi sa va dau linkul ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doris, este un soi de album aici pe dc, daca nu, pune-le pe un site sau trimite-mi te rog pe email (antandreea pe yahoo). cum sa nu-i iubesti? cred ca toate am zambit citind mesajul tau. [url="http://apha.shutterfly.com/"]US[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q"]Depeche Mode August 25, 2009[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...