Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

"costum" pt serbare-STEJAR


Alex@Sara

Recommended Posts

Buna,tuturor.Puiutii mei vor avea serbarea de Craciun,si intr-o sceneta,Alex va vi stejar .Educatoarea mi-a zis ca nu e neaparata nevoie sa fie costumat,dar eu i-as face un costumas,si am doar o singura idee-helancuta si colanti/pantalonasi maro,si pe cap sa ii fac o coronita cu frunze de stejar decupate din hartie glasata.Daca aveti careva o alta idee,va multumesc de pe acum [asia] Luminita,mami de 3 nazdravani: tero Stefan-Alexandru 02.09.2005 shoricica Sara-Maria 30.05.2008 trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

[quote]citat din mesajul lui Lorikay
Poate asa: http://www.utildeco.ro/13/50/Costume+de+carnaval+pentru+copii/121/Costum+copac.html [/quote mersi muuult de tot.E super,si eftin,ca banuiesc ca nu ne va mai trebui,asa ca pt o ora de folosinta nu scot prea multi bani din buzunar.Maine o sa iau legatura cu ei sa vad incat timp il fac/livreaza. Luminita,mami de 3 nazdravani: tero Stefan-Alexandru 02.09.2005 shoricica Sara-Maria 30.05.2008 trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...