Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 87


Recommended Posts

Angi, sa stii ca nici mie nu imi prea place cum isi face efectul Nurofenul, de asta i-am pus azi Novocalminul, ca stiu ca e mai puternic si mi se parea ca siropurile astea nu sunt bune de nimic si ea are febra in continuare...sa stii ca eu doar imi dau cu parerea, nu stiu daca zic bine ce zic, dupa mine, ar trebui sa incerci ceva mai puternic...doar ca trebuie sa astepti acum alte 3 ceasuri ca abia i-ai dat Nurofen [:(] pune-i un supozitor antitermic daca ai prin casa, nu stiu ce altceva sa-ti spun , offf hai, fii tare! [pup] edit: stii ca trebuie sa ai in vedere sa nu ii dai aceeasi substanta mai devreme de 8 ore, da? Adica Nurofenul are substanta activa ibuprofenul, iar Panadolul are paracetamol, vezi ce supozitor ii pui ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby
Ancutz, noi 2 amandoua [8D] bantuim pe aici?![aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobimTe-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
align="right" id="quote2">daaa, Ralu, pe mine m-a pus naiba sa beau o cescuta de cafea cu lapte pe la 5-6 dupa-amiaza, am avut eu asa o pofta [alcool]...acu' n-am somn si am nimerit si o seara linistita pe forum, nu ma pot destrabala singura pe-aici [:D][pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Fetelor,sunteti superbe si va multumesc din suflet la toate,m-ati facut sa ma simt....iubita! Si nu exagerez....m-am fastacit toata cand mi-am vazut numele langa sarbatoritii zilei,am avut lacrimi in ochi sa vad atatea inimi alaturi de mine...Va multumesc din suflet si va doresc ca fiecare zi sa va fie inseninata de zambete si de bucuria de a va vedea puiutii sanatosi si veseli!

 

Am avut una din cele mai frumoase zile din viata mea,si va multumesc pentru toate urarile si toate gandurile frumoase!

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Poftiti la cafeluta [cafea]...

 

Repede felcit si eu sarbatoritii de ieri

[s]Laura, Matei [s] Sa cresteti mari si sanatosi sa va bucurati parintii in fiecare zi!

[s]Lumi La multi ani mamica draga, sa fii fericita si implinita, sa ai parte numai de bucurii, te pup cu drag[pup]

[s] Cezar Iustin si Cezara Maria! [pup][flo]

 

Revin...

 

Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siiii [s][s] Pinky[ s][s]! Sa cresti mare si voinica!

 

Shtephy imi pare tare rau pentru voi ca n-ati scapat de varicela [:(]. Va pup cu mare drag, sa va faceti bine cat mai repede si sa fie o varicela cat mai usoara...Cu outzul, sper sa fie bine pana la urma.[pup]

 

Smara ma bucur pentru vestile bune de dr[flo]

 

Raluci, Monis pacat cau fost asa putine mamici la protest, dar asa cum zicea si Monis ii foarte usor sa dai din gura dar cand vine vb sa si actionezi, fiecare se fofileaza...

 

Ancutza la faza cu calcatu si cu ordinea parca m-ai descris pe mine, asa suntem si noi, doi dezordonati, macar daca era numai unu, era mai usor....[alcool]. Ce scumpa e Sabinutza la baita [pup]. Cum a dormit azi noapte?

 

Dana la voi cum a trecut noaptea?[:D]

 

Dankutza sa-i fie cu folos cadoul lui Pinky, vad ca-i place[:D]

 

Ralu ma bucur ca v-ati petrecut cu bine de ziua lui Matei. Si noi cand a implinit Riana 1 an, i-am tinut acasa, a fost prima si ultima petrecere de copii acasa[:D]. Asteptam pozele[pup]

 

Gata, trimit, e ora de plecat la gradi[:D]

 

Va pupicesc[pup]

 

Alina [mamica] de Dragos-Andrei 07.11.2009 si [zana] Riana-Antonia 25.01.2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatzaAlinus, Licu noi suntem bine, Sabina a dormit pana dimineata cu vreo 3-4 treziri, i-a scazut si febra, multumim de grija [pup]vreau si eu sa stiu ce fac Angi si Ana [bibe]____________________________________________________id="purple">

Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...