Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 87


Recommended Posts

 

La multi ani,Cezara!id="size4">id="red">

 

Sa cresti mare,sa fii sanatoasa,sa ai noroc in viata si sa fi mereu o luptatoare!

 

 

Prestat mar copt cu kaki si portocala,a iesit un deliciu!!![pofta]

 

Pt pranz supa de cocos cu galuste de gris si borcanel...sa vedem din care va manca....

 

 

 

 

 

[*]My english rose Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009 [*]

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angi am trecut si eu prin asa ceva= copil rece si tremurand+ plus ca al meu era cu pielea marmorata. se numeste frison si noi am ajuns la spital din cauza ca eu eram terminata de frica. faza aiurea este ca apogeul de febra vine dupa frison, deci trebuie musai sa scazi febra+ la spital fenobarbital deoarece este risc de convulsii. Sper ca ai trecut cu bine si imi pare asa de rau ca nu am fost pe faza aseara [pup]

 

Sanatate bebelusilor bilnavi. Noi vad ca scapam de muci incet incet. Sper sa nu mai urmeze ceva si sa il asteptam pe Mosu' sanatosi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
Revenind un pic la uleiul din ficat de cod, stiti daca si cum se ajusteaza doza de vigantol ? Mi-a spus un nene de la ' viata medicala 'sau ceva de genul ca vitamina D din uleiul asta se absoarbe mult mai bine. In acest caz, se renunta la vigantol?


Sunt in urma cu multe chestii, le-am notat/pierdut/ uitat. [:I]

Ma duc sa vad cum optimizez timpul liber de azi.[flo]

mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
align="right" id="quote2">

coque, noi luam alternativ 5 ml ulei de cod /1 picatura VitD3...dupa dr de familie,ar fi trebuit sa ii dau 4 pic.de vigantol every day..


EDIT: noua ne-a fost indicat uleiul de peste din motive de fontanela prea larga..
miany
fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Ancutzic id="red"> Uite pestisorul meu Am prins-o si cum arata ca e suparata [olala][olala][olala] Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">
align="right" id="quote2">era suparata tare, dupa privirea ce ti-a aruncat-o.e superba, cum face ea ca pestisorul [olala]Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tina, [pup] asta i-am si dat, Stodal si Tantum plus Vibrocil dupa aspirare

Mucegai avea si apt nostru cand l-am cumparat pe unul din peretii cu geam, s-a spalat, s-a dat cu vopsea de ulei, apoi cu lavabila peste. de 3 ani, nu a iesit mucegaiul [flo]

 

Lili, mami de [bonjovi] Alexandru (18nov'09)

poz(n)eid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de la noi.

 

In primul rand La multi ani CEZARAid="red">id="size2">, sa cresti mare, sanatoasa, si sa aduci numai bucurii parintilor!

 

Va invit la o felie de tort, ultima dealtfel. Am trecut cu bine de prima parte de musafiri. De maine pregatiri pentru a doua tura.

 

Angi, sper ca la ora asta sa fi trecut febra.[pup] pentru Ana.

 

Monis, esti o comoara.[flo]

 

[pup] pestisorului italian. Este o frumusete.

 

Ma duc sa termin lista de cumparaturi pana vine sotul de la servici.

 

[pup]

 

CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si ..buna ziuaaa!!![flo]

 

la cluj e o vreme de kk-o ,puiul mic doarme ..asa ca am timp de forumit..[pk]

 

Lylyid="purple"> [pup]Alexutzu tusigosu,Doamne-ajuta sa scapati repejor de problemutze!!

 

Angiid="purple"> imi pare rau de reactiile adeverse de la vaccin si ca nu am fost pe faza:asa cum a zis cineva ceea ce ai descris tu pare un frison...sper ca a trecut cu bine noaptea si azi sunteti mai bine!!![flo]

 

am admirat un pestisor si o sabinuta-broscuta !!! sunt minunate,fetele!!!

 

si ptr. ca ieri am incurcat borcanele mai zic o data:

 

[flo][flo][flo]LA MULTI ANI,CEZARA alias PINKY!!! SA FII SANATOASA SI SA-I DEPASESTI ASTEPTARILE MAMEI!!! ESTI O DULCEATA DE FETITA,ATAT DE GINGASA SI DELICATA!!!MULTE BUCURII SA-TI OFERE VIATA111id="size3">id="red">

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...