Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 87


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Many mie la medlife mi-a zis asa:primul jet la gunoi,al doilea e pentru sumar si abia al treilea e pentru urocultura.

Andre mersi de raspuns si tie si fetelor.Am vazut-o pe Chiara.E delicioasa.I-am vazut si pe micutii flacaii Alex si Andrei.

Am rezolvat,sper problema condensului.Am marit temperatura in casa la 23-22 grade si se pare ca de la 80% umiditate([bang][alcool]atata aveam.am masurat azi) am ajuns la 65% limitainferioara a umiditatii normale.Am spalat si mucegaiul cu apa si Domestos.Saptaman viitoare caut produl minune.Sper sa il gasesc.

Ralu bine ca nu are Matei nimic.

Raluci si eu vreau zapada.

Ma duc sa pap putina branzica si cred ca fug la nani.Geo nu mai doarme decat pana la 07.-07.30(de' se culca la 20.00).

Meniul de azi:

-09.00-mar+para+ o lingura 3 cereale milupa bio

-12.30-ciorbitza ca ieri

-15.30-mazare cu ficatel

-18.30- banalul iaurt.

Meniul probabil de maine:

-9.00: ou fiert(omleta si oul romanesc sunt cahh)

-12.30:ciorba de peste(salau)

-15.30:mancarica de mazare cu ficatel (ca azi)

-18.30:banana/iaurt.

[pup]

 

id="blue">

 

votati gri-1 si gri-2 aici

[mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)

Stam [pegeam] si il pandim pe [aho] ce il iubim.

Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

many - confirm si eu treaba cu jetul [:D] din mijloc

 

culcat copil, care de 2 zile nu a mancat nimik [q][bang]

 

pup, somn usor

 

[aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam]

_______________________________________________________

mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fete dragi.

Primiti si una bucata oaie ratacita si nerecuperata? [:D]

[s] Pinky, sa fii sanatoasa si fericita, sa te faci mare mare sa te vedem curind alergind in brate la mami

[s] La multi ani mami Lumi, te imbratisez cu drag si-ti doresc sanatate, bucurie si voie buna [pup]

[s] La multi ani frumosi si buni fulgusorilor a caror aniversare am ratat-o

Smaranditza felicitari, e tare frumos ce ti se intimpla [pup]

Lavi iti doresc sa va adaptati usor si repede si sa va fie bine tuturor in Irlanda

Diana ma bucur ca o sa te avem aici de sarbatori, pozele de Mos Niculae sint minunate, mi se pare extraordinar ca le faci tu cadourile [pup]

Monisule sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca ti-ai facut pomana si ne-ai dat mura-n gura cartea cu somnul. La 8.08 Lila sforaia [:D]

Imi pare rau de toti fulgusorii bolnaviori, Angi cum sinteti?

Restul fetelor, iertati-ma va rog ca nu mai nominalizez, dar mi se amesteca in cap ce-am citit si de prin capitolele trecute, va pup si va imbratisez cu drag fara exceptiune [pup]

Noi am avut parte de o vacanta plina de aventuri, marea majoritate u conotatie negativa din pacate - am prins greva controlorilor de trafic aerian si ni s-a anulat zborul de intoarcere si am petrecut vreo 6 ore prin aeroport incercind sa aflam ce se intimpla dupa care a trebuit sa ne luam un alt bilet peste 2 zile pt ca linia aeriana cu care venisem ne oferea un zbor peste 3 zile si deci a trebuit sa ne mai luam si inca 2 nopti la hotel; am pierdut/ni s-a furat un bagaj in care pusesem toate cumparaturile si hainele noastre asa ca am petrecut ultimele 3 zile in aceleasi haine si ne-am intors si fara nimic nou [alcool], s-a stricat aparatul foto pt ca l-a inhatat Lila si l-a darimat si ieri am constatat ca am reusit sa pierd si cardul de memorie asa ca nu avem nici o poza, a cazut Lila la un loc de joaca pe acolo si si-a spart buza urit de tot, cind ne-am intors acasa am descoperit ca se arsese hidroforul deci n-am avut apa 2 zile si a trebuit sa cumparam unul nou, iar in seara in care am ajuns si casa era rece ca fusese oprita centrala s-a taiat si curentul asa ca am cam inghetat de frig. Sa mai zic? [:D]

In fine, una peste alta sintem bine, Lila e o scumpa si o draguta, iar din Barcelona cel mai mult ne-a placut piata cu multe si felurite fructe si feluri de peste proaspat [:)]

[pofta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...