Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui crisflo34
Uite si un link cu Sabina la balet(costum galben, dreapta)http://www.youtube.com/watch?v=Mx6U1MlKqI8SABINA,Cosmin,Cristina,Florentin Cimpeanu
align="right" id="quote2">Multumesc tare mult[flo], mi-ai facut o surpriza frumoasa de Craciun. Ce mare a crescut Sabina!!! Inca ii mai am in minte ochii si gurita de bebe si ia uite acum ce domnisoara balerina avem[:)]. Sarabatori fericite si voua[pup].Multumesc pentru urari, mai e putin si o sa fim parinti a treia oara, citeva zile doar.Vikinga [gravi] pe ultima suta de metri cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 7zile[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru incurajari fetelor[flo], deja e rutina la al treilea[:D] numai bebelina sa fie sanatoasa ca de durut si tipat si alea alea asta e, o sa fie, asa-i natura:)

Numai sa nu intru in prelungiri cum a fost la Aldo si Nadja ca-s cele mai uricioase zile posibile, ajung 40 de sapt[alcool].

 

Vikinga [gravi] pe ultima suta de metri cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica

AMR 7zile[majoreta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui vikinga
Multumesc pentru incurajari fetelor[flo], deja e rutina la al treilea[:D] numai bebelina sa fie sanatoasa ca de durut si tipat si alea alea asta e, o sa fie, asa-i natura:) Numai sa nu intru in prelungiri cum a fost la Aldo si Nadja ca-s cele mai uricioase zile posibile, ajung 40 de sapt[alcool]. Vikinga [gravi] pe ultima suta de metri cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica AMR 7zile[majoreta]
Vikinga,te cred ca nu vrei prelungiri,si eu as fi dat orice sa scap si cred ca daca nu ma programam la 39 sapt,bebele ar mai fi stat mult si bine,nu am avut nici un simptom de nastere. Sa ne zici cind bagam majoretele.Urca scari,cica ajuta [:)]. Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit si de la noi.

 

Alina, mi-ar fi placut sa ne vedem,da dimineata ne-am trezut tarziu,chiar as fi vrut si ieri in ajun sa vin, sa ascult corul nostru care este minunat si te unge la suflet ascultand colindele.

Din pacate nici duminica nu o sa ajungem ca ne vin musafirii din tara.

Sa aveti o petrecere frumoasa[pup].

 

Vik, nastere usoara si cat mai la termen.

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...