Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene -88 LMA Miruna!


Recommended Posts

'Nseara! Scuzoaie pt absenta (Raluci[pup]), azi am fost numai pe drumuri. De dimi am fost sa-mi scoata nenea Razvan o masea de minte. Mi-a facut o anestezie locala..m-am muls dupa. AM luat un paracetamol, sunt ok. Apoi am fost la Medlife la ORL sa il vada pe Matei, sa fiu sigura ca nu e decat o raceala si ca nu haraie din piept. E ok, sunt doar niste m, trebuie sa curat dimi si seara (toaletat cu batista bebe+spray Nasic+Colargol)[pk]. Apoi intr-un final am intrat si eu la un control dermato, ca acum cevaaa timp va intrebam unde sa ajung la un consult. Ei bine, am intrat repede aici, ca sigur dupa ce incep munca nu mai ajung nicaieri, si mi-a confirmat o dermatita seboreica, primit tratament, cu alunitele sunt ok, micile aparitii cica se vor retrage de la sine, e din cauza ca am zgarmanit eu[alcool]. Apoi am avut cateva drumuri de facut cu mama, venit acasa, plecat la prietenele mele la o mica cinsteala de ziua lui Matei. Papat pui us cu usturoi+condimente si cu ciupercute la cuptor si salata verde siiii prajiiiiiii[pofta] 2 cuvinte inaite de a ma retrage glorios: Lili, ptiuuuu ce de aventuri...cred ca ma cam intorceam un car de nervi[pup] Angi, horror ce povestesti tu..ma bucur insa ca mititica e mai bine acum[pup] Many, imi place de Vlad..buna tactica de a papa a adoptat..poate ca incerca sa va spuna ca ii era dor de Lila?![pup] Stephy, m-au luat si pe mine mancarimile citind prin ce treceti voi..muuulta sanatate si sper sa ai dreptate sa nu va chinuie rau bubele[pup] Lyly, [pup] mamica obosita, poate doarme si ALexutu mai bine la noapte acum ca i-au iesit dintisorii..stii cum e, speranta moare ultima...[pup] Dankutza, merci de pont, chiar vroiam sa ajung maine la Dm, ca tocmai l-au deschis aici langa mineeeee[pk] Raluci, ma bucur mult ca Bubu a inceput sa pape[pup] Andre, cred ca mai toate intelegem partea cu nervii...esti o mamica super![pup] Am uitat sa va spun ca Matei a adormit pe la ora 21 la intoarcerea acasa, in taxi...nu se mai trezea neam, asa ca tind sa cred ca incepe sa pice cand se apropie ora de culcare. E adevarat ca a dormit doar 2 reprize*30 min azi[alcool]. Ancutza, hai la Bucaleee![pup] Smara, [pup] burtoselei, sper ca Timi sa accepte usurel si LP, sa nu te chinuie prea mult! Multumesc pt info-ul privind LP Humana! Eu intrebasem..asadar..nici nu stiu ce LP sa iau, pt ca e clar ca intr-o luna va tr sa-l introduc usor-usor pe langa san[q]. Deci..de care sa iau? De care folositi? Vreau ceva fara arome anyway[flo] Hai ca incerc sa ma bag si eu in patut[pup] [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Ca orice mamica care se "respecta" va scriu la miez de noapte, franta, flamanda, cu ochii mici, nespalata dar fericita.... Va pupez cu drag fara exceptie. M-am intalnit cu Licurix, care ne-a cadorisit frumos cu creatii personale de ziua Iuliei, si am inteles ca ati mai intrebat de mine, asa ca ma prezint respectuos sa zic buna seara, mai traiesc dar abia am timp sa respir. Salut din inima toti fulgushorii, din cea am citit acum : urez LMA lui Pinky, stiu ca Italianca era cu o zi-doua dupa Iulia, asa ca LMA si tanti auguri cara!!! Maine va trimit link cu poze de la motzul Iuliei. NB [flo] Edit : Simina, frumoase foc pozele. Vreau si euuuuuuuuuu... Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ariadna33
Citat:
citat din mesajul lui dankutza
MAine sunt reduceri de 20% la toate produsele in DM din complexul agroalimentar Crangasi. Magazinul DM este la etajul 1 din complex. Vineri si sambata vor fi reduceri de 20% in toate magazinele DM. Cel putin asa mi-a spus vanzatoarea. [:-@]
adica vinerea si sambata viitoare? ca n-as vrea sa fac o excursie pana in crangasi...
Da. Asa mi-a spus vanzatoarea ca pe 17 si pe 18 vor fi reduceri de 20% in toate DM-urile, insa eu nu am vazut sa fi facut reclama pe undeva. PAna la urma, ce-i in mana, nu-i minciuna, mai bine te-ai duce maine sa iei ce ai nevoie, ac sigur au reducere. Am fost eu in seara asta pe acolo.
Citat:
citat din mesajul lui ralu_seby Dankutza, merci de pont, chiar vroiam sa ajung maine la Dm, ca tocmai l-au deschis aici langa mineeeee[pk]
De asta sunt si reduceri. S-a deschis magazin nou in Crangasi. Data trecuta, au avut reduceri pt ca implinea un an, magazinul din Socului si cica pe 17 si pe 18, sunt reduceri pt sarbatori. Oricum, eu si sotul, am plecat ca niste magari de acolo. AM cumparat: 2 pachete jumbo de pampersi nr 3, rondele de orez (alea cu 4 cereale nu existau), orez bio prefiert (aburit) cu bob lung, stafide si smochine bio, biscuiti hipp bio(din 10 lei, ca erau deja redusi, am platit 8 lei cutia), cateva borcanele Babylove (recomand cele cu spaghete bolognese care ii plac lui Pinky), diferite cosmeticale, lotiune de spalat Babylove si ... nu-mi mai imi aduc aminte ce am mai luat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madame le Broscutz, pt ca ma 'respect' si io la ore de astea pe acilea, te pupez, hai ca poate mai repetam operatiunea plimbare![8D] Si cu asta m-am carat, ca imi pica ochii in gura..Astept transmisiunea live de la Predeal(Simina si Stephy[:D]), Germanica(Laura[:D]) si Ieshi(Lumi, te-ai prins nu?[:D]) G.N.F.W.Y.A.[:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13/FireflySShopOnline#"] Firefly's shop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha,Laurici,m-ai prins! Astept sa se trezeasca iubitul,sa-i zic "good morning"[:D] Tocmai mi-am crestat un deget incercand sa tai o nuca de cocos....sunt ranita!!! :) Broscutz,ma bucur sa te vad[pup] Andre,cred ca intr-un an de zile,cam toate am ajuns sa ne mai pierdem si rabdarea cateodata....Calmeaza-te,esti o mamica suuuupppeerr!!! Ancutzic,bafta la ... munca de convingere! Noi suntem in asteptare de daddy,care va ajunge luni noaptea[pk]. Veste mare: s-ar putea sa plecam la Londra pe 20 si sa ne intoarcem in ianuarie.[olala] Cadourile pt Craciun pe care deja le-am luat(un cub de lemn cu Abac si alte chestii si un avion multifunctional[:D]) probabil le va primi marti dimineata,cand il va vedea si pe daddy.... De Craciun,daca vom fi la Londra,bagam alte cheltuieli pt pisicuta,ca nu ne apucam sa caram jucariile dupa noi. [*]My english rose [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard?locked=true#"] Alexa Annabelle Denise[/url] 7 Oct 2009 [*] [url="http://www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg"]Filmulet1[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8"]Filmulet2[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I"]Filmulet3[/url] `Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.` Mahatma Ghandi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt terminata...n-am inchis un ochi pana acu..puiul arde (are 38,2 in axila)[q],tocmai ce am prestat o alta doza de antitermic,s-a frichinit incontinuu de cand l-am pus la somn (adica de la ora 21.30)..nu vrea sa inghita picatura de apa,am reusit sa-i strecor seringa de nurofen plina cu apa,ca altfel..nada...zero...cred ca sotul merge singur la sacrificat animalul ..nu ma lasa inima sa plec in conditiile date...ufff,sper sa nu ajungem sa luam antibiotic... sunt cam incoerenta,dar mno..atat pot la ora asta.. va doresc un w-e frumos tuturor!!![pup] ma duc sa-mi intind spatele macar,ca de dormit nu prea cred ca sunt sanse...va las o [cafea] fierbinte pe dimineata!!! miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a nins si la cluj azi..mi-era asa o ciuda ca nu putem iesi la zapada..ne-am resemnat si am privit pe geam fulgii de zapada:david a zis ca si prima data cand a vazut zapada:pa-da; i-am zis ca zapada e alba,iar scumpul de el a repetat:pa-da a-ba...dragul mamei bolnavior..[q] miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Suflu aburi de [cafea][cafea][cafea] spre mamicile somnoroase sau obosite..sau nedormite[pup]. Miany, cum se mai simte David? [s][s][bum] LA MULTI ANI MIRUNA!!! Sa fii sanatoasa si plina de sarm! Sa ai realizari mari in viata! Madame Le Broscutz, ma bucur mult ca ne-ai vizitat! [pup]mamicii frante si Iuliei! [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] [aho] noi te iubim, si [cubrad] impodobim Te-asteptam la [pegeam]cuminti, ca sa ne faci fericiti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...