Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene -88 LMA Miruna!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
intrebare: fetele, ce metoda contraceptiva folositi? (cele care nu mai vreti alt bebe, bineinteles)
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Eu folosesc servetele chinezesti, dar sper cat de curand sa imi pun sterilet. Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 186
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina Broscutza am vazut-o pe Iulia.E divina.La vara tre' sa i-o prezint lu' fi-miu. votati gri-1 si gri-2 [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13"]aici[/url] [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09) Stam [pegeam] si il pandim pe [aho] ce il iubim. Vrem ghetute pline ochi pentru bebe mergaret ,pentru mami,pentru tati.
Sa pun berea la rece? [:D] Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ema sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume. Ramonika tocmai am verificat pe net si inca nu am primit alocatia lui Danut. Sper totusi sa ii vireze cat mai curand. mami fericit de [baietel] Dan Mihail 28.10.2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Dymomo77?locked=true#5464544822500056690"]Danut[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dymomo77 Ramonika tocmai am verificat pe net si inca nu am primit alocatia lui Danut. Sper totusi sa ii vireze cat mai curand. mami fericit de [baietel] Dan Mihail 28.10.2009 [url="http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Dymomo77?locked=true#5464544822500056690"]Danut[/url]
mersi de raspuns [pup] nici eu n-am primit indemnizatia, care de obicei venea pe 8-10. sper sa intre cat mai repede.
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [caru] tati [roker] si Vladutz [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca v-am asteptat pe terasa, na acum va dau cafea cuburi [flo2]Ema mica si blonda sa ne traiesti si zice bine Licurici, sa cresti si sa fii frumoasa si desteapta [flo2] Renus e afara, incalzeste atmosfera, nu mai are decat niste Mucisori rataciti tuse deloc, ieri a mancat ciorba, acrita cu zeama de varza [pofta] Monis e tooocmai la Vatra Dornei, au ajuns cu bine aseara, o asteptam cand o avea vreme, daca nu e netul inghetzat Pupam liloasele, sa iasa repede dintele [pup] [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Many,Monis voi ziceati de curry, eu i-am pus la pui, un varf, imi place aroma. dar ca si preferinta ramane in continuare ceapa rosie ii dau la ciorba o felie si roade la ea cu o placere nebuna [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[harp][cor]La Multi Ani !!! [cor][harp]
Zburly, Zburly, draga draga... In continuare subscriu la urarea Licurixului... Mami si tati [cheers] sa va traiasca comoara si sa va bucurati de ea!! Buna dimineatza tuturor. Sper ca v-au placut pozele de la dezmotat. Pupici si w/e placut Mami de [copil]Iulia Emanuela 26.11.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...