Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

Bravo, Simonette, bravo[pup]! Ma bucur mult! Miha, eu numai in Wonderwoman movie am mai auzit asa ceva: zumba, bazin, jacuzzi, sauna, patinoar si lucrat dupa aceea pentru serviciu[:D]!!! Bravos! Eu orice numai wonderwoman nu...sunt bolnava coapta, am gatul in pioneze, dureri de urechi, dureri musculare, febra... tot pachetul...am fost vineri (cu Victor care-i si el bolnav) la doctor si mi-a dat concdiu medical pana miercuri. Colac peste pupaza, am si tensiunea mare (iar eu o am de obicei mai mica decat media), de m-a intrebat doctorul daca trec printr-o perioada stresanta...hehe... In rest, am cam pierdut sirul povestilor voastre: Ninuska, te muti? Carmencita a plecat de tot, de tot? Si da, as vrea la Sound of Music, dar unde e si-n ce limba? Ca de-i flamanda...mai complicat un pic[:D]... Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simonette, m-am bucurat foarte mult cand am auzit ca toate sunt in regula acasa. Si m-am mai bucurat ca am putut vorbi la telefon. Iti doresc pe mai departe multa sanatate, armonie si liniste sufleteasca. De asemenea multa sanatate lui Iannis si sa se faca bine cat de repede. Pupici la fata frumoasa si la baiatul bolnavior. Nora, va doresc insanatosire grabnica tie si lui Victoras. E rau cand si tu si copilasul sunteti bolnavi in acelasi timp. Sper sa va refaceti cat de curand. Ai grija de tine, cu tensiunea nu e de glumit. Dar prin cate treci in ultima perioada nu-i de mirare. Mihaela, de unde ai fata atata energie? Te invidiez la cate activitati participi. Eu nu-s in stare sa trag o fuga pana aici la doi pasi de casa si sa ma inscriu la zumba desi mi-am propus de asta vara. Cred ca incep sa dau semne de batranete. Si m-am ingrasaaaaat!!! Sper ca la kara sa dau macar 2 kg jos cum se intampla de obicei. Va pup si va doresc o sapatamana excelenta. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Nora sanatate multa lui Victor dar si tie!!![pup] Bepii tu stii ca eu tin mult la tine[flo] Azi dimineatza mi-am luat barbatul si copii si am mers la urgente ca nu mai puteam sa ii las asa........viroza[bang] Si cica nu e nimic de facut.sa-i las in pace[:-@] Cam atat si multe ganduri bune ptr fiecare[pup] mami de [bonjovi]Luca Anthony si de [copil]Yannis-Cristian si [gravi] in 31+[baietel] cu Nicholas Ellan [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url] AMR 8+!!!!![9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonette, Bepii, merci frumos pentru urari dar se pare ca dezastrul continua[bang]: Andrei e bolnav si el si acu' s-a intors iubitel de la birou si mi-a zis ca nici el nu se simte bine[q]... Ce ne facem[bibe]? Ma gandesc c-o fi gripa, mah, nu doar viroza sau amigdalita, ca-i prea rau... Simonette, pui mic, multa sanatate si alor tai, Doamne ajuta sa fie doar viroza[pup]. Restul fetelor, voi ce mai ziceti? Sper ca sunteti sanatoase si voioase[pup]! Aaa, si Bepii, hehe, tu ai energie cat 10 fete de 20 de ani, te alinti cand spui ca dai semne de batranete[:D]! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'nseara [:D] Simonette imi pare bine ca s-au linistit apele si ca ati lamurit lucrurile; acum este foarte important sa ai grija de tine si de BB3; multa sanatate tuturor si sa va facti bine cat mai repede.[pup] Nora si voua va doresc de asemenea multa sanatate, aveti grija de voi, si sa va insanatositi repede [pup]; daca aveti nevoie de ceva, nu ezitati [pup]; Bepii mercic, dara sunt intru totul de acord cu Nora, si tu debordezi de energie; iar eu am si un job foarte static, cateodata nu ma ridic decat de 2 ori de pe scaun 10 ore, asa ca imediat cum scap nu stiu cum sa ma misc mai repede [:D]; si apropo de ieri, a fost super de super: zumba revitalizanta ca de obicei, cu dansuri noi si antrenante (lambada mai nou [olala] ), piscina din pacate a fost inchisa pe motiv de concurs, dar in schimb am luat portie dubla de patinaj, 1.5 ora neintrerupt [:D] - pentru mine, caci copchila Moni nu a putut tine pasul [:D]; dar a fost super: ghiata excelenta iar muzia si mai super, am simtit ca plutesc pentru 1.5 ore. Apoi am ajuns acasa, dupa care m-am tratat regeste cu masti: de par, de fata si de ochi; mi-as fi pus si castravete pe ochi....dar nu puteam ......lucram la calculator [:D]... si am lucrat pana pe la 1 dimi; acum o i-au de la capat....dar bine ca este! Va pupic pe toate acum si abia astept sa ne vedem vineri! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pralinutze!!![flo] Nora, dar ce spui tu acolo??? Offf, sanatate multa!!! Doamne ajuta sa treaca repede si sa nu fie gripa......of mai! Ce bine te inteleg[asia] Ai grija de voi....nici nu stiu ce sa mai zic. De e gripa, pana nu-si face damblaua nu trece fir-ar ea de boala![pup] Mihaela, eu nu stiu zau de unde mai esti???? De unde mama atata energie? Chiar si daca stai non-stop pe scaun 10 ore eu tot nu inteleg cum faci fata la atatea kestii......te invidiez[flo]! Nu mi-ai zis daca ma primesti la party???? Pup si celelalte fete! mami de [bonjovi]Luca Anthony si de [copil]Yannis-Cristian si [gravi] in 31+[baietel] cu Nicholas Ellan [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url] AMR 8+!!!!![9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare bombonici, Simonette, ma bucur ca totul este bine la voi in casa, mai putin viroza. [pup] mare ca sa treaca si ai grija de BB3. Nina, Anutza si Ardeiash, vreau sa va multumesc pt ziua de marti pe care am petrecut-o impreuna la Bxl. A fost super de super, m-am simtit excelent cu voi si am ras o gramada de ced ca se intreba bebe Arthur ce m-a apucat. [pup] Abia astept sa o mai punem de o intalnire si, asa cum s-a propus, ar fi bine sa facem asta regulat. Ninet, nu am uitat ca ai promis ca vii la o cafea. Te astept si poate o convingi si pe Anuska. [pup] Miha, tu ma uimesti cu cate activitati ai in wk. Asa cum spunea si Nora esti o wonderwomen. [pk] Nora, imi pare rau ca si la voi e toata familia bolnava. Aveti grija de voi si [pup]. Tania, salutari lui Swa si sa se faca bine cat mai repede. [pup] Eu de joia trecuta am o raceala de nu mai pot, imi curge nasul intr-una, tusesc (ceea ce lui bebe nu-i place pt ca-l zdruncin [:D]) si ma tratez cu ceai cu miere si lamaie. Sper sa-mi treaca cat mai repede si poate reusesc si eu sa vin la kara vineri. Pupici la bombonici. [pup] Acum [gravi] 25+ cu bb mic [baietel] Arthur "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, multumesc frumos pentru gandurile bune si urarile de sanatate[pup]! Parca-parca incepem si noi sa iesim la lumina: Bogdan era mai bine de dimineata, ceea ce inseamna ca ieri era mai mult obosit, iar eu si copiii avem o zi mult mai buna ca ieri[bis]! Slava Domnului, ca ma cam plictisisem de bolit[:D]! Maine ne intoarcem la scoala/serviciu, gata cu vacanta de boala. Mai bine. Tania, ai dreptate, trebuie sa am mai multa grija, ar trebui poate sa fac mai multe doar pentru mine, dar vezi tu, asa sunt eu, ma consum mult si-n cele bune si-n cele rele. De exemplu, fac cum fac si aleg mereu sa petrec timpul cu copiii mei (+ sotul drag) in loc sa ies in alta parte... Ar trebui sa mai amestec un pic activitatile dar copiii, copiii cresc si maine poimaine o sa fie mari ca Denis al tau[:)] iar fraze ca "Esti cea mai buna mami din lume" imi dau putere sa merg mai departe, orice ar fi[:)]! Va pup pe toate si aveti grija de voi si de ai vostrii[pup]! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

promit ca citesc tot, da tot din urma .. acum am intrat numai sa va spun ca am zece Ghiduri ale romanului[:D] pentru cine doreste.. am retinut de data trecuta 2 exemplare Miri si 1 exemplar Anto, sper ca nu am retinut gresit.. asa ca spuneti pt cine le retin. daca mai trebuie mai merg si mai iau [:-@] Lucica: te-am bagat si pe tine la traducatori [:)] pupici s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ardeiash
promit ca citesc tot, da tot din urma .. acum am intrat numai sa va spun ca am zece Ghiduri ale romanului[:D] pentru cine doreste.. am retinut de data trecuta 2 exemplare Miri si 1 exemplar Anto, sper ca nu am retinut gresit.. asa ca spuneti pt cine le retin. daca mai trebuie mai merg si mai iau [:-@] Lucica: te-am bagat si pe tine la traducatori [:)] pupici s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
pt miri am luat eu unul la biserica, dc-ti mai amintesti... acu, spune-le tu fetelor cum e cu donatia ca stii mai bine! n-am timp sa va scriu despre noi acum; nu-mi e bine, sunt zilele alea.... maria-i inca cu muci si tuse, sper sa treaca repede; miercurea viitoare merem la scoala o ora pt pregatire; am emotii trec la treaba bepii, cum mai e swa? imi fac vreme zilele astea sa scriu mai multe, dc nu, vineri la kara pove ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...