Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

Ziua buna la toate fetele, Subscriu si eu la ce-a zis Mihaela despre seara de ieri la karaoke. Of ce-am mai dansat si ce bine m-am simtit! La intrarea in local am ramas un pic blocate, am facut cativa pasi inapoi sa ma uit la numele barului, era altul si i-am zis Mihaelei c-am gresit adresa. Eviden m-am inselat, adresa era buna dar se intra pe alta usa si nu mai e la etaj. Insa noua locatie este super. Moderna, aerisita, alt concept de aranjare a mobilierului si am avut impresia ca lumea era mai buna.... Ce mai, casa noua! Dar personalul era acelasi, ospatarul ne-a luat de la usa si ne-a invitat la locul nostru "mai aproape de ringul de dans" a tinut el sa specifice. Dovada ca suntem cunoscute ca niste cai brezi. Fetele au fost care mai de care mai frumoase si razacioase frate de se uita lumea la noi de ce-om avea atat de ras. Am fost in forma si asta pt ca mi-a fost un dor de dans.... si desigur sa fiu alaturi de voi. Pacat ca n-am fost mai multe dar nah, fiecare cu problemele lui! Ieri deja vorbeam cu fetele s-o punem cat de curand iarasi de alt kara, (poate de data asta pot veni mai multe), dovada ca nu le-a ajuns dantuitul de aseara. Inca nu ne-am facut plinul, de fapt ne-am incalzit abia. In principiu ar fi cam pe data de 13 sau 20 nov. Asteptam reactii. Danielana, ce sa zic, radiai!!! Pozele pe care le voi descarca cat de curand isi vor spune cuvantul. Erai atat de frumoasa aseara, radiai de fericire, frumusete si aveai acea aura de mamica, nu mai incetam s ate admiram. Si JM are o aura de fericire pe chip, e un haios si ne-a inveselit pe parcursul serii. Sunteti un cuplu tare frumos. Si-ai mai si dansat alaturi de noi. Chapeau! Chiar, cand a trecut frate vremea? Ne-am trezit deodata ca-i ora 3!!! Nina si Ana, atractia ringului de dans!! V-ati dezlanuit si-ati facut-o super bine. Cu voi nu poate omu decat sa se simta bine si sa rada la nesfarsit. Anto, m-am bucurat cand ai aparut si acum ca am aflat ca locuiesti la doi pasi de kara nu mai ai nici o scuza ca pe viitor sa nu vi. Auzi la ea; sta la nici 5 min de locul cu pricina! Imi pare rau ca te-a lovit durerea de cap, sper ca ti-a trecut repede si ca te-ai odihnit suficient sa te trezesti fresh. Mihaela, tu aratai trasnet! Fete o sa va convingeti uitandu-va la poze. Are o silueta perfecta, inalta, supla, imbracata frumos si cu un chef de dans inepuizabil. Atragea priviri de peste tot. Dar nu s-a lasat fotografiata. Singurele poze cu ea au fost "furate". Iti multumesc din suflet ca te-ai deplasat la mine si m-ai transportat. Sper ca la anu sa nu mai fiu belea pe capu nimanui si sa ma deplasez singura desi am mare teama. Mai vedem. Miri, asteptam sa ne zici despre Bruno. Sper sa fie de bine. Ne-am gandit aseara la tine. Pupici la baiatu frumos. Gata, ma duc la shopping apoi sper sa prind vreo ora de somn ca diseara mergem la o petrecere surpriza si am presimtirea ca iar se va lasa cu dans pana spre zori. Va pup pe toate si va doresc un weekend super placut. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'nseara [:D] Ardeaish ma bucur pentru surpriza frumoasa pe care ai avut-o, sa fiti sanatosi si la fel de fericiti multi ani de acum incolo;[pup] Bepii mercic [pup]; cat despre transport sincer nici o pb., esti la 10 km de mine, in 6 min am fost la tine, pe ceas (eram in intarziere si am cronometrat [:)]); Subscriu si eu la ceea ce a spus Beppi, aseara a fost doar incalzirea [:D], asa ca ne gandeam sa ne mai vedem inca o data pe 13-14 noiembrie, ca apoi urmatoarea sa fie la 2 saptamani la mine, pe 28 noiembrie. Si intre timp, o pralina nebunatica a intrebat pe cand niste "bule ....bule", in traducere libera thermae [:D] ; stiti voi....jacuzzi noaptea luminat feeric in aer liber, saune, si alte nebunii...; asta ar fi in timpul saptamanii, cumva dupa 7 seara...distractie si relaxare garantata...; pt. mine OK orice seara mai putin luni si miercuri, locatia Grimbergen. Ce ziceti? Sper sa spuneti ceva...fie "da" sau "ba"....[:D][:D] Si nu in ultimul rand, nu uitati ca in seara asta se schimba ora. Pupe tuturor si o seara buna, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sali, pt cele car em-au intrebat (sorry ana, eram la servici) bruno e relativ ok. a venit veseld e la scoala; directoarea si-a incasat-o de la domnul sot, care e bland si bun dar cu vorba grea. or sa ne dea hartie sa fim total rambursati de la asigurari. pustula e inca acolo. parca vad eu undeva la vreo doua straturi mai jos ceva inchis la culoare. sau e cheag de sange sau corp strain. orishicum nu mai roshu. s-a culcat, doarme dus iar eu m-am indopat cu praji d epeste drum. nebuna cum sunt m-am dus peste drum si le-am zis ca ar trebui sa dea faliment:)))) ca altfel nu mai intru pe usa pan nasc:))) pusici. as vrea eu bule... miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe noah 14+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miri: nu prea am intles eu ce-ai spus.. poate ca am sarit peste mesajul tau anterior [bang].. da va tin pumnii [:D] fete: v-am trimis celor ce va am id-ul pe messs o invitatie la disneyland [olala] ff avantajoasa,. dati-m i de veste, ,da ca nu, dati-mi id--ul [:D] pt amatoarele de haloween http://www.rombel.com/evenimente/2750-31-octombrie-halloween-party-in-anvers.html anul trecut am intles ca a fost mortal si un campinat de table pt cine e iubitor vinerea asta http://www.rombel.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=6816 va pup s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, multa sanatate lui Bruno si sper sa nu aiba urmari neplacute pe viitor. Pupici la baiatu carliontzat si frumos. Miha, m-as baga si eu la "bule bule" ..... ramane de vazut....cand, cum? In ultima perioada avem multe de facut si daca nu coincide cu programul meu sigur voi veni. Iar pe 13 / 14 nov la kara, no problem. Fetele, am pus pozele si astept cu mare nerabdare celelate de la Nina si Daniela. Va pup si o zi excelenta. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara gagice! Sa incep cu kara....dezmatz,ce mai!A fost super frumos,admosfera mai shic si cum spunea si Tania parca lume mai buna.Si ca de obicei am dansat de-am rupt!Mah,eu cind vad pozele si filmuletele de dupa kara ma cracanez de ras....zici ca sunt scapata de la Socola[alcool]. Apropos,am reusit sa adaug si eu din pozici la contul nostru dar aveam si un filmulet care nu vrea sa intre in album....mai incerc maine. Asa,acum cu propunerea Mihaelei de un alt kara si bule bule...tre sa zic pas de data asta din motiv de sotz plecat peste mari si tari[:D].Urmatoarea mea iesire va fi la Miha....pina atunci,sunt arestata la domiciliu[:D] Va las fete,ma bag la un film ca am reusit sa adorm piticii si e asa bine cand e linisteeee.... Pupici! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza bombonici, Abia acum am reusit sa intru si sa raspund. [pup] Tania si Miha, m-ati facut sa rosesc cu complimentele voastre. [flo] Sunteti niste dragute dar trebuie sa le intorc inzecit sper voi pt ca sunteti superbe amandoua. [pk] Frumoase si ati dansat toata noaptea fara sa obositi. De unde atata energie? Eu sambata am dormit pana tarziu si apoi am cascat toata ziua iar duminica acelasi lucru. Ninet, tu esti o nebuna ca de obicei. [pup] Dansatoare neobosita [pk] Anutza, ce sexi erai cu rochita ta mini. [olala] Si ca si celelalte bombonele ai dasat toata noaptea. Antonela, ma bucur ca ai reusit sa vii chiar daca nu ai stat foarte mult. Drum bun sper tara si sa reveniti cu bateriile incarcate. Eu la urmatorul kara nu o sa pot veni ca nu ma mai simt capabila si mai ales nu prea mai vreau sa inghita bebe atata fum. Dar la "bule...bule" zic daaa. Pupici. Acum [gravi] 27+ cu bb mic si scumpic [baietel] Arthur "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am o zi de superkko, ca sa ma exprim frumos. si a inceput din timpul noptii cand m-am trezit dupa un cosmar; azi-dimineata m-am trezit s-o duc pe maria la scoala (abia astepta) nu mai ca n-a mai vrut. a inceput sa planga si sa ma santajeze: dc tu te duci la luclu lamane tati cu mine acasa, ca-i spun eu sa lamana si el lamane! nu vleau la scoala ca nu-mi place! mi-e somn si vleau sa mai dolm un pic! stai si tu cu mine??? nu ma duc la scoala, mami, ca sunt si eu micutza![alcool] am crezut ca mor. a inceput iar sa tuseasca pana a vomat, n-a putut sa-si bea laptele dar pana la urma s-a hotarat ca vrea la scoala. am ajuns, s-a jucat, nici nu m-a vazut pe langa ea; cand sa plecam...hopaaaaaa! ea nu mai vrea acasa! vrea sa mai ramana la scoala! vrea sa manance ceva acolo![:D] in fine, am plecat cu greu,am ajuns acasa, am vb cu bubi si sora-mea la tel, ne-am vazut pe webcam...pun masa, vine tati acasa cu niste hartii din parbrizul masinii. initial am crezut c-o parcaseram prost...hehehe! de fapt e iar busita busitoasa! si, colac peste pupaza tre sa ma duc la dr sa-mi completeze un formular pt asigurarea de viata, ca m-a mancat in kur sa le zic ca am avut zahar in urina in timpul sarcinii si acu ma freaca. m-au sunat de la politie fug sa completez actele pt accident! va pup ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...