Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare la fete cucuiete, Va citesc zilnic repejor, imi spun ca trebuie si eu sa zic cate ceva pe-aci dar aman mereu din lipsa de timp. La noi cand vine sfarsitul de an parca innebunim, munca, activitati peste activitati, intalniri, concerte etc. Dar ma simt excelent, plina de energie si sunt fericita!!!! Asa sunt eu in perioada asta. Mihaela, ieri m-am tot tinut sa te sun sa te intreb de Moni dar am facut ce-am facut si m-am trezit ca-i deja noapte. Ma bucur sa aud ca-i mai bine, sa aiba grija ca uneori gripa se intoarce si atunci e si mai rau ca deja corpul ei e slabit. La fel si voi, va doresc ca virusul sa va ocoleasca si sa ramaneti sanatosi. Oana, ma bucur mult ca ne-ai mai spus despre tine si ce-aud e fain. Ai mare grija prin Ardeni, e aventuros dar si periculos. Iti doresc distractie la greu si sa te intorci cu bine si desigur sa ne povestesti cum fu. Iar cu New York-ul..... wow, asta da Craciun! Miri, gata-s bagajele? Drum bun, distractie placuta, fara incidente pe drum, copii cuminti si ascultatori, sot atent si ...tot ce-ti mai doresti tu. Abia astept sa na spui cum e America vazuta prin ochii tai. Iti multumesc pt felicitare. Ieri am primit-o. Este f frumoasa. Da' se putea altfel, cand e vorba de creatiile tale? Nora, intotdeauna te-am admirat pt felul tau de a gandi sau felul tau de a fi. Treci prin niste momente f grele referitor la mama ta dar gasesti energia sa te bucuri de viata alaturi de frumoasa ta familie, sa te declari multumita. E bine ca poti sa le separi, altfel am lua-o razna. Chapeau! Ardeiash, draga de tine, iar te-am suparat. Asa sunt eu uneori, trebuie sa zic ceva mai dur... Nu esti singura; uneori ma iau de cate cineva dupa primul impuls. Dar tu sti ca mi-esti draga. Stiu ca fiecare are felul lui de-a fi si noi nu trebuie sa incercam sa-l schimbam ci sa-l luam asa cum este. Asta-i secretul bunei intelegeri intre oameni. Dar de! Mai uitam sau ne prefacem c-am uitat acest amanunt. Gata, mi-a expirat timpu, ma duc sa pregatesc pranzul ca-mi vine sotu acasa. Va pup pe toate de la a la z si va doresc numai bine si un weekend pe gustul vostru. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa multumesc fetelor care au intrebat de Swa si pt urarile de sanatate adresate. Swa este bine, deja conduce singur, iar dureri are din ce in ce mai putine. Slava Domnului. Pupici!!! Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bepii
Nora, intotdeauna te-am admirat pt felul tau de a gandi sau felul tau de a fi. Treci prin niste momente f grele referitor la mama ta dar gasesti energia sa te bucuri de viata alaturi de frumoasa ta familie, sa te declari multumita. E bine ca poti sa le separi, altfel am lua-o razna. Chapeau!
Bepii, iubita, multumesc pentru gandurile frumoase[pup]. Din pacate, nu reusesc sa le separ intotdeauna...de aici si chinul meu legat de ziua mamei de sapt viitoare... ...pentru mama nu stiu cat ar conta sa ma vada, pentru tata stiu ca ar fi o bucurie dar daca il intreb zice sa nu vin ca sa ma protejeze...iar eu... eu simt ca nu mai pot...mi-e frica...dar poate rezist si de data asta... Vezi, d-aia sabloane de genul "ai facut tot ce-ai putut" ma dor...pentru ca am facut deja mai mult decat am putut si ma simt pe buza prapastiei...uneori, pentru ca Andrei, Victor si Bogdan sunt mereu cu mine ca sa ma traga inpoi in fericire[:)] Nu stiu, e greu, voi decide cumva. Pana una alta, maine implinim 11 ani de casnicie[:)]! 11 ani foarte fericiti si pentru asta ii multumesc lui Dumnezeu[ruga]. Va pup, Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora: multi ani cu sanatate in continuare... de 10 ori inca pe-atat (ma tem ca nu ai inteles ce am vrut sa spun desi mi-am cantarit bine cuvintele inainte sa scriu .. sincer chiar imi pare rau bepii: stai linistita, doar am vrut sa explic ca sa se-nteleaga mai bine . de ex toata lumea vorbeste de rau romania .. si pare ca nu mai supara pe nimeni ... [pup][pup][:D] un we relaxanty va doresc [:)] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ardeiash
Nora: multi ani cu sanatate in continuare... de 10 ori inca pe-atat (ma tem ca nu ai inteles ce am vrut sa spun desi mi-am cantarit bine cuvintele inainte sa scriu .. sincer chiar imi pare rau bepii: stai linistita, doar am vrut sa explic ca sa se-nteleaga mai bine . de ex toata lumea vorbeste de rau romania .. si pare ca nu mai supara pe nimeni ... [pup][pup][:D] un we relaxanty va doresc [:)] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Ardeiash, multumesc pentru urari[pup], la fel va doresc si voua! Altfel, am inteles perfect ce ai vrut sa spui...oricum, cred ca tu ai nevoie sa ai ultimul cuvant...d-asta nici nu am mai comentat ultima ta postare...dar insisti... Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare bombonele, Scumpi, imi pare rau de intamplarea e care ati trait-o. Tare nesimtita politista dar noroc ca il ai pe Sebastian care iti insenineaza zilele si te fac sa uiti rautatea celor din jur. [pup] Miri, spor la ultimele pregatiri si sa aveti un voiaj ai mult decat super. Tare frumos sa vezi NY cu baietii tai si cu bebe Noah la burtika. Abia astept sa ne impartasesti impresiile si sa ne arati poze. [pup] Miha, imi pare rau ca Moni a fost bolnavioara dar bine ca acum si-a revenit. [pup] Si te rog eu mult nu mai vorbi despre ce gateste Lili [:D]. Mi-ai facut o pofta [pofta] de sarmale de am udat tastatura. [pup] Glumesc, stai linistita. [pup] Nora, "La multi ani" pt aniversarea casatoriei voastre si la cat mai multe si fericite alaturi de sotul tau, punctul tau de atas in fericire. [pup] Si pt mama ta, mult curaj. [flo] Pupici. [pup] Acum [gravi] 28+ cu bb mic si scumpic [baietel] Arthur "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Taniuca iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata LA MULTI ANI!!! [s][s][s] Distractie placuta si multe cadouri frumoase Miha, cand am fost in Be ti-am dat un telefon asa cum iti zisesem ca voi face, insa a intrat mesageria vocala si dupa aia m-am luat cu una cu alta si habar nu am cand a trecut timpul, de a si trebuit sa ma intorc inapoi. Tare rau imi pare de Moni, insa din fericire si-a revenit! Oana si eu ma bucur ca am vorbit, multumim pentru compliment, am sa ii spun Lorenei ca iti place burtica noastra [pup] Distractie placuta in Ardeni! Nora la multi ani pentru aniversarea casatoriei! Ardeiash, da tot la soare, la mare si asa intentionez sa ramana [:)] Tu ce mai faci? Cum e cu Cristi acolo? Eu planuiesc sa dau o fuga pana in Belgia cam peste o luna, insa imi este teama ca in aeroport sa nu ma molipsesc cu gripa porcina, asa ca inca ezit... [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Carmen&year=2010&month=2&day=23&babycount=1"][gravi]24+[/url] [fetita]cu Lorena [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora La cat mai Multi Ani de casnicie si voua, in pace si liniste, si sa va bucurati de cei 2 copii minunati pe care ii aveti [pup]; Danyelana....iarta-ma....dar te astep daca vrei...[:D]; sau uite, caci ma simt vinovata, iti pun la congelator si iti pastrez cateva pentru 28, OK? Carmencitaaaaa ce faaaaaaci [pup] [pup] [pup]; IARTA-MA pentru ziua in care m-ai sunat, dar era aceeasi zi in care trebuia sa ma intalnesc cu fetele in BRU, dar am pierdut conexiunea in Viena, si am ajuns mult mai tarziu....cand m-ai sunat probabil ca eram intre boarding-uri....cautand in flight back to BRU....; imi pare tare rau ca te-am ratat....; cum te simti? ce face Lorena? [pup] pe burtik WE placut tuturor, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...