Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani din ny! plin de adrenalina orasul asta! jiiii8iiz! pana pe data viitoare.... pupici si.... i'm drea;ing today! miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe rémy noah 16+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele! Va multumesc din inima pentru urarile voastre si pentru ca nu ati uitat de noi,desi eu m-am insingurat in ale mele si nu am mai dat pe aici de un car de vreme. Taniuta scumpa, La multi ani tie si casniciei voastre!Va doresc din suflet sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu la fel de tare ,sa fiti mereu la fel de fericiti si de inconjurati de prieteni dragi!Te imbratisez,draga mea! Nora,draguta,cu tot ce ai tu in suflet ,ai mereu o vorba buna si de bun-simt pentru fiecare.Eu te admir din umbra de multa vreme,pentru mine esti fiica pe care si-ar dori-o orice parinte si iti doresc ca Dumnezeu sa iti dea putere si curaj si pe mai departe. La multi ani fericiti alaturi de sotul tau drag si de baietii tai frumosi! Miha,iti urez un calduros La multi ani cu sanatate si bucurie , sa traiesti cat numele! Am vorbit cu Danyeluta si zicea ca ea ar veni cu Jean-Marie la tine,poate ne primesti si pe noi in formula completa,chiar daca stam doar un picut,dar macar sa ne mai vedem si noi. Noi ne-am mutat de o luna , sper ca in curand sa punem la punct niste amanunte pe ici pe colo si sa va invit la o cafea acilea la noi la tara. Revin ca as mai avea de zis cate ceva.Pup cu drag toate fetele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele va multumesc din suflet pentru urari, telefoane si mesaje, si va doresc si voua tot binele din lume [pup][pup][pup] Simonette FELICITARI pentru casa, sa fie intr-un ceas bun si sa o stapanati sanatosi!!! Multumesc mult pentru mesaj [pup][pup][pup]!!! Madicutz La Multi Ani!!!sa ai parte numai de bucurii, sanatate, sa stapaniti sanatosi casa si sa va bucurati de ea!!! Cat despre petrecere, va astept cu placere!!! O sa incepem mai pe seara, sa o facem lata pana dimineata, si o sa mai fac un tur de prezenta in curand, caci organizatorul sef - soata [:)] - face lista cu meniul si ma tot piseaza cati suntem in total.....[:D]. Miricutzzzz cum este???? sedere placuta si abia astept sa ne povestesti..... La mine acelasi ritm de munca infernal, WE, nopti, chiar si astazi am fost la birou full day...dar mergem inainte, sanatosi sa fim; nany si-a mai prelungit sederea cu o saptamana....toata lumea fericita....[:D]. Va pup si va las acum, o seara placuta tuturor [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...