Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

Salutare! Danyelana,sa va traiasca feciorul( de 724 gr) si sa ajunga cu bine la termen....sarcina cit mai usoara in continuare[pup].Super ca poti veni si tu la film....deci suntem 5:eu,ana,miha,danyelana,antonela!Cine mai merge?????Ultima strigare caci asta seara(maine cel tarziu )se cumpara biletele.Ardeiash,tu?cum a ramas pana la urma?daca te hotarasti sa mergi te pot lua eu ca doar esti aproape de mine[:D]...numa zi ceva! Mirik,uite ca nu mai am timp nici de-o buda[:D]eram chitita sa te sun zilele trecute dar bine-nteles ca s-a dus naibii intentia mea...trec zilele astea de n-am vazut!De cand a inceput scoala sunt aeriana...Alex cu lectii si de-o parte si de alta(franceza-japoneza),Reina cu nazdravanii zilnice(ultima traznaie:mi-a lipit guma de mestecat pe scaune in masina si mi-a scris cu pixu pe portiere[bang]),eu cu cele casnice....si uite asa se duc zilele...lunile....ca ma apuca depresia acum[bang]!Mai da si tu un semn cand esti libera si ne mobilizam cumva...[pup] Va pupacesc pe toate si un sf de saptamana super va doresc! Paaaaa Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara tuturor!!!!! Eu sunt cam necajita........azi -am decis sa divortez si acum vreau sa aflu care sunt pasii avand in vedere ca sunt in be! trebuie sa divortez in ro? sau se poate si aici?????? Chiar n-am idee!!!! Va imbratisez cu drag......[flo] mami de [bonjovi]Luca(02-02-2006) si de [copil]Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum [gravi] in 28+[baietel] cu Nicholas! [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatsa.... simonette, ce spui tu acolo, e cam grav. nu imi dau cu parerea pt ca nu cunosc detalii insa orishicum as lua-o mi se pare trist, foarte trist.... ce stiu este ca procedura de divort international s-a simplificat mult in ultimii doi ani? pentru detalii exacte da un telefon la consulat. daca sunteti casatoriti in ro, cetateni romani, divortul, dupa parerea mea, e de facut tot in ro. curaj, poate e o decizie pripita... nino... pai tu crezi ca io am timp? da uite, daca ai chef azi, mi-au ramas o mana de ciuperci de l-am curatat (caciuliile doar), daca ai chef sa faci mancare de ciuperci, ti le dau. pacat de ele se duc dreaq in frigider. luasem doo cutii, da am gatit numa una. i le-am oferit ieri si lu ana, dar ana nu poa sa vina ca are trebi prin oras. deci, daca ai chef dupa 12 juma sa trcip-aici sa ti le inmanez, zi, cu mare drag. pusizauri. (ps, m-a pocnit depresia ca m-am intalnit cu cantarul din baie. mi-a picat fata la nivelul -3) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... [am] 11+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simo, nu e 1 aprilie da' io tot cred ca-i o gluma! cum, mah, sapt trecuta n-am vb noi si aveati planuri frumoase de viit. aproape realizate????? orice ar fi, sper sa fie bine pt tine si mai ales pt copii....[pup] scumpi, biletele nu-s luate inca. deci, vii! io m-am intors acu de la gineco; m-as apuca de facut un pui...nush... va pupam pe toate ps tania, cat stai in ro? sa petrecei frumos alaturi de ai tai! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele tania : un drum bun acasa , sa te-ntorci sanatoasa! danyelana: sa-ti traisca feciorul.. e deja mare [:D] miha ; multam fain pentru mail .. esti o draguta si juma [flo] simonette: sunt alaturi de tine si-ti trimit unde pozitive... sa dea Domnul sa fie un moment potrivit ! in plus .. 1. eu cunosc un roman ce a divortat de o romanca. .sa ma exprim asa . .(ca sa fie exemplul concret si la obiect [:D]).. care a divortat la modul cel ma ieftin posibil : adica la notar.. aici in Belgia.. e posibil asa . cu ajutorul avocatului este mult mai scump si stresant. daca vrei iti pot da numarul de telefon sa-i pui ce intrebari doresti tu .. 2. e pe rombel un avocat roman care se ocupa de asa ceva.. cred ca la reclame ma anunti ce decizi si cum te pot ajuta [pup] in rest.. daca-mi dai voie un sfat.. ca stii ca io mi-s sfatoasa [:I]: asigura-te ca nu e din cauza "presiunii" , " starii " , "nervozitatii" si a altor chestii legate de graviditate si totul va fi ok.. eu ma bazez pe starea ta molipsitoare de optimism si sunt sigura ca vei lua decizia cea mai buna.. pupi ... si nu uita, nu esti singura aici! [:)] pupi la toate bobonelele s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete nu mai sunt bilete la film, am fost astazi la 15; sorry, data viitoare trebe sa ne miscam mai din timp. Scumpilici te sunam eu oricum, caci imi spsese-si duminica ca ai vrea sa vii, discutasem deja si sa te i-au eu de la noi; doar ca am fost super prinsa zilele si noptile astea, nu am mai putut intra pe net. Deci next exit, poate kara la sf. lunii, dupa ce vine si Tania. Simo bafta sa iei cea mai inteleapta decizie, nici nu pot sa imi imaginez ce este in sufletul tau. WE placut tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Simo, am ramasa masca. Imi pare foarte rau ca s-a ajuns la asa tristete. Eu sper ca poate nu e asa de grav, poate e loc de impacare. Daca nu... cum ziceau si fetele, nu esti singura. Nu stiu care e procedura, cunosc o fata romanca avocata, daca vrei o intreb. Scrie-mi PM sau sms daca vrei s-o intreb. Danyelana, felicitari pentru puiul mic dar mare in acealsi timp. Ce frumos ca ati putut sa-l vedeti [olala]. Carmen, felicitari ca simti cum se misca bebelina din burtica, e unul din cele mai frumoase lucruri in timpul sarcinii. Scuze de intrebare, dar eu sunt pe dinafara, unde ai plecat? Credeam ca in vreo vacanta, dar apoi din ce s-a mai scris inteleg ca e ceva definitiv? Miha, naspa cu biletele, imi par erau ca ai fost pana acolo degeaba. Eu data trecuta (cand am luat bilete dar nu am putut veni si am trimis o prietena in loc) le-am luat pe net. Poate data viitoare merge sa luam asa. Mirik, ti-am trimis un PM. Pup fetele, weekend placut, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/Aprilie_Mai2009?authkey=Gv1sRgCJG8u-rn26ON_QE#5332101033044380162"]Poze 2009[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragutzelor! Va multumesc mult ptrsprijin[flo][flo][flo] Din pacate nu glumesc...... Am decis ieri sa nu mai inghit cacatul servit de 6 ani.....e mult de zis, in ultimul timp am trecut cu vederea caci am avut durerea pierderii mamei in suflet si apoi am fost topita de noua sarcina insa de cateva zile imi e sila sa mai vin acasa din cauza atmosferei create de el........tipa non-stop la bona, din te miri ce si la mine de asemenea daca incerc sa ii arat ca e absurd! A facut numai cacaturi si de fiecare data eu am suportat consecintele.....cred ca se simte frustrat sau nu stiu ce stres are ca in ultimul timp a sarit la mine de cateva ori. Aseara mi-a pus capac, a sarit cu cutitul la mine si s-a controlat dar m-a lovit cu latul lamei! Asta fiindca i-am zis ca vreau sa ne despartim....apoi fiindca m-am imbracat sa ies afara a aruncat cu furculita in mine care mi s-ainfipt in picior[alcool]Asta e obicei vechi, daca nu sunt langa el arunca cu lucruri dupa mine! Nu va mai spun ca la nervi distruge lucrurile prin casa........de injurat la ordinea zilei..... Nu l-am simtit niciodata alaturi, nu si-a asumat niciodata greselile, Ma apasa f tare....;nu mai vreau! Insa, nu vreau sa-i fac rau.......! Vreau sa ma ia in serios in legatura cu despartirea si sa ne intelegem in legatura cu copiii......nu vreau sa ma despart de niciunul......stiu ca vafi greu! In ultimul caz, raman in orice conditii langa copii insa cu vieti separate! Nu mai exista iubire dar nu vreau sa il distrug! Cam atat ptr acum....;;sunt f obosita......[pup] mami de [bonjovi]Luca(02-02-2006) si de [copil]Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum [gravi] in 29+[baietel] cu Nicholas! [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare bombonele, Danyelana ce frumos ca l-ati vazut 4D, ai baiat mare deja! Sa va traiasca si sa va umple sufletele cu bucurie [pup]! Nina [:-)))][:-)))][:-)))] Reina e o nazdravana si juma Ana pe bune? Va apucati de bebe 2? Ce frumooooooooooos Miha ce pacat ca nu au mai fost bilete. Tare mi-ar fi placut sa ne vedem. Oricum esti o draguta ca ai fost pana acolo [pup] Sanda ce povestesti tu acolo e horror. Imi pare f. rau si te inteleg ca nu mai poti. Iti doresc ca toate sa se intample asa cum vrei tu, iti sunt alaturi cu gandul [pup] Va pup pe toate si va doresc un weekend super [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...