Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (39)


Recommended Posts

Simonette, nu spun decit atat. Te iubesc ![pup][flo] Si iti voi fi alaturi cu orice decizie iei tu . ............................................. Doi Trandafiri Albi, in Rasaritul Primaverii. ........................... "The kingdom of God is inside you and all around you, not in buildings made of stone.... Break a piece of wood and I am there... lift a stone and you will find me."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simo, of Doamne!Ai grija de tine si de bebei asta e foarte important!Sunt niste fete foarte sufletiste pe forumul asta care si pe mine m-au ajutat in momente grele si care pot da sfaturi foarte bune!Iar la mine poti apela oricand in caz de orice!Bafta si mult curaj, m-am terminat cand am citit mesajul tau...................aveti grija de voi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Deci, am terminat treaba pe WE asta, asa ca am intrat sa vad ce mai faceti [:D] Deci, Anamana super de super, bafta sa vina repejor, sa fie sanatos, asta este ce conteaza; super timing-ul cu toate proiectele voastre, bravo [pup]; Miricutz mi-a facut placere sa te vad la zumba, si intradevar a fost tare bine; au am fost si astazi, dupa care bazin 1 h, apoi jacuzzi si la final sauna la greu....pluteam la sfarsit [:)]; Danyelana sa va traiasca proaspat fotografiatul baiat, sa fiti sanatosi amandoi;[pup] Scumpilici eu tot mai astep poze cu Sebastian cel mare...please... [pup]; Antoanela mercic, dar lucrez la 3 km de Kinepolis si este in drumul spre casa, no pb.; am incercat pe net dar nu am putut, probabil pt. ca se terminasera [:)]; next time; [pup] desi asta nu ne impiedica sa iesim in gasca in aceeasi seara sau alta la o sueta + haleala, fara ora fixa,...as you whish girls...; [pup] Simonette iti doresc rabdare si putere; si ai grija de BB3 please, este foarte important...; [pup] [pup] Acum va pup pe toate si va doresc un WE placut. [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce mi-am creionat agenda, asa ca de ce sa nu continui si aici? [:D] [:D] [:D] Deci, stiu ca promptitudinea raspunsurilor la initiative nu este intodeauna cea mai rapida, asa ca voi face urmatoarele propuneri in avans, sa avem timp....[:D] 1. Saptamana asta vine Bepii din RO, asa ca putem deja programa urmatorul kara - ce ziceti de vineri 16 Oct? 2. 28 Noiembrie propun o petrecere la mine acasa, dans si destrabalare pana dimineata, ca si datile trecute; dar nu pijama, regular party (daca la noi se poate considera ceva regular [:D]); deci va astept pe toate cu mare mare placere, si sa nu va uitati buna dispozitie acas' [:)]; Cam atat pana acum, dar puteti continua voi [:D]. Acum chiar ca plec la culcare [:D]; pup [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo: mai povesteste -ne ce faceti.. esti ok cu moralul? vrei sa ne-ntalnim la un suc? chiar si cu bbeii? [pup] Ana: super [olala]! cred ca o sa fie topita Mariuca dupa o surioara /fratior... dar ma tem ca va trebui sa o/sa-l agati de tavan . cum au facut ai mei cu sora-mea.. imi era asa de draga ca le era frica sa ma lase singura cu ea [:D][bibe] miha: multam fain de invitatie..ca-ntotdeauna draguta.. eu pe 16 nu pot pt ca sunt la ambasada: se lanseaza in mod oficial Ghidul romanilor in be - de care tot va povesteam... dar mi-as dori mult pe 28 noi sa vin.. suna parca a party de craciun, dupa cum pove tu acolo [:-@] .. si asta-mi place la nebunie [olala][flo][flo][flo] aaa.. sa nu uit.. azi e ziua lui cristi si ma tot chinui sa-i fac o surpriza... [:-@] nu-mi iese .. uf.. vroiam ceva super special... [:D] dar sunt in pana . cine ma ajuta ? daca nu cumva e prea tarziu sa va-ntreb [:I] pupe la toate bobonicile s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui scumpi tananana poze [url="http://family.webshots.com/album/574835125oYXHgl"]aici[/url] gata fug la treburi, va doresc tuturor o sapt. minunata ps: vin si eu la film [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Miha am dat link-ul cu poze pe prima pagina, uite am dat quote, dai click pe "aici" in mesajul de mai sus [pup] [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza bumbonele!!! Noi suntem bine (adicatelea eu si copiii), restul nu ma intereseaza.....de la incident nu am mai vorbit si nu prea ne-am vazut spre linistea mea. Cu moralul.........nu stiu ce sa raspund la partea cu moralul, cat sunt la servici sunt ok chiar vesela as putea spune caci aici ma simt agreeata si apreciata! Insa acasa nu ma pot opri din oftat......simt ca ma sufoc! Mai ales ca momentul este nemaipomenit de prost si simt ca trebuie sa iau taurul de coarne dar in acelasi timp ma gandesc la copii.....ei isi iubesc mult tatal, si la randul lui laurentiu isi iubeste enorm copiii, e un tata bun.....e f greu de rezolvat problema, am pus-o in toate felurile[:-@] Nu stiu cum ma voi descurca eu cu 3 copii, nu stiu daca vom reusi sa rezolvam pb in termeni amicali.....sincer nu il vad capabil de intelegere, bag mana-n foc ca el nu considera ca a gresit cu ceva......inca nu a vazut rana pe care mi-a facut-o cu furculitza....toti dintii de la furculita mi s-au infipt in genunchi[:-@] Daca mi se infingeau in oki? sau in burta?[alcool] Nu pot sa cred ca barbatul meu a sarit la mine cu cutitul..................nu-mi revin....... Dar sa lasam vaicareala....bine ca suntem sanatosi! Vad ca se arata de petrecere.......[olala] Ce m-as mai destrabala si eu cu burtoiul meu, dar nu prea vad cum! Va doresc insa dezmatz ca la carte si viatza buna!!! Va pup pe toate si va multumesc ptr mangaiere[pup][flo][flo][flo] mami de [bonjovi]Luca(02-02-2006) si de [copil]Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum [gravi] in 29+[baietel] cu Nicholas! [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani, sa-ti traiasca sotu', ardei! huh? azi ceri sfaturi sa-i faci surpriza tot azi???!!!hmmmmmmm! n-am idei! adica am da' nu le scriu pe forum[:D] gagice, merci de sustinere. ziceam c-as vrea...inca nu ne-am apucat de treaba. si-apoi tre sa mai vrea si DD ca degeaba lucram noi. miha, vreau si io la kara. tre sa-i zic lui vio, sa vad cat lucreaza sambata de dupa. as prefera sa nu munceasca sa ma pot si io destrabala in voie fara sa ma uit la ceas. danielana, sa fiti sanatosi! mah, ia pune niste poze cu tine, sa te vad si io ca nu te stiu cu burta! simo,[pup]. ma gandesc la tine roooorrrrruuuuuuuuttttttttzzzzzzzzz! treci la apel! fetele care mai scriau pe aici vad ca au disparutara! moamaaaaaaaaa!!!!!luna asta avem ceva sarbatoriti! merg sa-i dau maceratele copilului. PUPAM ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardeiash sa-ti traiasca sotul, La Multi Ani! , sa fiti fericiti! Io azi sunt o mare gospodina [:D], am facut prajitura cu dovleac( mi-a dat soacra aseara un dovleac huuuge din care am luat juma si tot e mult) am facut supa crema de dovleac, si mancare de mazare in teaca cu morcovei. Miha io la kara nu pot veni, iar la tine pe 28 nov. in principiu da, multumesc mult de invitatie [pup] pup fetele [url="http://lb2f.lilypie.com/GfDwp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu' Ardeiash sa iti traiasca sotul, sa fiti sanatosi si la cati mai multi ani impreuna ! Cat despre surprize, nu prea stiu....depinde ce hobby-uri are....poate bilete la un spectacol; Uite eu tocmai ce mi-am comandat bilete la concertul lui Anre Rieu pe Forest National in Dec, nu stiu adca ii stii concertele, dar ti le recomand cu caldura, absolut mirifice. Anamana bafta [:D] Scumpilici sorry, probabil ca mi-a scapat .... [:D]; hmmmmm ce bine suna ce ai facut to acolo yummmmiiiii; pofta buna ! Hi Hi Hi eu m-am intalnit cu Rorutz....pe facebook [:D]; pupe si mercic [:D]; Ardeiash si Scumpilici, daca nu puteti la kara pe 16, iar pentru restul fetelor nu conteaza prea tare, o putem muta saptamana urmatoare. O zi buna tuturor, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...