Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (11)


Recommended Posts

Am uitat s-o pup pe Diamar si sa-i zic ca ma bucur si eu de vestea buna[:)] Eu n-am citit inca nimic despre atentat,cand a fost? Bine ca v-a inspirat DD sa nu treceti pe acolo,Iulik. Iesim in oras,see ya! (Ce ciudata senzatie am acum ca-s in urma cu ora,tot 7 ore ca si inainte numai ca-s dupa voi) Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bia, ai 2 minunatii de copii! sunt atat de frumosi!!! sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii! iar de Joshulin, ce sa mai spun, are un zambet , mama-mama!!![olala][olala]
[pegeam] Se scutura din nori, de sfinte sarbatori, povesti cu ingerasi, pentru copii poznasi, povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti [pegeam]
[url="http://picasaweb.google.com/114023246079607460481/1An2Luni?feat=directlink"] ANDREI [/url] prokid.ro/concurs/voteaza-poza/251/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary bafta multa la eco. Esti cea mai curajoasa mamica din cate cunosc eu! [majoreta][majoreta][majoreta]Hai Mary[majoreta][majoreta][majoreta]D Techi am reusit si eu sa virez niste banuti. Sa imi dai un semn cand intra pt ca am mai avut probleme cu internet banking-ul de la BRD![pup] [mamica] de [baietel] Andreiutz (24.08.2009) [url="http://family.webshots.com/album/575560612LMsYDq"] BOTEZ[/url] [url="http://community.webshots.com/user/santorini76"] POZE MAI VECHI [/url] [url="http://picasaweb.google.com/mitzulix"] POZE MAI NOI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana hai ma, ce naiba, cum sa pui asa ceva la suflet??? Eu una le-as intoarce spatele si la revedere....cum isi permit sa isi dea cu parerea despre un copil necunoscut si pe deasupra si pe un astfel de ton....recunosc ca as fi fost muuuult mai acida.[:I] Ana e un copil normal, care nu rade pe strada la lume, asa aiurea. Si Alessia mea e la fel, poate prea serioasa cateodata, exact cum spui si tu. Nu cred ca ati vazut-o in 10 poze razand....asa si???? Acasa cu noi rade de moare, danseaza, canta si cand avem musafiri, dupa o perioada de acomodare isi revine, dar in nici un caz nu se desfasoara cum o face cand e numai cu noi....asa si???? Noi sa fim sanatosi, ca restul "trece".[:D] Mely bafta, multa bafta!!!![olala] Miha ca nu am apucat sa iti spun, bafta in noua locatie.[flo] Selen promit sa trec eu data nasterii, o iau de pe FB, probabil ca am ratat-o, de aia nu apari.[pup] Techi sunt sigura ca se vor strange banutii, ptr ca mai sunt cateva intarziate ca mine care asteapta indemnizatia.[8D] Mai revin.[alcool] ---------------------------------------------- Alex, mami de [*] Alessia [*] in asteptarea [pegeam] [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Plec la eco [olala][olala][olala] [bis] [i] 2 copii si o mamica asteapta cu nerabdare zapada ! [ninge][ninge][ninge] Doamne,fie voia Ta!!![ruga] [si-eu]Mos Craciun exista !
Te asteptåm cu vesti!![olala][olala] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 28+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meli te asteptam cu vesti bune! [pup] La poze pe mail ma bag mai tarziu... Luci poze voi trimite peste cateva zile ca nu apuc sa le descarc. Intri tare rar, esti ocupata cu magazinul? Ca asta ar fi de bine [:D]. Ai fost tare cu infractorul ala si uite asa am aflat si noi de atentat. Si draga de Iulika nu ne-a zis prin ce sperietura a trecut! [pup] Meli eu cred ca o sa fie super asa aripile! Bia de multa vreme vreau sa te intreb. Cum faci la gradi cu mancarea puiului? Nu papa carne? Dana mi-a crescut tensiunea cu baba aia! Nu stiu ce sa-ti spun, ar trebui intr-adevar sa ai o replica ironica si inteligenta. Dar sa ii atingi si pe ei in nesimtire! Alex nici piticul meu nu a rabdat decat cam o luna covorasul ala (ca David l-a faramitat tot tot si nu avea nici o intentie sa se joace cu bucatile, sa le puna la loc...). Eu am zis de la inceput ca e chimic rau, dupa mirosul din casa cand l-am desfacut, cateva zile am stat numai cu geamul deschis. Mirosea a slapi chinezesti. E in dulap de cateva luni, asa ca il voi arunca sa nu emane pe acolo ceva... Aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159229&whichpage=1 se dezbat jucariile toxice. Auzisem la ceva stiri de girafa sophie ca e in scandal. Stiti de ce? Oricum si aia eu il obligam sa-i placa si nu prea reuseam [:D].
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
7 saptamani si un pui sanatos! [olala] Revin cu detalii mai incolo [pup] [i] 2 copii si o mamica asteapta cu nerabdare zapada ! [ninge][ninge][ninge] Doamne,fie voia Ta!!![ruga] [si-eu]Mos Craciun exista !
iuhuuuuuuu!!!! [olala][olala][olala] Multumim ca ai intrat rapid sa ne spui vestea!!!! [pk][pk][pk]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16 Bia de multa vreme vreau sa te intreb. Cum faci la gradi cu mancarea puiului? Nu papa carne? Aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=159229&whichpage=1 se dezbat jucariile toxice. Auzisem la ceva stiri de girafa sophie ca e in scandal. Stiti de ce? Oricum si aia eu il obligam sa-i placa si nu prea reuseam [:D].
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
E inscris la program normal, asa ca papa la gradi doar gustarea la ora 10 si pentru asta are pachetel de acasa. Sunt si unii copii ai caror parinti au optat pentru gustare si pranz de la gradinita, dar nu e nici o problema. Mananca impreuna, fiecare ce are in fata si nu prea poftesc unii de la altii. Evident, nazdravanul meu nu are carne in pachetel. Ieri si azi a avut briosa cu banane si mandarina. In alte zile are sendvis cu chiftelute vegetariene, cu pateuri vegetariene, cu unt si gem sau cu branza si alteori muesli bar. Obligatoriu un fruct si/sau o leguma cruda. Incerc sa mai diversific dar pana acum la variantele astea am ajuns. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009) "... ce nebunie e sa judeci pe altii dupa tine insuti..." (Goethe)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uraaa!!![colegi][colegi] Felicitari din tot sufletul, draguta mea! Doamne ajuta sa mearga totul bine pana la final! ce veste minunata![olala][pup][pup] Asteptand [url="http://www.youtube.com/watch?v=OKsIAxniJsU&feature=BF&list=PLC1BA975BF822923B&index=3"]Craciunul[/url]... Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...