Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli in asteptarea Mosului (11)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Citat:
citat din mesajul lui kawaichan
cu-cu[8D] mai dar de mine nu intreaba nimeni,se poate asa ceva?? ia va rog o poezie,o urare,o maslina ceva la fata,ca am motiv de sarbatorit[pk] va pup dragelor[pup][flo] noi schimbaram cuibul de curand si am fost super prinsa,insa incet ne revenim.daca ne lasa caninii[bang] Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Mami, vad eu bine??!! V-ati mutat in CAnada??[pk]Daca m-as pricepe ti-as face o urare de pici, dar nu sunt asa buna decat så iti spun ca mi-a fost taaare dor de tine si astept så ne mai spui de Mozardinul meu preferat.Si cu motivul de sårbatorit nu ne mai tine asa in suspans ..mie una mi-a spus medicul så nu am stari de suspans ca nu e bine pt bebe.[8D] [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 27+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
oops Iulik,scriu repede sa nu tin in suspans burtica draga[olala] la mutat ma refeream,n-am nici o alta veste mare[:I] dar pt mine e un motiv de bucurie si de sarbatoare[pegeam] of,as scrie mai mult dar imi doarme Mozardinu in brate,am avut bal mare zilele astea,febra,dinti,tuse,muci.nopti nedormite integral[bang] basca fusul orar&co,nu-mi doarme decat seara vreo 2 ore si apoi dimineata de pe la 7-8 pana pe la 10.dar ne adunam noi curand,sper.de abia astept Sarbatorile,e o atmosfera asa de frumoasa aici[pegeam] Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

m-am gandit zilele astea la tine sa stii,pe vremea cand inca n-aveam instalat netul inca stateam si ma chinuiam sa-mi aduc aminte in cate sapt esti.si numarai io acolo si ma trecura fiorii cand mi-am dat seama cat de putin mai ai pana la marea intalnire[olala][olala] Doamne ce repede trece timpul!stiu,suna a cliseu dar pe mine ma emotioneaza tare. te pup si sper ca sunteti bine,adice din ce scrii vad ca esti vesela si optimista as always[pup] PS super tare faza cu cina[:-)))][:-)))] Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk hang in there,e mai bine pe jos,muult mai bine si din punctul meu de vedere.Sper sa am timp sa intru zilele astea ca sa mai povestim.Anyway,am ras de numa la ce povestea Lili desi stiu pe propria piele ca nu e deloc de ras mai ales cvand iti vine sa plangi de somn[alcool] Va rog un PM si la fata ca sa HoHoHo si eu un pic[cubrad] Somn usor everyone[nani][pup] Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kawa atunci så vå fie de bine mutatul sau nu stiu cum se zice.[:D]Chiar nu stiam ca aveati in plan så va mutati.Ce frumos , poate te intalnesti si cu Delia.Imi e asa dor de ea si de soimita dragå.[pup] Pup Mozardinului så se linisteasca si så isi revinå cu somnul. Acum merg la nani ca mi-am facut de cap daca nu a fost soricelul meu acaså.[:D] Noapte bunå! [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 27+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Kawa atunci så vå fie de bine mutatul sau nu stiu cum se zice.[:D]Chiar nu stiam ca aveati in plan så va mutati.Ce frumos , poate te intalnesti si cu Delia.Imi e asa dor de ea si de soimita dragå.[pup] Pup Mozardinului så se linisteasca si så isi revinå cu somnul. Acum merg la nani ca mi-am facut de cap daca nu a fost soricelul meu acaså.[:D] Noapte bunå! [*]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 27+ cu [fetita] cu fundita[*]
[aho]Vine,vine Mos Craciun!![aho]
Multumim Iulik[pup] (n-aveam in plan acum,a fost o hotarare ad-hoc) Somn usor si pupici soricelului pisicher[pup] Mihaela cu Joshua scump si drag[il] 09.09.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, poftiti la [cafea] cu scortisoara, mere coapte sa aveti o zi minunata, dupa asa nopti [bang] [aho]Mosule cu zambet drag, Vino si la noi in prag[pegeam] _______________________________________________________ mami de 1 An pt. Remus Andrei[copil](8 nov '09) in asteptarea lui [gica] cu trandafirul in gura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaaaaa [pup][pup][pup] welcome! Uite ca totusi sunt buna la tinut secrete [:D]. De cateva ori aveam impresia ca sunt gata sa ma scap dar am reusit! [pk] Nuuu, fetelor, sa nu credeti ca ma iubeste pe mine mai mult decat pe voi [:D], dar avea nevoie de adresa de mail a Deliei. Mai, cred ca e minunat acolo si am impresia ca vi se potriveste mai mult ca Japonia. Canada e tara tuturor posibilitatilor dupa parerea mea (nu SUA [:D]) si e cel mai mare mix cultural. Iti da cel mai repede cetatenie si drepturi sociale, medicale, etc. Si in plus foarte repede poti sa iti duci si familia. Super! Sa fie intr-un ceas bun si sa va fie bine! Cand ai timp, da-ne mai multe detalii, cum v-ati hotarat, cum v-ati gasit job si chirie, din astea [:D] Pup Mozardinu sa-i treaca durerea [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13 Geneza 1:29 Si Dumnezeu a zis: "Iata ca v-am dat orice iarba care face samânta si care este pe fata întregului pamânt, si orice pom, care are în el rod cu samânta: aceasta sa fie hrana voastra."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu intr-o duminica insorita si racoroasa Kawa felicitari pentru mutare, sa va fie bine si sa va mearga toate din plin [pk][pk] Techila cum stam ? sau nu lucreaza astia duminica ? [:D] Ce oameni ....[8D] Va pup cu drag [flo] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana Techila cum stam ? sau nu lucreaza astia duminica ? [:D] Ce oameni ....[8D] Va pup cu drag [flo] [cubrad] Mami de David ocupata cu Santa [url="http://www.13enterprise.co.uk/Mos%20Craciun"] In asteptarea Craciunului[/url] [pegeam]
draga mea...stam in asteptare...pana joi tot asa vom sta, asa ca obisnuieste-te[:I] dar si joi...ce ne mai petrecem si ce ne mai chefuim la marele bilant[pk][pk][pk] gud bai! Dana- rasfatata mamica de [url="http://picasaweb.google.com/techiladana"]andrei si stefan[/url] 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia [pk] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148796&whichpage=1"]nasterea a doua putze[/url] orice drum de 1000 de pasi incepe cu primul pas...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Iulika, eu din 6 tot astept poze cu bradul. Miha, te-am dat eu disparuta de pe forum dar nici prind gand nu mi-a trecut ca schimbati continentul. Noroc cu ochii de vultur ai iulikai ca eu nu vedeam ca ati schimbat locatia. Acomodare usoara. Si eu as vrea sa primim vesti de la delia. Cred ca a inceput si ea serviciul. Apropos de banii dati in scopuri caritabile. Nu ati observat ca-i primiti inapoi din diferite parti? Mi-a placut cum a spus Ianis nebunul de banii depusi la "banca crestinilor". mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007 Doamne ajuta pe toata lumea! Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...