Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(54)


Recommended Posts

salutare... incepand cu 18-12 ora 12 si 10 sunt fericita maica a unei fetite de numai 1400 gr si a unui ingeras de 1800 gr..care ne-a parasit inca innainte de nastere, inca nu stim cauza... miercuri am fost la medic si in urma unui control aveam firul de cerclaj tensionat si m-a oprit sa stau sub supraveghere..pt orice eventualitate mi=a facut o injectie cu 3 doze de cleston pt maturarea plamanilor... nimic nu parea in neregula cu bebelusii, li se ascultau inimioarele de 2-3 ori pe zi..cand, pe data de 17 seara nu se mai gasea inimioara baietelului, m-a dus la eco..si bceva era clar.... m-a dus in sala de nasteri la 11, mi=a rupt membranele si la 12 si 10 am nascut natural, fara anestezie deoarece nu a fost timp...fetita o galagioasa..dar baietelul.... am plans de atunci, nsunt sensibila...dar tb sa fiu puternica pt fetita, pt minunea nostra de care suntem mandrii...sotul e mandru si fericit de fetele lui, incearca sa imi tina moralul, la fel mami si intr=adevar tb sa luptam pt maria, sa lupte ea si pt fratiorul ei.. fluturas mami feicita de MARIA CLARA si ingeras EMANUEL MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fluturas, cuvintele cred ca sunt de prisos[q][q] Iti doresc multa putere sa mergi inainte, putere Mariei, si liniste micutului ingeras[flo] Daca ar fi sa o iau maine de la capat, nu as schimba nimic la viata mea! [url="http://picasaweb.google.com/catalincodrina/ComorileMele#5518888960896051042"]Comorile noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...