Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

Unde ai tu Dana puse kg alea ca nu le vad! Ieri aveai voie sa mananci asa cum ai mancat! Eu cred ca mai bagam si ceva inghetata pe langa [:D] Pot sa: MA DOR COAPSELEEEEE! Gata m-am vaitat! azi am avut timp de mine la sala, mi-s multumita. Maine si poimaine recup! Saptamana viitoare sunt "home alone" adica doar cu copkii! si e si saptamana cu pricina, sper sa merg macar luni si marti si joi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da' yo n'am zis ca ma doare in interior[:D]. Am facut exercitii pt. coapse si ieri si azi, alternat cu bratele. Sa ma vad maine[:D] Presa, adica e un aparat pe care te pui semi-alungita si impingi cu picioarele kg. Faci repetitii, e un fel de genoflectiuni. Apoi alt aparat, ridici greutati cu picioarele. Bref! Dar totusi e o durere placuta! ai satisfactia ca ai lucrat bine cu corpul tau [:D] Zicala salilor de musculatie este: NO PAIN, NO GAIN!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am coborat la 138, dar nu sunt happy, pentru ca nu am slabit din diet si exercise ci pentru ca am fost bolnava. Si inca sunt. Niste dureri de cap cumplite, pofta de mancare 0, am mancat cu forta cate o banana ca sa am ceva in stomac, si de jena ca nu puteam face mofturi fata de cel ce mi-o baga pe gat cu forta! Acum incep sa imi revin, imi revine si apetitul, si vreau sa ma apuc de inot, cand incepe seria urmatoare de lectii. Vreau sa pot in vara inota la linie la bazin! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OF Mariucao, sanatate iti doresc! Mie mi-au ajuns "bomboanele mov" adica basketii aia de la reebok, tonic. sunt tare faini estetic. Om vedea noi daca e ceva de capul lor, insa mie mi-s dragi rau! E evident ca-i am in picioare, da? Azi nu am fost la sala din lipsa de timp, sper maine! am insa o pb serioasa rau. dupa 3 ani de cand nu m-am cantarit, ieri mi-am gasit super cantarul intr-o cutie...deci m-am cantarit[bang] s ma ia cu ameteli si alta nu, 60kg in cap! Trebuiesc luate masuri!!! azi dimi aveam 59,3 pe nemancate[:D] Sper sa cobor cate ceva, ca pe mine ma deprimeaza grav 60 asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu zic! Zic doar ca aveam 54kg cand am ramas insarcinata cu primul copil si 56 cu al doilea. La 54 ma simt extrem de bine, dar acum sunt realista, stiu ca nu le voi mai avea in veci! Macar 56 dar si alea mi se par extrem de departe. am impresia ca al meu corp s-a obisnuit cu 58, pe acolo! si eu NU vreau! Iar vorbesc in kg...nu mai bine eram eu inainte cand vorbeam in "jeansi"! V-am spus eu ca un cantar in casa la mine e pericol..risc de depresie!!!! [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maru sanatate si ai grija de tine.[pup] Delphin, sa o iau pe rind....sapta trecuta vineri am reusit sa alerg 18 minute continuu la 13 km/hr. Am lasat viteza mai jos cum mi-ai sugerat tu si mi-am imaginat ca alerg pe plaja in Sud.(mai nou asta am facut de vreo 2 ani de zile si mereu ma duce gindul acolo)Merci de sugestie[pup] Aici e frig de crapa pietrele -28 erau dimi dar nu bate vintul in schimb avem un soare de nu poti iesi pe strada fara ochelari. Number 2....kg alea de care incerc sa scap sunt ascunse bine[:D]sunt pe pulpe si fund.Se pun primele si se dau ultimele. Azi am fost la sala de dimi, am alergat din nou si apoi facut ceva ptr abdomene si apoi zilnicul stepper. Vreau sa-mi fac abdomen super ca am de gind sa-mi pun inel in buric.Se timpeste omul la batrinete. Alina or fi si ai la noi la Costco? Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maru - sanatate multa ! [flo][flo] ca tot vorbim de kg - am avut asta vara 55-56kg ...in skinny jeans ma simteam super,dar cand ma uitam la fata mea ma apuca plansul parca eram subnutrita[q] si imi ziceam ca 1-2 kg ar fi numai bine sa ma ingras , acum la 58 ma simt grasa... .cum o dau ,nu o nimeresc.[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...