Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

BRAVOS Dana...way to go! Nu-mi spune ca nu erai si tu mandra de reusita ta! Mie imi face bine la moral cand lucrez bine la sala. Daca vrei sa-ti iei ceva incaltari, eu recomand cele de la Reebok, tonic nu stiu cum. Daca nu fac mare lucru cel putin sunt faini si esti in trend. Mie tare mi-s dragi! Aoleu Pumba, daca as avea 55kg acum, zau ca m-as pupa singura in oglinda! [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

55 kg, vise taica, vise! Ce n-as da si eu! Cred ca-s pe la 58-60 la ora asta. Si ma simt oribil! Azi n-am fost la sala (si era zumba-n program[bang]), am ajuns acasa ,facut lectii cu fata, s-a facut 8 seara. Dar miine merg sigur, la kickbox! Dana esti tare, 18 minute alergat! Wow! Sint in admiratie, nimic de zis! [pk] Delphin, eu am vazut o poza cu tine la un moment dat si taaaare mi-a placut de matale! Asa ca sa nu-mi zici mie ca esti grasa, ca pe cuvint, nu te cred! Esti frumusica rau![pup] Si sportiva pe de-asupra! Zi-ne cum e cu galoshii Reebok, ca ma bate gindul![8D] Maru cred ca noi doua ne-am impaca tare bine la o partida de Zumba... Nu-mi imaginam sa-mi placa asa de mult! Dupa o ora de zumba imi vine sa zbor, nu alta[:)] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi [pup]! Uite asa sunt[:I] Nu va zic ce am facut asara"home alone" cu copkii ca mi-e rusine! Sper sa nu ma mai scap si azi ca vitica la lapte! A! Reebok-si sunt "love at the first sight" . Mi-s dragi! Dar pt. alergat si eu rulles pe ASICS. Am acum, Kayano 13, 14 si Nimbus 3 parca si o pereche de Mitzuna, parca asa le zice, wave. Dar nu se compara cu Asics-ul. Reebok-si nu sunt de alergat, de mers la sala insa sunt super, iar la zumba cred ca sunt beton. Face piciorul frumos si inalta fesele putin! Am fugit la sala yo acu'!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simi, Zumba rules! Si da, am face o pereche pe cinste la un dans[:I] Laurajr m-a invitat iar la Zumba, dar e de la 8.30 iar pruncu are inot pana la 8 (nu e la acelasi centru, e in capatul celalalt de oras). Ma doare sufletul, dar m-am decis ca din martie, ori cand incepe urmatoarea serie de clasa, deci zic ca am decis sa ma duc sa iau lectii de inot! Visez ca la vara sa fiu capabila sa fac 2 linii de bazin fara sa imi dau duhul si fara sa paralizez de frica ca e apa adanca. Citeam de curand ca 60 de kg tonifiate pot arata mai bine decat 56 nelucrate! Asa ca...inot! delphinule, dar tu zici chestii profesionale acolo la ciubote. Eu cred ca is cu niste chestii ce borderline opincile, dar nu-i bai, cum nu alerg...nu-i mare chestie! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fost la kickbox in seara asta! Am venit acasa cu toate cele ude pe mine (sutien, chiloti, etc)[:D] Fetita asta, instructoarea, e romanca, a terminat dreptul, isi da baroul acum si in timpul liber scoate apele din "obosite" ca mine! Ma uitam la ea, are un curutz cam cat doua boabe de piper! si ma uitam si la mine, cum imi saltau suncile[bang] Un vis, nu alta! Da' nu ma las... nu ma las! Miine fug la cumparat papucii "delphin" ca nu se mai poate, macar aia sa-mi faca si mie corpul frumos[:D] Sa ma vedeti la gym, cum fac schimb de experienta cu celelalte "grasute" de unde si-au luat maieutzurile, cit costa pantalonasii Lululemon si alte informatii deosebit de utile, parerea mea[:D] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si de unde iei tu adidasii aia, ai gasit o oferta sau te dusi la nimereala? Sa ne spui si noua, please. Maru pai e super bine 138 lb. Ce mai mancati, ce nu mai mancati? Eu in ciuda frigului de afara as manca o inghetata din aia cu nuci si amande prin ea, insa e cam departe la magazin, asa ca daca nu vine ea la mine eu nu ma duc dupa ea. Cu toate sa s-ar putea sa gesesc joi la depaneur, insa refuz sa ma uit in directia aia. Duminica am fost la un bufet si am papat bine de toate, stiti cum e, vrei sa incerci si aia si ailalta. Acuma ma duc sa prajesc o fasole, am fiert-o ieri, mai ceva fructe, o grefa, sper sa ma tina pana diseara. La mine dimineatza e obligatoriu o cafea cu mult lapte, un iaurt, kefir si ceva paine prajita sau biscuit cu ceva pe deasupra. Sa aveti o zi buna, Carmencita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am executat aseara Kombe (nu e fitness, e placinta cu branza sarata[:D]) gustat fierbinte la 9 seara, infulecat acu la ceai 2 felii serioase! acu ma duc in baie sa imi dau doua palme, (si sa imi punpicaturile in ochi) si sa ma injur singura! M-a facut mama o pofticioasa! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...