Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

Asa SIMI!Ma bucur pt. tine si pt. serile placute pe care le petreci la sala. E casatorita tanti aia de la kick, sa o lipesc la frate'miu! [:D] Glumesc! Miram'as sa plece frate-miu de la romanica intr-o zi! Asa! si spor la cumparat bomboane, adica papucii. Sa stii ca ridica moralul. Sa-ti iei colorati, roz, mov sau blue ciel! Eu tot in picioare ii am [:D] Ii am pe post de papuci de casa. Maru, nu-i nica! Nu-ti mai da palme, ca nu e mare lucru! Recuperezi tu pe parcursul zilei! Euuuuu, m-am porcit acu' la praz. M-am intalnit cu nasha lui David si mi-a filat o cutie de bomboane si normal ca m-am scapat frumos in ea! Mi-e si mie ciuda, dar cum cioco face bine la moral acu' sunt asa[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sarut mana de intrebare: ochiul nu mai e rosu, dar pierd pe zi ce trece acuitate vizuala. Maine ma vede iar oftalmologul si vad ce zice! Sunt un pic speriata, pentru ca tot ce e posibil sa fie precursor de boala sistemica, deci nu se incheie aici distractia, va trebui sa ma vada un reumatolog! Oh, well, sa vedem maine ce zice drSinger Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am cu ce sa ma laud. De doua zile nu am fost la sala ca m-a pocnit c....O sa vad diseara daca ajung la yoga. Nici eu nu am cine stie ce incaltari, niste Nike cu care alerg bine.Eu cind i-am cumparat i-am ales sa-mi placa cum vin pe picior[bang] In schimb trebuie sa-mi iau ceva pantaloni ca-mi cam aluneca cind fug pe banda. Simi, exagerezi cu fundul tau[pk]Esti asa slaba... Sa ne zici si noua ce adidasi iti iei. Maru cum adica iti pierzi acuitatea vizuala? Tu porti ochelari? Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nope, nope nope! Cand alergi cumperi incaltari running. Cei de la ASICS sunt buni ca au amortizoare de shoc, perna de gel, etc. Nu zic ca nu au si alte marci, dar asics e spuma. Din gama Kayano sau nimbus, puteti lua fara frica. asteptati soldurile[:D] sau pe ebay. eu ma furnizez din state, sunt la jumatate de pret fata de cele de aici. ebay.com si mai cumpara sotul cand merge in bazele militare americane. Ganditi-va la articulatiile voastre. Maru [pup] sa vedem ce zice dr. maie; Si daca trebuie sa te vada si reumatologul, nu-i bai. bine ca are cine sa te vada si sa-ti zica ce si cum. Mie la djibouti mi-era teama sa nu ne inbolnavim de ceva serios. I-au gasit noduli la tiroida si alte minuni prin sange sotului. Intrati in vacanta in fr, ne-am dus pe la toti dr si ecografi. S-au minunat aia cum au putut sa-i gaseasca asa ceva. O stii pe aia"OSAFIEBINE" da?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delphin
Nope, nope nope! Cand alergi cumperi incaltari running. Cei de la ASICS sunt buni ca au amortizoare de shoc, perna de gel, etc. Nu zic ca nu au si alte marci, dar asics e spuma. Din gama Kayano sau nimbus, puteti lua fara frica. asteptati soldurile[:D] sau pe ebay. eu ma furnizez din state, sunt la jumatate de pret fata de cele de aici. ebay.com si mai cumpara sotul cand merge in bazele militare americane. Ganditi-va la articulatiile voastre. Maru [pup] sa vedem ce zice dr. maie; Si daca trebuie sa te vada si reumatologul, nu-i bai. bine ca are cine sa te vada si sa-ti zica ce si cum. Mie la djibouti mi-era teama sa nu ne inbolnavim de ceva serios. I-au gasit noduli la tiroida si alte minuni prin sange sotului. Intrati in vacanta in fr, ne-am dus pe la toti dr si ecografi. S-au minunat aia cum au putut sa-i gaseasca asa ceva. O stii pe aia"OSAFIEBINE" da?
Delphin eu am noduli la tiroida si voi lua medicamente toata viata , asta daca nu se maresc si trebuie sa scot tiroida.(care de altfel functioneaza perfect) Ptr mine vorbesti chineza cu marcile alea de incaltari, sorry..Ai mei au pernita de gel, poate de aia ma simt si asa bine cu ei. Ai ceva site-uri sa ne arati? Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://clothing.shop.ebay.com/Womens-Shoes-/63889/i.html?_nkw=asics+kayano&_catref=1&_fln=1&_trksid=p3286.c0.m282 Cu precizia ca nu m-am uitat in profunzime, vad insa ca sunt kayano 16, 17. Va zic ca sunt "le top du top". Pe incercate! [:D] http://clothing.shop.ebay.com/Womens-Shoes-/63889/i.html?Sub%2520Style=Running&rt=nc&LH_ItemCondition=1&_nkw=asics%20kayano&_catref=1&_dmd=1&_dmpt=US_Women_s_Shoes&_fln=1&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m282&_vc=1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...