Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

nu toate lumea are nevoie de acelasi suport la alergat, depinde si de cum te simti cu papucul in picior si, evident, de cum alergi. ma rog, cum calci, in interior, exterion ettc, exista o gramada de documentatie pe net. eu alerg in niste new balance acum, ceva cu stability web, am avut si asics inainte si erau excelenti, erau insa prea beat up si citisem eu pe undeva ca nu mai sunt buni dupa 500 mile de alergat, parca asa ceva. in astia de acum ma simt asa de bine ca mi-e si frica sa-i spal ca sa nu-i stric. mai am o pereche noua dar i-am trimis pe insula, nu stiu ce marca sunt. simi si maru, m-ati terminat cu bucile si placintele voastre [:D] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

15, 16, adica ultimele aparitii. Trebuie sa mergi intai sa incerci in magazin, sa stii sigur marimea si apoi ii cumperi de pe net. Cineva care alearga regulat in aer liber si pe tapis la sala sau mai bine zis cineva care alearga "tout court" si vrea cei mai bun= Asics. asa cum am spus sunt tot felul de marci de papuci running. Campionul mondial la atletism, ce papuci are? cine-l sponsoriseaza? Asics. Am avut si eu new balance acum ceva ani in urma. sunt buni de trailer ma mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

auzi la ea, boabe de piper, la mine probabil ca e vorba de celulita ce si-a facut casa permanenta in locurile alea...stiute bine! Aseara m-am scapat ca porcu in...pork, niste sunculitza cu ceapa verde si o felie de Kombe! Asa m-a facut mama, pofticioasa! Azi, insa ma dau pe supe thai, asa ca o sa fiu o lihnita si silfida maine! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, voiam sa va spun, sper ca mancati cat ii trebuie organismului ca redusul portiilor la f.f. putin poate avea efecte extrem de negative. Eu cunosc pe cineva care a slabit intr-o perioada relativ scurta 20 de kg, nu isi lua de mancare la serviciu decat un iaurt cu cereale si seara nu manca, s-a trezit intr-o dimineatza si vedea dublu. I-au facut scan, n-au stiut sa-i spuna de ce, si-a revenit singura, nu mai stiu daca a luat ceva gen aspirina, sau ce a luat, dar si-a revenit in ceteva zile. Ametelile, durerile de cap sunt efecte ale scaderii glicemiei, ba mama imi zicea cand eram mai tanara ca sa ma faca sa mananc, fato, ai sa cazi din picioare. Pierderea constiintei, plus multe efecte care pot aparea pe termen lung. Asa ca voiam sa va zic, mancati echilibrat, sanatos, pana la urma slabitul nu trebuie vazut ca un scop in sine, sa slabim cu orice pret. Carmencita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmencita, diagnosticul oftalmologului a fost iritis. So, no connection cu slabitul. Delphin e o draguta si a intrebat pentru ca stia dintr-un post al meu pe fb/sezatoare ca am ajuns la ER la Toronto General. Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...