Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

Pumba, Maru cum e pe la voi?[pup] La noi ninge linistit deocamdata si nici nu ne asteptam la mari acumulari. Nici eu n-am zis ca daca-ti pui papucii aia in picioare, gata s-a rezolvat ptoblema fundului si a coapselor. Pai daca era asa credeati ca mai vedeati celulita pe strada? Toata lumea era incaltata cu Easytone si gata, problema rezolvata. Din pacate nu-i asa de usor. Cum spuneai tu, Dana, trebuie munca multa! Dar cu ei in picioare corpul incordeaza anumiti muschi sa-si mentina echilibrul, si purtindu-i iti tonifici acesti muschi tonifici . Acum nu credeti ca am facut febra musculara de la purtat easytone[:D] Dar ajuta. Am fost la gym si luni si aseara, ma simt tare bine! am inceput sa nu mai obosesc in halul ala de la inceput. Aseara a fost un fel de aerobic combinat cu TaeBo si ceva Pilates la sfirsit. O ora jumate[bang] Aseara am realizat ce vrea Delphinas sa spuna cu "abdomene in picioare. Poti face abdomene fara sa te pui pe jos, man! Si merg foarte bine, dovada, azi-dimineata abia m-am coborat din pat![:D] Va tzuc, azi trebuie sa merg la o clinica pe la St Jerome, sper s ama sune sa anuleze, ca de nu o fac eu mai incolo. Conditii meteo extreme! Va pup si mult succes, cu sau fara papuci Reebok![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

azi lucrez de acasa, si la noi si Toronto e prapad cu ninsoarea. si planuiesc sa execut cozonaci[:D] am de munca ca la balamuc, dar chef ba! a, si as manca si un porc pe rotisor, sunt inainte de invazia rosie, si intotdeauna is pofticioasa in perioada asta! Ceai verde pentru mine! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la Montreal e prapad.Am iesit un pic afara si de abia m-am intors.dar mi-am anulat rv la client, lucrez de acasa. Nu am ajuns azi la sala dar ma duc diseara la yoga. Maru,ai acum in dieta cozonaci zilnic?[:D] Simi ce activa esti la cursuri.Eu sper sa ma pot inscrie la zumba sesiunea urmatoare ca acum e ocupat de babe. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu-s io de vina, ci polonezu ca baga drojdie proaspata! iar baietii is disperati dupa cozonac! Acu ca cica am fost acasa, nu i-am facut pe graba! Maine mere si supa, am zis! am zis ca vreau sa imi iau curs de inot? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...