Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

Andreea as fi incantata de 135 de pounds. Si sa raman acolo. Acu nici nu vreau sa ma cantaresc pana pe Jan 10, pentru ca de, stau in varful patului, lucrand la comp, ori citind, ori butonand telecomanda...nimic altceva! A, si fac mancare pentru popor! Asa ca saptamana asta e off la cantarire, iar saptamana viitoare ma pun pe picioare[:D] Asa ca urmatorul raport de la mine e in Jan 10. Mai scriu io pi acilea, dar nu ma cantesc deloc! Am zis! Punct! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Punct si de la mine! Eu nu ma cantaresc de loc, ca nu stiu prin care carton mi-e cantarul, dar am un jean achizitionat dupa prima saptamana din regim si il tin ca shablon. Cand incepe sa stranga, e grav, ca nu e elastic. Voila. AILED, bun venit si "bon vent" in lupta cu kg.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne auzim cu bine in 2011! Promit sa vin mai des pe la voi cu rezultate concrete!!! Cuvantul cheie l-a spus foarte bine Iselin, e-c-h-i-l-i-b-r-u!!! Asta e si tinta mea! Va pup pe toate si va doresc un an 2011 echilibrat!!!! [pup]
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup si eu fetele frumoasele![pup] Si eu am exagerat, am mincat din toate, chiar si cozonac facut de mine (necrescut, gen caramida, dar vorba Dianei, nuca dinauntru, ehehe, ce bunatate!). Nu ma cintaresc, pe moment ca m-apuca depresia, dar de luni trec si eu la degresare, ca nu se mai poate. Vestea buna e ca vreau sa ma reinscriu la Gym, au un special pentru 4 luni, nu vreau sa-l ratez, asadar miine dimineata fuga s ama inscriu. Asta-i cadoul meu pentru mine pe anul asta (bine, pe linga multe altele[:D]) Va urez un An Bun, sa reusim sa ne tinem de rezolutii, sa fim sanatoase si sa ajungem la ce ne-am propus! Va urez distractie placuta miine seara, cu moderatie si cumpatare (ceea ce mie-mi cam lipseste, din pacate)![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prima rezolutie pentru 2011 e sa slabesc, ca arat ca o minge rotunda dupa vacanta la plaja, si-i pacat de rochia faina cumparata de acolo; recunosc ca aveau crema de zahar ars zilnic, lobsteri si alte minunatii, si n-am rezistat, drept care cintarul a sarit la 68 kg, rusinos pentru ca totul s-a depus ca de obicei pe burta; voi ati folosit ceva ceaiuri, sintetice, prostii sa va ajute sa uitati de foame? Adriana, tu vorbeai despre ceva regim, trimiti un pm te rog? mersi! Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu azi sunt la o zi de ceai verde. Ieri aproape mi-a iesit, dar am avut musafiri seara, si a trebuit sa gust din toate alea...

Asa ca azi is la ceai verde si probabil ceva ou fiert.

Studiez regimul lui delphin azi, si cred ca il apuc de un capat.

Sunt totusi multumita ca nu am mancat f mult zilele astea... Azi e ultima zi libera, de maine la munca, si o sa imi fie mai usor sa dietez[:D]

 

Emma Aida e inger[ruga]

Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui delphin
C'est fait! [pup]
sar'na; tot citesc, analizez rezervele de placinte cu brinza dulce si sarmale, si ma uit in oglinda, noroc ca oglinda cinta "regim, regim [:D][bang]" Dear Lord, please give me the strength to not slap an idiot today http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, si eu ca si tine tot ma uit la salata boeuf, mi-au mai ramas ceva carnati, pitfelute cu maioneza insa eu tot nu si nu. Acuma daca am exagerat de craciun si organismul are rezerve, pot sa tin o cura mai fara mancat asa? Ca ma gandesc, stiu principiul, daca infometezi organismul el depune chiar daca nu-i dai de mancare el depune, cand incepi sa mananci depune iar ca sa aiba rezerve. Acuma eu am rezerve, cum sa-i spun organismului sa le consume pe alea deja existente, cand se consuma ii dau altele, fara sa il privez de elementele nutritive necesare?

Maru si delphin, voi tineti regiml ala cu oua, mancati numai albusul, ori ce?

Carmençita,

Cristian 3 ani si 8 luni si Alex 14 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...