Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos! 8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ANA imi pare rau sa aud de criza ta de stomac.[pup] Incerca proteina si legume. Adica carne si salate, legume, fara cartofi paste etc. Nu dintr-o data daca nu poti, incet, incet inlocuieste painea alba cu cea completa voir neagra, pastele normale cu paste complete, orez normal cu orez complet. Fetelor voi ati auzit de spirulina. Noi, adica eu si omul am inceput sa luam zilnic cate o lingurita. Cica are toooate vitaminele si mineralele posibile exceptand vitamina C si cica este si o sursa bogata de proteina. Vom vedea pe termen lung. Eu vreau doar sa nu ma mai doara genunchii [:D] Fost si azi la sala, ma dor alea alea, dar sunt multumita. V-am spus ca eu merg la o sala de sport militara,da [:D]. Sunt multumita ca am tinut mai mult pe rameur si cu un ritm mai vif de cat "unul" care vroia sa tina ritmul cu mine. Yes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi am iar blueberry (ma simt constipata si deci am dublat portia de blueberry), 2 oua, un rest de branza si o jumatate de piept de pui facut sub broiler. Si o grefa. Si ceaiul verde/negru. Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Andreea, din acest motiv, iar eu nu merg in oras la sala caci sunt bani aruncati pe geam. sunt zile cand am sala toata doar pt. mine, cu muzica super! Bien Maru! eu un ou dimi si sunca presata si cafea, pranz 2 oua si ceva cereale plus ceai. Deseara gref si sunca presata cu ceva iarba cred.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez: luat abonament la sala, pentru gym si aerobics, dar pe mine ma atrage aerobicul. Tot ce doresc este sa-mi tonifiez pielea, muschii, sa cresc nivelul de energie pozitiva pe parcursul unei zile, si de ce nu...sa miros precum un sconcs?[:D][:D] Eu nu vreau sa slabesc prea tare, caci arat mult prea lunga si dau impresia ca ma desfac in bucatele la urmatoarea miscare [:D] Delphin, te invidiez deja pentru orarul tau si posibilitatile de exercitiu.[:)] Maru, go! go! Eu am avut un regim cu proteine acum 2 ani, dar care mi-a dat dureri gastrice si cosuri, butoni [bang] Ulterior am aflat ca sunt efectele adverse ale excesului de proteine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iselin, ai reusit sa ajungi la sala? au Zumba? eu nu pot tine complet regimul proteinic, de aia bag si fructe, pentru ca ma constip total! delphin, jos palaria! philip, ati ajuns in Azore? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Maru, au zumba, dar din pacate in timpul zilei, cand eu nu pot pleca. Eu o sa merg la spinning, boot camp, intro yoga. Ma antrenez astfel perfect pentru zumba, la care visez si eu, ca si tine [pup] Intro Yoga A firmer, leaner, and toned body ... release all your stress and relax all your senses in this class. Boot Camp Routine includes repetitive movements and incorporates a circuit training program. Little coordination is needed. [pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci spinning am facut, nu-i de mine. am facut de fapt aerobic spinning, 4-5 luni! Nope, ma durea fofoloaca de muream de rusine, gemeam de cate ori ma asezam[:D] yoga nu pot sa fac ca ma bufneste rasul. Am avut yoga pe etaj, si intre departamentul nostru si sala de yoga era un perete de geamuri. Am ras cu lacrimi, nu puteam sa stau la pranz in departament, de aia m-am dus la spinning. boot camp, daca e pentru tonifiere musculara, go for it! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...