Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (201)


Recommended Posts

Cata, Laura, si eu folosec de la Vichy multe cosmeticale printre care si crema de fata. Donia, sa va traiasca flacaul !! La Multi Ani!! Cristina, pai, dati o fuga la petrecere duminica in formatie completa si plecati mai devreme pe la 1 de exemplu, si faceti si cumparaturile. Zic si eu, fiecare familie se organizeaza in felul ei. Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si inca am primit aceasta invitatie, pe care o partajez cu voi: Dragi prieteni, v#259; invit la recital de pian Ruxandra Oancea Duminic#259; 19 Decembrie 2010,8 P.M. Sala POLLACK, McGill Univ. Intrarea gratuit#259; Recital de maitrise, muzica de camera, repertoriu GEORGE ENESCU. Aici anuntul oficial, sper sa functioneze: http://francais.mni.mcgill.ca/music/sites/mcgill.ca.music/files/19.dec_.oancea.prog_.pdf
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
Citat:
citat din mesajul lui manucrissa
Buna fetele ! Sunt noua pe aici si am sa incerc sa va citesc de mai din urma, dar recunosc ca nu prea am timp cu gemeni de 5 luni [:)] . Vroiam doar sa va intreb daca ma primiti si pe mine in gasca voastra ? [:D]
Welcome! Bine ai venit![flo] Uite cum apare sange proaspat! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Ha,ha, suna ca si cum suntem o gasca de vampiri Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anka, vad ca ti-a dat Catalina site-ul de cautat doctori. Il cauti dupa nume sau locatie sau specialitate. Ina, ma regasesc total in ce spui tu cu unghiile. Asa am banuit si eu, am incercat sa stau nefacuta dar nici nu ma pot uita la ele.Eu mi-am facut intotdeauna manichiura/pedichiura, lumea se mira cind nu le am facute. O sa va spun ce zice podiatru luni. Iselin, pai Cristina cu zacusca, tu cu sarmale...cred ca din seara asta nu mai maninc nimic sa ma pot imbuiba duminica. In timp ce voi va ocupati de copiii si mos eu rad tot ce e pe mese[:D] Am citit de concert, e la 2 pasi de mine, dar din pacate suntem invitati la alta petrecere miine dupamasa. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, chiar te rog, daca mai sunt disponibile, sa ne aduci din frumusetile create de mainile tale. Anne o sa fie tare fericita sa dobandeasca un colier...pe care o sa-l poarte mami dupa aceea... [flo] Deci suntem in sala de la 10:30 la 14:00, iar Mosu' o sa vina pe la 12:00??? AM nevoie sa stiu pentru planificare ulterioara, mai am ceva dupa aceea, sigur daca o sa fiu capabila sa ma transport. O zi buna sa aveti si urati-mi sa iau o hotarare buna astazi la job. Copilul isi doreste tare WII de Craciun, dar eu nu si nu. Despre un NDS Brain Age ce stiti? Sau despre asta??? http://www.chapters.indigo.ca/toys/NDS-Picross-3D/045496740955-item.html?ikwid=nintendo&ikwsec=Home Stiu ca Simi facuse recomandari la un moment dat, dar nu am citit substanta, atunci nu ma interesa, acum da, se pare ca e grav pentru copil, sunt cam in urma cu evolutia tehnologica pentru tineret... Care era recomandarea Simonei? Fetele isi doresc rochii, pantofi, papusi, ea vrea WIIII!!?? [bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurajr
Doamnelor, pana acum am o sugestie de Olay ; Ankalaura, sincer nu am incercat-o deloc pana acum, dar m-ai facut curioasa . Nu mai are nimeni nicio sugestie, nici un sfat ? Ankalaura, am bagat la cap chestia cu Clarins, mi-am propus in we sama uit pe niste site-uri de reviewuri de cosmetice, sa ma informez. Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'
Raspund si eu repede cat dorm ratoii. Eu de la Vichy am facut o alergie cumplita, am dat o caruta de bani in tara pe o crema si un topic apoi am mai dat o poala de bani pe controale la dermatolog si creme pentru tratament. [bang] Ce folosesc de 2-3 ani este crema de Aslan Vital cu argila, imi fac provizii din tara, am demachiant, crema si argila praf pentru masti. Am mai folosit Avene cu succes, apa lor termala nu-mi lipseste din casa o folosesc si la ratoi pe fata cand se irita de lacrimi sau balute. http://community.webshots.com/user/Dragaica Mamica fericita[mamica] de leuti minunati [copil]Tudor Sébastian si [copil] Félix Alexandru 10.08.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iselin
Roxana, chiar te rog, daca mai sunt disponibile, sa ne aduci din frumusetile create de mainile tale. Anne o sa fie tare fericita sa dobandeasca un colier...pe care o sa-l poarte mami dupa aceea... [flo] Deci suntem in sala de la 10:30 la 14:00, iar Mosu' o sa vina pe la 12:00??? AM nevoie sa stiu pentru planificare ulterioara, mai am ceva dupa aceea, sigur daca o sa fiu capabila sa ma transport. O zi buna sa aveti si urati-mi sa iau o hotarare buna astazi la job. Copilul isi doreste tare WII de Craciun, dar eu nu si nu. Despre un NDS Brain Age ce stiti? Sau despre asta??? http://www.chapters.indigo.ca/toys/NDS-Picross-3D/045496740955-item.html?ikwid=nintendo&ikwsec=Home Stiu ca Simi facuse recomandari la un moment dat, dar nu am citit substanta, atunci nu ma interesa, acum da, se pare ca e grav pentru copil, sunt cam in urma cu evolutia tehnologica pentru tineret... Care era recomandarea Simonei? Fetele isi doresc rochii, pantofi, papusi, ea vrea WIIII!!?? [bang][bang][bang]
Ba, si prietenele lui R. au wii si se joaca tare bine. Eu sint mare fan. Ala ce zicea Simi e completare la xbox - knetx sau la PS3 -Move. Adica oricum trebuie sa iti iei un PS3 sau un xbox, la fo 300 de dolari, plus inca 100 pt. respectivele move slash kinetix (sau cum se scrie). Wee e cool ca poti sa-ti iei si tu wii fit si sa te practichezi pe-acasa. Faceti sport impreuna, mama si fiica. Noi tocmai l-am redescoperit pe wii de fo saptamina si ii tragem cu tenis, box si bowling ... ne bate copilul de ne suna apa-n cap. :) Doina, la multi ani pentru Cristinel! Eu o tine pe-a mea - de unde rezulta ca tre sa facem o intilnire neaparat ON - QC - ca in capul meu el tot bb e :) Zavalita, nu-s ce buget ai pt. cadou, da' daca-ti incape un scaun bumbo in el chiar le-ai dat o mina de ajutor! Daca nu, cum spuneau si fetele, ceva pt un copilas mai mare, pe la un an. Alt daca nu, poti sa iei pampersi, pur si simplu, ca aia oricum le trebuie tot timpul! (Eu am babyphone, monitor de-ala de ascultat, si sta in cutie... ) Ladies, daca tine vremea asa ne-am scos, fara frig si zapezi pt duminica.. S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa.......Bumbo....mama lui de bumbo, tre sa cumpar doua [bang][bang] si sunt al naibi de scumpe pentru o bucata de plastic 60$+taxe [bang]. Tre sa le mai luam si scaune de masina, in astea deja nu mai incap [alcool] Mosu asta o sa ramana "rupt in fund" dupa sarbatori [:D] http://community.webshots.com/user/Dragaica Mamica fericita[mamica] de leuti minunati [copil]Tudor Sébastian si [copil] Félix Alexandru 10.08.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...